0 oy
739 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Kızlar ben 1 hafta kaynanamla da gitmezsem eşim hemen söyleniyor " işte annemelre git çocuk için değişiklik olur ayıp oluyor 1 haftadır gitmiyorsun falan" 

Keyfinden mı gitmiyorum yada gitmek zorunda değilim herkesin bir düzeni bir evi evladı var onunla uğraşıyorum haksız mıyım kızlar 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Geliniz diye herşeye zorunlu değiliz 
-Reklam-
+1 oy
(1,713 puan) tarafından
Seninde oğlun var büyüyünce senin gelininde sana gelmek istemese üzülmez misin gitmek zorunda değilim demişsin bu lafına bakaraktan bu soruyu sorma gereği duydum 
(216 puan) tarafından
Hayır uzulmeme onlar evinde mutlu olsunlar huzurlu olsunlar bu bana yeter.
Herkes kendi evinde kaynanam diye eşimin annesi diye onu başıma taç yapamama
(390 puan) tarafından
Kesinlikle hak veriyorum herkez evimde mutlu olsun esimde bana diyo gelininde seni istemesse diye ne gitcem zaten gitmem
(216 puan) tarafından
O zaman ++++±+
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Hiçte zorunda değilim valla 
0 oy
(618 puan) tarafından
Aranız iyiyse gidersin zaten boşver sürekli su bu isim var de gidersen iki saat oyalan gel :))
0 oy
(119,280 puan) tarafından
allah yarfimcin olsun
(216 puan) tarafından
Niye öyle dedin giii
(119,280 puan) tarafından
oyle anneme git diyen kocanin dirdiri bitmezde ondan
(216 puan) tarafından
Öyle vallah bacım 1 hafta gitmezsem hemen başlıyor söylenmeye
0 oy
(9,575 puan) tarafından
Ben de çok gitme taraftarı değilim ama kızıma değişiklik için gdiyorum halasınk çok seviyor 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hiç birşeyin zorunda değilim kendi ailemede 15 20 günde bir gidiyorum yada annem geliyor alt üst oturuyoruz zaten sürekli görüyorum torununu özleyende iner arar sorar
0 oy
(938 puan) tarafından
Valla bende çok meraklı değilim ama torunlarını görsünler diye gidiyorum gitmeden de görüyorlar zaten alt li ustluyuz merak ediyorsa gelir zaten Kendi kendi anneme ne kadar zamanda gidiyorsam ona da öyle giderim haksızlık olmasın eşimin ailesi sonucta
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Çok yaşlı falan değillerse arada onlarda gelsin sende sürekli gitmek zorunda kalmazsın.
0 oy
tarafından
2 aya yakindir gitmiyorm yakiniz geçen gun gittik uf bidaha gitmem pislik icinde ev  oturup bi kap yemek yiyemiyosun 
0 oy
(390 puan) tarafından
Tammda benim sorunum b ı k t ı m yemin ederim
(390 puan) tarafından
En son gecen pazar gorustuk esimdeki surati gormelisin sanirlarki yillar oldu.o boyle yaptikca ice tiksiniyorum gidesim gelmiyo
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ben gurbetteyım yıllık ızne gttgimde bıle ugramadan geldıgmz oldu eşimle birlikte:)mecbur degılm
(655 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Böylede çok ayıp olmuş bence. Başka şehirden gelip insan annesine uğramadan gidermi valla kusura bakma cnm ama kendisini büyütüp bu günlere getiren annesine kıymet vermeyen kimseye vermez
(390 puan) tarafından
Kesinlikleee +++
(390 puan) tarafından
Yok yani bunu bide övünerek yazmasi ayip..sen kadin olarak demeliydin yarim saat bari ugrasaydiniz erkek dusunemez belki ama kadin bilmeli boyle seyleri
(2,876 puan) tarafından
İnan bu gülünecek bişey değil anasına doğuran bu yasa getiren anaya değer vermeyen eşine hiç değer vermez
(2,705 puan) tarafından
Herkes kafasına göre benım yorumuma yorum katmış kımse kusura bakmasın burda herkes gördüğü kadar yazıp yorum yapıyo olayın içerigini bilmeden kalkıp bana burda klavye ustalıgı yapmayın.
Bır oglunu büyüttüğü falan yok ıkı oglunu para ıcın kullanacak bır anneden bahsedıyoruz üc düğün günümü bıze zehır edıp evden kovmasıyla bız zaten onu sılmişiz evet gülerek söyluyorum evet övünerek söyluyorum asıl siz kusura bakmayın kımın ne oldugunu bılmeden annelık ıc gudusuyla yazmıs olabılırsınz ama o anne degıl annelıgı haketmeyen bırı. bi insanın düşmanına yapmayacagı seyı bu kadın ogluna yapmıs bırakında gidip gitmemek bıze kalsın orasınıda bız düşünelim
0 oy
tarafından
O yüzden en iyisi ayrı memlekette yaşamak yoksa koca susmaz
0 oy
(1,483 puan) tarafından
Yan yana oturuyoruz kaynanamlarla 1 hafta 10 günü geçer belki de gitmemem canım hiç istemez gitmek onlar laf ediyor alttan alttan ama istemediğim yere zorla gidemem 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Aksam beraber gideriz de. Cok gitmek istiyorsa beraber gidin kayinvaliden cagirir senin gelmeni isterse
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Eski esim kavga dövüş sürekli götürüdü. Hagtanın en az 3 günü. Her pazar illaki sabah 8 den aksam 12.30 a kadar oturturdu. Kaynanamı severdim onda problem yoktu fakat ben kendi aileme bile bu kadar gitmek istemiyorum ki. Sonra annesi rahmetli oldu. Arkadan ablası sürekli gelöeye basladı. Her hafta 4 gece kalıyordu bizde. Sonucta bosandık 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Normalde uzağız ama kaynanamı çok severim sürekli gelmelerini gitmelerini isterim ama bu konuda eşim baskı yaparsa ters teperim gitmem 
0 oy
(11,249 puan) tarafından
Kendi ailemizin yanina gidecek olsak daha yeni gittin derler bide (esim için soylemiyorum)

Bana demedi hiç git ya da gidelim diye önceleri kendi giderdi sonra bir gitmeye başladık bazen çok iş olursa sen gelme der hamileligimin son haftalarında gitmedim mesela cocuk doğdu havalar iyice isinana kadar gitmedim kendi der gelme diye
0 oy
(189 puan) tarafından
Aranız kötüyse, size sıkıntılar yaşattılarsa, kötü davranıyorlarsa anlarım ama bunlar yoksa normal bi.ilişkiniz varsa gitmeniz sizleri ve torunlarını görmek onların en doğal hakkı. Canlarının canı torun sevgisi çok farklı. Ben ailemle aynı binada oturuyorum babam bi gün görmese  dayanamıyor. Eşimin ailesi uzakta ama aynı yerde olsak onlarada tavrım aynı olurdu götürürdüm sürekli. Şuan yapabildiğm bi kaç günde bir görüntülü aramak.  
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Sen yine bir hafta gitmeme ihtimalin oluyormuş biz her hafta kesin gidiyoruz Bir de ailecek Ben istemiyorum ama eşim aynı şehirdeyiz bizden başka kimseleri yok benim için mecbur gideceksin diyor beni de görmek istediklerini çok sanmıyorum ama işte zoraki oluyor bazı şeyler

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 275 göst.
0 oy
26 cevap 380 göst.

379,456 soru

11,359,297 cevap

34,836 kullanıcı

...