0 oy
764 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
Esimin bana karşı Tahamulunun olmadığını söylüyor surekli olarak ayrılmaktan bahsediyor beni sevmiyor ama ben onu seviyorum sürekli kavga ediyoruz napacam bilmiyorum 

14 Cevaplar

+3 oy
(1,928 puan) tarafından
Ayrılmak istiyorsa sizde tamam deyin. Ya o lafı ağzına almayacak yada bunun bedelini ödemesi gerekiyor. 

Üzüldüğünü bu kadar belli etme. Peşine düşme önemseme. Seviyorsanda geri çekil. 
(1,928 puan) tarafından
Niye sürekli kendini ispatlama peşindesin. Neden..
Çünkü sana psikolojik baskı yapıyor ve yetersiz görüyorsun kendini. Senden zevk almıyor, sevmiyor, beğenmiyor eleştiriyor.
Ve sen çenem var diyorsun.
Tabi ki çenen olacak yaş olsa çatlar. Lütfen ailenin yanına git ne ara ne sor. Boşanma lafını dersede tamam kabul ediyorum de.
Seni zorlamak istemiyorum yolumuzu ayıralım de..
(32 puan) tarafından
Sen niye evden gidiyorsun kafa dinlemek istiyorsa o gitsin anasının evine .Boşan ama evden o gitsin nafakani da al otur evinde kurulu düzenini o bozmuyor sen niye bozacaksin
(938 puan) tarafından
Kizlar haklı bı anda o ilgini kes zor olacak ama İnanki daha çok değer göreceksin kaçan kovalanır doğanın kanunu bu sen yanastikca onun bı yerleri kalkmış gururdan
tarafından
Senin için çok üzüldüm zor bir durum tabiki ama lütfen kendini bu kadar ezdirme seviyor olabilirsin ama kimse bulunmaz Hint kumaşı değil sana böyle davranmasına izin verdiğin için kendini bir halt sanıyor bı tarafları kalkmış bu yüzden çok sinir oldum eşin olacak mahluka lütfen gerekeni yap daha fazla ezdirme kendini kızlar hakli
(2,746 puan) tarafından
Aşırı götünü kaldırmışsın. Kendinin de bütün numaralarını önüne sermişsin. Elinde oynayacak hamlen kalmamış. Çünkü kendi kabul ettirmek için bi tarsfını yırtmışsın
-Reklam-
+1 oy
(13,709 puan) tarafından
Belki de gerçekten tahammülü bitti.

Sevmiyor da olabilir malesef her sevdiğimiz şeye sahip olmadığımz gibi eş de aynı..

Ayrılmak istiyorum diye dürüstçe söylüyorsa saygı duyup ayrılmaktan başka çare maalesef ki yok
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Çocuğunuz var mı 
(506 puan) tarafından
6 aylık bebeğim var
(4,651 puan) tarafından
Sevmeyene ne yapsan boş kuzu.küçükmüş de bebeğin.daha da yıpranmadan yolunu ayır bari.
0 oy
tarafından
Sadece senin sevginle yürümez canım üzülen hep sen olursun onun gözünde hiçbir değerin olmaz bence boşanmak istiyorsa boşan çünkü sevgi olmazsa evlilik olmaz
(506 puan) tarafından
Benimle birlikte bile olmuyor ben gitmezsem gelmiyor şimdi kavga sırasında da onu da dedi sanki zevk alıyor muyum senden dedi çok ağrıma gitti
tarafından
Ayy canım çok üzüldüm senin için seviyormussun sonuçta
Demekki seni tamamen gözden çıkarmış ki öyle diyor peki seni aldattığını düşündün mu hiç çünkü cinsel isteği olmazsa tek açıklaması demekki o ihtiyacını başka bir kadından karşılıyor
(506 puan) tarafından
Gizlisi saklisi yok öyle bi şüphe de yok aklında cenemden bıkmış ama herşeye laf ediyor bazen dayanamıyorum cevap veriyorum bebeğimi sallıyorum agliyarak yazıyorum 8 senemi verdim ben bu adama 2 yıldır evliyiz 6 aylık bebeğimiz var
tarafından
Diyecek birşey bulamıyorum kuzum adam seni istemiyor belliki bebeğinde varmış çok üzgünüm ama böyle bir adamdan mutlu olamazsın
0 oy
tarafından
Çocuk yoksa kurtul benceee
0 oy
(482 puan) tarafından
Seni seveni zehir olsa yut, seni sevmeyeni bal olsa unut
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Yorumlarına bakarak cevap veriyorum. Üzgünüm ama eşinin sana hem tahammülü hem sevgisi bitmiş bence
0 oy
(285 puan) tarafından
Gayet açık ve net anlatmış kendni ama bir anlık sinirle mi söyledi yoksa ciddi mi onu çözmen lazım.. Uzak durması ilgisiz olması klasik türk erkeği eğer samimiyse söyledikleinde sakince söylüyorsa bunu sana bitmiştir gerçekten.. Sinirlenince söylüyorsa alışkanlık haline getirmş seni öyle alt edyordur psikolojik baskı uyguluyordur.. Bence mesafe koy aranıza o yokmuş gbi davran herşeyni yap laf söyleyemesn sana açık verme ona şunu yapmadın diyemesin kendiyle konuşma, ilgilenme o yokmuş gbi çocugunla ilgilen gül sev oynat zıplat.. Bir süre devam et buna eğer senle konuşmaya çalışır yaklaşırsa bitmemştir.. Umursamazsa hiç doğru mesafedesin demektir o mesafeyi iyce büyütmen gerekir :(
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ayrılacaksın canım tek taraflı sevgiyle olmaz empati yap biraz açık açık söylemiş bu sefer kavgalarınız büyüyecek belki dövecek aldatacak belkide boşanmıyoruö seviyorum diye ısrar edeceksin öldürüo atacak kendine değer ver
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Senin ne kocanla sorunun bitti ne kaynanayla ne bebeğine yaşattığın sinir krizlerinin sonu geldi. Bacım bı kendine gel ya at herşeyi mutlu ol bi rahatla ezik büzük durma be boşan de zaten senin geri adım atacağını bildiği için bu kelimeyi rahatlıkla söylüyo buna fırsatı sen veriyosun bi fabrika ayarlarına geri dön az pozitip ol bebeğinle ilgilen hem sen mutsuz hem bebek mutsuz hem koca mutsuz değiştir kendini ya ben bile böyle biriyle evde duramam o şunu dedi bu şunu dedi öf 
0 oy
(6,420 puan) tarafından
Yorumlarda ki cevaplarını okudumda. Yani adam açık açık seni sevmediğini her türlü belli ediyor sen hala kendini suçlu buluyorsun seviyorum diyorsun. 

Sevgi insanın onurunun gururunun üzerine geçmemeli.
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Kardeşim şöyle  bir postlarına baktım. Anlattıklarına göre yorum yapacağım. Olmaz yani ne sen onunla olursun ne de o seninle. Anladığım kadar hapis hayatı yaşıyorsun eşin senin gardiyanın olmuş ve seviyorum diyorsun. Bu senin ki stockholm sendromu bile değil. Ya her şeyi boşverip gözüne görünmeyecek devam edeceksin ya da ayrılacaksın senin yaşadığın hayat hayat değil.
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Sana tahammülü yok ayrılmaktan bahsediyor die ayaklarına kapanacak halin yok alttan alma 
0 oy
tarafından
Tahammül yoksa çok zor oluyor. Kendimden biliyorum. Benimde eşime karşı yok. Gözümün göresi gelmiyor. 

İlgili bir soru bulunamadı

380,880 soru

11,403,415 cevap

34,941 kullanıcı

...