0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (2,719 puan) tarafından
Yemek suyu altı derken hepsini yapıyorum ama gün içinde bilmiyorum bu çocukla ne yapayım oyun oynuyorum ama çok çabuk sıkılıyor koltuk tepelerine cikiyo göğsünü ağzından hiç çıkarmak istemiyo 10 dk da bı yanıma geliyo 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla asla oturup oyun oynamaz benimle. Kafasına göre takılıyor. Ben otururum yanında o dolanır gelir. Ya da bir yerde takılır yarım saat gelmez. Onunla ilgilenirim genelde pek iş yapmam o uyanıkken. 
(2,719 puan) tarafından
Kendine az oynuyo sonradan sklip yanıma geliyo bende bütün gün ne yapacağımı bilmiyorum
tarafından
Valla ben ne zaman akşam oluyor anlamıyorum
(2,719 puan) tarafından
Ne gzl bende yoruldum kızımı uyuttum az uzanayim dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende yemek alt üst Felan kaynamala aynı bahçedyiz genellikle ordayım bahçen varsa çocuğunu çıkar bahçeye 
(2,719 puan) tarafından
Yok canım bahçem yok çevremde bildiğin park falan yok daha dgrusu bilmiyorum annemlere gittiğimde çıkarıyorum dışarıya
tarafından
Anladım canım bizimde park yok çok sıkıcı ya
(2,719 puan) tarafından
Cookk hergun eşimle bu konu yüzünden tartışmaktan skldim sizin yine bahçe varmış kız gününü orda geçirirsin bnm gideceğim biterim yok bı kayinvalidemler onlarda da bütün gün evin içi o yüzden evde otururum
tarafından
Aynen ya bizimki bahçe büyük daha doğrusu evimde bile pek kalmam hep kaynana çok yakınız kızımın ayakkabısını giydiririm dışarıda gezer benjm esim izin vermiyor pek park Felan
(2,719 puan) tarafından
İzinden değil cnm Erzurum merkezde oturuyorum herkes bana iyi yerde oturuyorsun çık gez. Der ama ben bituelu sevemedim eşimde gez der ama ben bilmiyorum bekarken de gelmesdim buralara gezmeye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 152 göst.
3 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mai (366 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 86 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aylaaaaz (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde Asaf in annesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 248 göst.