0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Yargılayacak " ay özel hayatını nasıl anlatıyorsunuz ?" Diyen kimseyi istemiyorum. Sadece yardımcı olacaklar okusun lütfen 

Bayanlar bn iki doğum yaptım. İkisi de sezeryan.  İkincisini yapali 7 ay oldu . Ancak eşimle çok uzun süredir beraber olamıyoruz. Cinsel anlamda.( Çok nadir beraber oluyoruz ) Kendisi çok afedersiniz hiç bı şekilde o moda geçmediğini söylüyor. İki haftada filan bir çok istiyor beraber oluyoruz. O zamanda afedersiniz çok genişlemiş bn hissrtmiyorum eskiden böyle değildi diyo. Defalarca anlattım. Sezeryanla onun ilgisi yok diye. Anlamıyor. Üstelik bnm canm da beraberlik sırasında çok acıyor. Onun hissetmesi normal değil..diyorum tedavi ol..olmaz diyo . Her yolu denedim ama asla ikna olmuyor. Sizce böyle bişey mümkün mü ? Bnm cnm acirken onun hissetmemesi normal mi ? ( Beraber olduğumuzda çok istekli oluyor. Çok zevk almış gibi duruyor ama sonrasında hemen hiç zevk alamadım hiç hissedemedim diyor. Bu tavrı yüzünden bir aydır asla istediği halde yanasmadim çok zorladı ve yine aynı şeyleri duydum. Morlaim sıfır ). 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 184 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,854 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 190 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 851 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 556 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu

396,265 soru

11,854,052 cevap

35,947 kullanıcı

...