0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Oglum sabah 7.30 da kalkar. Suana kadar baska odadaydik serin olunca yatak odasina gectik ogluma beşik aldik diye sabaha kadar uyanan bebek çit sesine uyaniyor. Ama eşim sabah 6 da uyaniyor. Yani gidene kadar ses gürültü yapiyor cocuk uyanip uyumuyir. 6 da uyanmak icin 5 kez alarm caliyor kalkip kapilari sesli cekiyor. Fön makinesini hadi anladim. Ama okadar mi ses yapılır. Oturma odasiyla aramaizda mesafe var yine sesi gelir ordan. Kapinin kilidini ben gece sessiz kapatirim o pat pat açar. Kapiyi giderken öyle carparki cocuk uyanir bende uyuyamam. Soyleyince napayim ses çıkıyor diyor. Ya pantolonu bile sesli giyinir kemeri carpar ses gelir. Ciddi ciddi kac kez uyardim onceden cocukla yine ayni odadaydik küçüktu yine uyanirdi ama dalardi bu sefer parfum sikardi cocugun yaninda neyseki onu artik uyarmaktan vazgeçti. Napayim 1 haftadir cocuk 6da kalkiyor

7 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çok sinir bozucu bir durum dün oğlumu uyuturken su istedim eşimden damacanadan ses gelince ona uyandı bilerek yapmadı tabi ama zar zor uyuyorlar hemen uyandı canım sıkıldı 
-Reklam-
0 oy
(9,540 puan) tarafından
Eşimin gittiğini ruhumuz bile duymaz canım eşim 
(1,361 puan) tarafından
Aynen ya benim eşimde kalkar sessiz bizim kapımızı kapatır ki ses çıkmasın tuvalete falan sessiz girer çocuk uyanmasın diye. Bunun ki bildiğin hödük müş.
(9,540 puan) tarafından
Ayy aynen şanslıyız arkadaşa Allah yardım etsin valla
(1,361 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Eşim bu konuda benden daha dikkatli. Ben zap zup yürürüm o sessiz yapar herşeyi. Ama ses yapsaydı çok kavga ederdim ve asla beraber yatmazdım cocuğu en ücra odada uyuturdum. 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Şöyle sabah pantolonunu kıyafetlerini sessizce odadan alsın çıksın salonda giysin. Alarm sesini de kissin azcik yastığının yanına koysun yada sen uyandır eşini ise göndermek için tek alarm sesine uyan.
(446 puan) tarafından
Zaten sabah uyandirdim ona ragmen uyanmayip 3 kez alarm çalınca uyandi deli oldum en sin alarm da cocugu ya ima aldim uzandim emziriyorum uzanmisiz cocugun hemen kafasinin yaninda bi caldi cocuk uyandi
(3,141 puan) tarafından
İşte defalarca alarm kurmasına müsade etme sadece bir alarm çalsın çaldığı an uyan eşini uyanana kadar uyandırmaya devam et.
0 oy
(482 puan) tarafından
Benim esim sabah 9 da kalkar ona bile uyarı yaparım sessiz ol emi diye. Alıştırdım ben esimi.  Kendi kalkar sessizce üstünü giyer cikwr gider. Yataktan dahi kalkmam. Oglumun odasını da sirf rahatsız olmasın sesten diye ayirdim odalar ayrı olmasına rağmen esim dikkat eder. Senin de yapacağın şey belli uyku tulumu giydir ev soğuksa kombi felan ac. Esinin saygısızlığın a katlanma boş yere. Sabahın köründe kalkıp ne yapacaksın 
(446 puan) tarafından
6da kalkiyor yazik degilmi bana sabaha kadar 100 defa kalkiyorum yetmiyor sabah 6da kaldiriyor
(482 puan) tarafından
Elbette yazık canm. Eşin bile isteye yapıyor işte. Sirf uyumayın diye. Bende kasıtlı yapıyor algısı yarattı kocan. Yapacağın şey belli  odayı ayir canim  başka oda uok mu bu sıkıntı ya katlaniyorsun
(446 puan) tarafından
Var hatta ben kendisine dedim sen 10 gun iceride yat cocuk besigine alışana kadar hem isede geç kalmazsin uyuyabilirsin yok sizinle yatacam dedi. Ya zaten sabaha kadar horluyor onun horlamasi bitiyor tam uyuyacagim bu sefer çocuk uyaniyor cidden yoruldum
(482 puan) tarafından
Kiyamam sana ben. Is basa düştü kendi kurallarını kpy ortaya surekli ipleri eşinin eline verme senin de isteklerin olmalı. Alttwn alma lutfen .
(446 puan) tarafından
Arada bi oda gece baksa bu kadar uykusuz kalmam heralde
0 oy
(169 puan) tarafından
Offf benimki de aynı deliricem yakın da sabahın köründe banyo bide şarıl sarıl su sesi dolapları tak tik açıp kapatıyor çocuk uyanıyor
(446 puan) tarafından
Aynen ya banyo yatak odasi cok yakin
0 oy
tarafından
Benim eşimde sabah 6 da kalkar işe gider gece 11de gelir oğlumu çok göremiyor bazen görsün diye ben uyandırıyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ferzey (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
0 oy
2 cevap 44 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,903 puan) tarafından soruldu