0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde (5,310 puan) tarafından
Bı komşum var evi falan var ailesi falan çok zenginmis sürekli yanimzda bileziğim var hepsi bankada oğluma bu pandali araba aldm blmem benm adima ev var blmem ne bı kuzenim var mesela geçen ablama demiş 6 evim var nispet yapar gbi bizene kardeşim vrsa var hergun kahvesini yiyeceğini on kere paylsyri arkadaşımla. Bugün konuştum altınların varmı dedi bana ben sattım dedim evklllgm ilk günleri borçlara verdik gözüm altında bilezik yok mesela sahte aldm olsun gösteriş için bana dyri 4 yüzüğüm var ayy kocam kolye yaptrdi bana falan ben insan kendisi altın olsun önce ben sattım olsa bnm de kocam alır demeki yokki alamiyro bnmde gözüm yok ölümlü dünya bı arkadaşım da dyor ayy hersyim var ev araba evimde hiç eksiğim yok herşeyi alıyoruz nispet yapar gbi one ya bende bı hoca vardı mezarla ilgili video paylaştım istese on tane eviniz olsun ister yüz olsun ne. Fayda asıl eviniz bu mezar havaniz o zaman sonecek iyi demismiyim nekdr havalilar ya

25 Cevaplar

+1 oy
(15,610 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sanırsın ejderhasi var :D

Kefenin cebi yok xuşko bosverke 

(5,310 puan) tarafından
Eri valle  ::) sanırsın ejderhası var mırtıvlar gibi
(15,610 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Belki var:)
tarafından
Ee belki varrr hdjfjg
(1,405 puan) tarafından
ama bana var dendi :)
-Reklam-
+1 oy
(9,504 puan) tarafından
Önemli olan huzur 
(9,504 puan) tarafından
Çok şükür altınım yok yüzüğüm dahi sahte ama yiyeceğin içeceğin, sağlığın eğitimin  en iyisini almaya/yapmaya çalışır eşim halbuki tek maaşla geçiniriz ama huzurluyuz bunlar altından daha kıymetli
(5,310 puan) tarafından
Vala bnmde ne altınım var ne tacım ama gerçek evim mezar
+1 oy
(561 puan) tarafından

Hangisini götürecekmiş yaninda. Sultan suleyman cenazemi gotururken tek elimi disari cikarin ki cihan padişahinin bile dunyadan eli bos gittigini gorsunler demiştir.

(5,310 puan) tarafından
He vala
+1 oy
tarafından
İnsanın iki türlüsu hiç cekilmiyor 

Malım da malım diye konuşan 

İkincisi de mali varken yok yok hepsi borç deyip duranı.

İlki zaten MAL'IM diye kendini anlatıyordur. İkincisi de hakikaten Allah verdigini alsın fakire versin de gerçekten borca düşsün.

Konuştuğu şey mal varlık olan insanların hepsi psikolojik rahatsız zaten bence. 
(5,310 puan) tarafından
Kız komusumu anlatmisin Allah seni napmasin malım malım dye konuşuyor
tarafından
Bende de hepsi borç diyen biri var. Elhamdülillah kör değilim. Anlattığına göre o kadar borcu olan insan niye çocuk doğunca hatta daha doğmadan iki tane beşik ona ek çocuk odasıni mobilyasiyla beraber alıp hazır ediyor. Borcu olan insan nasıl düğün masrafına rağmen balayına gidebiliyor ev alabiliyor. Balayı düğün ve ev olayı hepsi aynı anda olurken. Şimdi benim borcum varsa düğünden yeni çıktım hiçbir eksik olmayacak şekilde düğün yapmışım ev almışım baştan aşağı tadilat sıfır eve cevirmisim o kadar borca kalkıp balayına gitmem öyle değil mi ???
tarafından
Ya kendilerini çok akıllı ya da bizi s.alak sanıyorlar. Olayın tam tersi olduğunu bir bilseler..... onların çok s.alak bizlerin akıllı olduğunu dusunemiyorlar işte.
+1 oy
(3,237 puan) tarafından
Hava atmam.ama bazen kendini bo b.ok sananlara, yukardan aşağıya bakanlara atarım da kendini bişey zann etmesin diye.
(5,310 puan) tarafından
Aynen vlaa
0 oy
(119,168 puan) tarafından
saglik olsunda gerisi bom bos
(5,310 puan) tarafından
He vala kızım yoğun bakım da yattı hastaydı bı ara hep aklıma sağlık geldi nekdr herseyin boş olduğunu anladim
0 oy
(479 puan) tarafından
Deseydin ama cebi olmayan bir kefene sarılacaksın.
(5,310 puan) tarafından
Aynen vala bize öbür dünyada ev altın aldinmi dye sormayacaklrki namaz kıldinmi kuran okudunmu kalp kirdinmi dye sorcaklar
0 oy
(13,659 puan) tarafından
Onların arkadaş olduklarına emin misin yavrum?

Genelde arkadaşların paylaşacağı o kadar çok şeyi olur ki mevzu altına bileziğe gelmez 
(5,310 puan) tarafından
Vala cnm okdr aşırı değil ama mesela arayıp konusyiruz arada vala bak karşı komşum bnaa tek değil herkese nispet.yapyri dyer ablalar bu kadın ne ovuyri dyordu
0 oy
tarafından
Olmazzmiii halam kardeşimin kaynanasi oğluma ev almış araba altın vs benimle yarıştıriyo kendisini çok şükür gram kıskançlık yok ne bende ne bacım da kendi maliyla kendi oğluyla övünür eşimi kinar ama Allah diğer oğlundan çıkarır hep çok şükür ondan çok huzurum var benim kardeşimde iyi kocası da iyi çok şükür gerisi kendi vicdanlarina kalmış 
(5,310 puan) tarafından
Vala iyilik huzur önemli milletin evi var arabası var kocasu doviyri şımarık gbi karı kız pesinde
0 oy
tarafından
Benim kayınbabam da öyle.  Ailelerin ilk tanışmasında sürekli mallarıyla övünmüştü. Babam da artık dile geldi varsa var banane kalacaksa oğluna kalacak kızına kalacak demişti 
(5,310 puan) tarafından
He vala varsa var yani Allah artırsın ne yapalım
tarafından
Aynen öyle bizine
0 oy
tarafından
Esyalariyla degil de marka takintisi olan bi arkadas var hani kalite icin falan takinti yapmiyo sirf egodan komik geliyo bana o huyu onun haricinde iyi biri ama
(5,310 puan) tarafından
Enteresan insanalr
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Görgüsüzlükten başka bişi değil 
(5,310 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(618 puan) tarafından
En sevmediğim huy ben görücü usulü evlendim eşim bağ böyle bostan böyle hani hep kendime derdim biz fakiriz diye düğün günü geldi altınları eksik getirdi neyse ne annem niye eksik dedi ne ben düğünden sonra ilkkez evlerini gördüm kendi halime şükrettim sonra laf arasında dedim sizin malvarlığınız nerde :))) bir kaç şey saydı gülmek için zor tuttum kendimi peki madem öyle çok dedim niye altınları tm getirmedin malımı satmak istemedim birine anlatmak istedim içimde kalmıştı :)))) boşver huzur önemli cnm 
(5,310 puan) tarafından
Vala öyle kinamda ceyrek taktılar geri istediler hiç bişey demedim
(618 puan) tarafından
Boşver cnm eşinle huzurun olsun dünya malı gözümüz yok ama öyle deyince insan değişik oluyor
0 oy
tarafından
Bı yakinim var hergun video çekerek wp paylaşır evinin her yerini sen sanırsın kendi alın teri babasinin evinden getirdi kocasınin yani yanlış anlaşılmasında sanki kökünde öyle bir zenginlik varmış havası veriyor Allah herkese yiyeceği kadar nasip etsin
(5,310 puan) tarafından
Kız komşum kepçeyle yemeği ni karsitirip duruma atmıştı ayy çingene bile böyle yapmaz he vala Allah herkesin yiyeceği kadar versin fazlası haram millet bı yeri kalkiyri
0 oy
(770 puan) tarafından
Sonradan görme sanırım :/ bzzdde sattik hepsini zaten asla kuyumcu gbi gezemem ya iğrenç:D bizim orda çok moda hepsini takarlar 4 5 kolye üst üste çok komik ayaklı kuyumcu gbi 
(5,310 puan) tarafından
Bide ozellkle düğünler de dimi bana çok soruyorlar sen sattinmi ayy nye falan ihtiyacımız vardı sattık yani huzur önemli kol süsü Allaskina
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bu yine iyi normal baskasinin maliyla hava atana ne demeli;)))
(5,310 puan) tarafından
Vala ben oylelerine denk gelmedim:)
(2,016 puan) tarafından
Valla ben denk geldim cok komik oluyor gercekten;))
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Kuzu çevreni mi değişsen acaba bu ne görgüsüzler takımı gibi midem bulandı valla 
(5,310 puan) tarafından
Vala zaten öyle çok konuşmuyorum merhaba merhaba da ama laf arası konuşmada byle dyrolar bende iyi yaptım duruma attim
0 oy
(1,385 puan) tarafından
Olmaz mı kız sonradan görme olunca insan yapuyir böyle şeyler 
0 oy
tarafından
Boşver takılma salla gitsin ölümlü dünya 
0 oy
(4,928 puan) tarafından
Canım sonradan görme yada kocadan görme olunca öyle oluyor, bosver 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 301 göst.