0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (5,378 puan) tarafından
Bı komşum var evi falan var ailesi falan çok zenginmis sürekli yanimzda bileziğim var hepsi bankada oğluma bu pandali araba aldm blmem benm adima ev var blmem ne bı kuzenim var mesela geçen ablama demiş 6 evim var nispet yapar gbi bizene kardeşim vrsa var hergun kahvesini yiyeceğini on kere paylsyri arkadaşımla. Bugün konuştum altınların varmı dedi bana ben sattım dedim evklllgm ilk günleri borçlara verdik gözüm altında bilezik yok mesela sahte aldm olsun gösteriş için bana dyri 4 yüzüğüm var ayy kocam kolye yaptrdi bana falan ben insan kendisi altın olsun önce ben sattım olsa bnm de kocam alır demeki yokki alamiyro bnmde gözüm yok ölümlü dünya bı arkadaşım da dyor ayy hersyim var ev araba evimde hiç eksiğim yok herşeyi alıyoruz nispet yapar gbi one ya bende bı hoca vardı mezarla ilgili video paylaştım istese on tane eviniz olsun ister yüz olsun ne. Fayda asıl eviniz bu mezar havaniz o zaman sonecek iyi demismiyim nekdr havalilar ya

25 Cevaplar

0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ay ben böylelerini anlamıyorum birley alsamda esim de alsa kolay kolay kimseye söylemem taa ki taktıgımda görene kadar ne sacma insanlar var Allah için ya 
(5,378 puan) tarafından
Herşeyinu duruma atıyorlar ay yemeğe çıktı kocam şunu aldı bunu aldı vqla kefenin Çebi yok
(6,364 puan) tarafından
Aynen öyle canm ben sahsen önce nazardan korkuyorum bişey paylaşym ailemle ilgili hemen bi sorun cıkar en iyisi paylaşmamak
-Reklam-
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bem hiç sallamıyorum bile boylelerini. Bir arkadasım vardı kocasının ailesinin eviyle övunen. Boyle buyuk evim soyle evim. Anlaşamadılar bosandılar dım dızlak döndü baba evine. Cunku kpcasının babasının eviydi o ev. Bir arkadasımda var. Deli parası var dısarıda görsen asla demezsin.abartılı marka asla giymez oyle lux seylere para harcamaz. 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Dünya malı çok tatlı geliyor öylelerine malı mülkü çok olanında en büyük sorunu bu hava atmak boşver de geç hiç seviyelerine bile inme insanlıktan nasip alsalardı böyle birşey yapmazlardı zaten 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Malıyla mülküyle hava atanlar varda benim bi arkadaşım her fırsatta fiziksel özellikleri ile övünür vay şöyle bakımlıymış vay şöyle havalıymış yaşından küçük duruyormuş ayy o kadar komik duruma düşüyor ki haberi yok.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 308 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 162 göst.
1 Şubat 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 319 göst.
24 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 213 göst.