0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (504 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kızlar ben 21 yaşında iki çocuk annesiyim ailem çok sıkıydi bakkala bile izin vermezdi bende bı cahillik yaparak bu adamla evlendim evliliği kurtuluş sandım 100 milyar kredi çekti şimdide 6 aydır çalışmıyor sürekli iddia telefonunda görüntülü konuşma uygulamaları yakaladım yalvardı ayaklarıma kapandı çocuklar için bı şans verdim sürekli arkadaşlarıyla kafe kafe gezme başka bildiği yok ailesi zaten hiçbir halta yaramıyor oğullarına çalış bile demiyorlar kızım 3 oğlum 8 aylık ne yapıcam bilmiyorum evim kira hacı bu sefer bı eşyalarım var onlarıda alır diye korkuyorum sürekli iddia oynuyor sürekli dışarda eve sadece gece geliyor artık tahammülüm kalmadi ve hem suçlu hemde dün gidip boşanma davası açmış ben acicam dedim diye sırf gidip açtı karsilikli sevgi saygı kalmadı bende boşanmak istiyorum bana bı yol gösterin lütfen iki çocuğumla nasıl hayatıma devam edebilirim ise giricem onlara bakan yok ne yapabilirim sizden akıl istiyorum çok kötü cikmazdayim piskolojikman çok yıprandım siz benim yerimde olsanız napardiniz
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

0 oy
(5,459 puan) tarafından
Onu evden at devletin yardinlarina basvur evde is yapmaya calis baska birsey gelmedi aklıma Allah yardımcınız  olsun
(504 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Çocuklarımı alır baba evine dönerdim. Ne kadar baskı da olsa ailedir en azından onlar büyüyene kadar dururdum yanlarında ailem çocuklarıma bakarken işe girer hem onlara destek olur hem para biriktirdim. Şuan ki halinden daha kötü olcağını düşünmüyorum ailenin evinde. Allah güzel kapılar açsın sana inşallah 
(504 puan) tarafından
Allah razı olsun
(504 puan) tarafından
Baba evinden kurtulmak için evlendim küçük yaşta çok kötü bir haldeydik babam gözümüzün önünde annemi döverdi hergun kavga hergun gürültü bikmistim çocuklarımla duzenimi bozmak istemiyorum evimde oturup yine onlara bakmak istiyorum ama kiramı nasıl odiycem çalışsam çocuklarıma bakan yok çok cikmazdayim
(1,244 puan) tarafından
Ailen kabul etmez mi ki şimdi boşansan. İkincisi olmasa büyüğü kreşe verir çalışırdın ama ikisi bir ancak eve yardımcı tutman lazım onda da çalştığın ona gider çocukların giderleri vs yetmez ki.
(504 puan) tarafından
İşte napicagimi bilmiyorum
(1,244 puan) tarafından
Bu senin verebileceğin bi karar canım aile yaşına kendne ve çocuklarına göre hareket etmelisin
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun bu yaşında yaşadıkların hiç kolay değil . 
(504 puan) tarafından
Allah razı olsun napicagimi bilmiyorum
0 oy
tarafından
Böyle bir adamla evet yola devam edilmez saygının olmadığı yerde sevgide olmaz evlilikte.. ailenle görüşüyor musun anlattın mı durumunu 
(504 puan) tarafından
Yok canım ailem bakmaz ablamda boşandı bakmadılar
tarafından
Öyle annelik, babalık mı olur:/
(504 puan) tarafından
Zaten o evde başkası olsa bı sene yasayamazdi sürekli babam annemi döverdi gözümüzün önünde korkudan komşuları cagirirdik herşey yasakti çok kötüydü sırf ordan kurtulmak için evlendim böyle oldu şans yok bende
tarafından
İsyan etme derdini sıkıntısını veren Allah dermanını da verir Allah dardan çıkarıp huzura erdirsin inşallah bol bol dua et
0 oy
(504 puan) tarafından
Lütfen akıl verir misiniz
0 oy
(14,429 puan) tarafından
Bide yüzsüz yüzsüz davamı açmış,otur evinde tatlım bi düzen kurmak kolay değil bu devirde 

İşe girersin oda çocukların nafakasını öder,işe girersin komşularından biride çocuklarına bakarsa herşey hallolur 

İyi bi avukat bul kendine,Allah yardımcın olsun
(504 puan) tarafından
Allah razi olsun canım zaten duzenimi bozmam çocuklarımla yaşarım evin eşyalarını zaten babam almisti
0 oy
(7,242 puan) tarafından
Ev size ait olsa evinde otur devletten destek al derdim ama kirada olmaz. Ailenin yanına dön. Annen çocuklarına baksın sende işe gir çalış. Babada para verirsin sesi çıkmaz diye düşünüyorum. Kötü de olsa aile kadar kıymetli değil hiç kimse emin ol. Ne yaparım nasıl yaparım deme düşe kalka düzene girecek herşey canım sen dik dur. 

Yapabilirsin 
(504 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
(368 puan) tarafından
Canım mantık kur lütfen babası dayakcı bu kız işteyken cocukla durmadı dövecek sonra cocuklarınla şiddete maruz kalacak. Hayır olmaz oyle  hemende iş bulacak sanki. Annesi diyecek cocugun yaramaz hep dıslancak. Hep
(504 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklısın canım
(7,242 puan) tarafından
Torununu dövmez
(368 puan) tarafından
İyide haklısın demiş işte
(504 puan) tarafından
Sinirlenince kendini kaybediyor kimseye güven olmaz
0 oy
(7,242 puan) tarafından
Ya canım baban anneni dövüyormus ablan boşanmış. Ee siz üçünüz bir ev tutun annen çocuklarınıza baksın ablanla sen çalış olmaz mı 
(504 puan) tarafından
Annem ayrılmaz hayatta babamdan okadar şiddete aldatilmaya rağmen ayrılmadı abla bı kızı vardı onunla yatılı iş buldu gitti ama ben iki çocukla yapamam
0 oy
(238 puan) tarafından
Yazdıklarına o kadar üzüldüm ki kendimi yerine koyduğumda bende ne yapacağımı şaşırırdım Rabbıne sigin ve dua et bende 23 yaşındayım yaşıt sayılırız çok üzüldüm gerçekten iki çocuk var bir de insanı en çok o zorluyor Rabbım yardımcın olsun :(
(504 puan) tarafından
Allah razı olsun rabbim kimsenin başına vermesin
0 oy
(368 puan) tarafından
İki ucu b.oklu degnek. Düzeni bozma. Derim. İyi kotu basında dursun soyle düşün onu sevdgn için vs degil bugune kadar hayatını maf etmıs zaten ona ozgurluk hakkı tanıma. Boşanma bence çalışır Bı sekılde size bakar Bi şekilde yol bulunur. Ama sen bosanınca hayatın kotu yola girer gıbı içime valla ya. 3 aylık 8 aylık bebek nedır kızım ya napdın sen. Kim bakacak onlara anne yok baba yok. Kimse seni alıp evinin sultanı yapmaz. Nasıl para kazanacaksın. Harcar bu hayat insanı Bi süre daha kocanla devam et. Sen calıs o cocuk baksın para birikimi yap bosan dıycem sana ama bosanmak çözüm mu sanıyorsun sadece o herifi gornuycen belki cocuk var yine gorceksn de bedavaya yalnız kalcaksnz dul kalcaksnz. Bazen direnmek lazım dedıgm gıbı o adam İcin degil kendin için ıyı kotu o evde varlıgı yeter enazından dısardan 1 ekmek getirse bile ıyı. Senin 2 bebegın le  basına kotu işler gelir. Kotu yola insanlar zaten bu sekılde düşüyor. Kimse durduk yere bozulmuyor. Boşanma derim heba olursun cok gencsın. Cok toysun hataya cok acıksın güven bana kardesım. Senin için diyorum. Kandırırlar bıtıtırırler hayatini cunku senin ailen yok. Ailesi ve kocası kotu olan kadınların hayatını oku derim. 
(504 puan) tarafından
Allah razı olsun abla biri 3 yaşında biri 8 aylık onlar olmasa zaten işe girer kendime bakardım napicam bilmiyorum
(368 puan) tarafından
Canım bak biraz mantık kur o adamı sevdgn için degil cocuklarınla ortada kalmamak için ya bu sayfada öğretmeni hemşiresi var kocasıyla mutsuz yinede bosanamıyor cesaret edipte oda memur. Sen neyıne guvendın kime guvendın.
Sen 1 hata yaptın bu adamı alarak kurtuluş sandın.
Sen 2.hatayı yapıyorsun bu adamdan bosanmayı rahatlatlık sanarak.
Acımaz kimse sana. Iyı kotu dursun bir köşede. Şimdilik
(504 puan) tarafından
Yok canım çalışmıyor sizi bırakıp gidicem diyor
(368 puan) tarafından
Niye gidiyor dusun sıze para yedırmemek için. 3 bogaza bakmamak için. Ben olsam bırakmazdım. Senı aldı 2 cocuk yaptı hayatını laf etti kendi gidip sıfırdan baslıycak. Bosanmak ona ödül olacak sana bedel

İlgili bir soru bulunamadı

399,769 soru

11,957,916 cevap

36,124 kullanıcı

...