0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (654 puan) tarafından
Kızım 24 aylık dün başlayayim dedim ama hiç bı şekilde klozete yapmiyo. Oturuyo bekliyoruz ama yapmayı kaka yapmayada korktu gibi. Havalarda soğudu sizce ertelemeli miyim yoksa devammi etmeliyim. Hiç bı şekilde soylemiyo bide altına yapınca daha hazır değil mi acaba

15 Cevaplar

0 oy
(13,664 puan) tarafından
2 yaşında hazır değildir 
(654 puan) tarafından
Herkes iki yaşında başla diyodu ama hiç soylemiyo bide hava soğuk hasta olur diyede endişelendim acikcasi
(13,664 puan) tarafından
Ya bakma sen millete ben de etrafta 1 yaşında bezden keserim diye geziyodum.
3 yaşında alıştı
Cocugu hiç zorlama yaza denersin
(710 puan) tarafından
Her coxuk bir değil canm oglum 3 te bıraktı kızim 22 aylik 10 gün oldu bıraktık
(13,664 puan) tarafından
Ne mutlu size
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bence bahara ertele
(654 puan) tarafından
Annemle kaynanam ne kadar geç ogretirsen o kadar zorlanirsin diyodu ondan başlamak istiyodum ama galibi erteleyecem gibi
0 oy
(169 puan) tarafından
Kuzum bence ertele havalar baya soğudu hasta olur 
0 oy
(48,626 puan) tarafından
hava soğuk evin dogalgazlysa peteklerin yanmasini bekle
0 oy
(504 puan) tarafından
Evet canım oğlum şimdiden üşütüyor altına kaçırıyor.
(504 puan) tarafından
Bide heryere işiyorlar halıları nasıl temizleyeceksin ben bahar temizliği öncesi alıştırdım sonra halıları yıkamaya yollayıp temizlik yaptım.
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Şuan hiç zmani değil çocuklar tuvalete giderken bütün üstünü çıkarıyor ve hasta olur ben bile bazen tuvalete giresim gelmiyor çok soğuk oluyor :) 
0 oy
(9,546 puan) tarafından
Kaç gün denedin
(654 puan) tarafından
Dün denedim sadece
(9,546 puan) tarafından
Bir gün denemeyle bunlar çok normal en az 1 hafta vermelisin yorumlarda alıştırma diyen var ama yaş büyüdükçe öğretmesi zor olur ve 1 günde hiçbir çocuk tuvalete yapıp öğrenmez
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kaç gündür alıştırıyorsun canım birde evde ne yakacaksın kışın doğalgaz mı soba mı
(654 puan) tarafından
Dün baslamiştim cnm. Dogalgaz yakicaz kışın
(6,441 puan) tarafından
Bence alıştır evin doğalgazlı
0 oy
(1,161 puan) tarafından
28 aylik kizim yapamadi denedim bende   erteledim.  zorlam  yok  bide havalar sogudu hasta  olur diye cok korkarim ben.  benim kizim hastalaigi cok kotu keciririr. 
0 oy
tarafından
Hava baya soğudu sürkli altını ıslatır hastalanır arrk ilk baharda başla bence 
0 oy
tarafından
Bahara ertlesen daha iyi olur benim kızım da ocakta 2 yaşını doldurdu ben Mayıs, Haziran gibi öğrettim şuan zaten artık tamamen öğrendi. Hem daha hazır olur 
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Baharda başlarsin şimdi havalar soğudu ve yaşi küçük. Ben geçen sene öğrettim havalar soğuyunca yine mizmizlanmaya başladi kizim. Keşke oturma odasinda bi tuvaletimiz olsa diyor. Banyo soğukmuş üşüyormuş. 
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Ya benimkide 26 aylık söylüyor çiş diyor bezini çıkarmak istiyor ona göre klozet aldık heves ediyor yapmak için  ama ben hazır değilim uğraşmıyorum napacam bilmiyom bende başlasam yarın 1 hafta üstüne düşsem alisacakta işte 
0 oy
(3,849 puan) tarafından
sogudu baya , ertele istersen bi 6 7 ay 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Hava soğuk ama kar kış yağmur yok evler aman aman donacak kadar da soğuk değil, ilk te hemen alışmasını yapmasını söylemesini bekleme çocuk herşeye zamanla alışır çocuktan önce senn kararlı olman ve sabırlı olman gerek ben başarırım diyorsan her türlü alıltırısın 1 korkar 2 korkar 3 te bezi unutur gider tuvalete alışır,, 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 195 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 431 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 384 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 300 göst.