0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar prezervatif icinde degisik maddeler vardir sperm etkileniyo mudur icinde yalnislikla hamile kalanlar bir sorun yasadiniz mi bebekte korkuyorum hamile kalirim diye bende

15 Cevaplar

+6 oy
(2,040 puan) tarafından

Tüp bebekle hamile kalanlar gaz kaçagı yapar mı:P:D

tarafından
Hahahaha Allah iyiliğini versin:)))
(2,040 puan) tarafından
Cok değişik sorular kız :D nolcak sanki :D
tarafından
Dimi yani o iş kullanıliyir sağlık bakanlığı kontrolü altında :D
(13,288 puan) tarafından
Bebek muhtemelen kolik olur :)
tarafından
Hahahahaha
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Ne alaka kiz. Değişik madde daha olmamış bebeğe ne zarar verecek. :D

tarafından
Ne bileyim prezervatif icinde kayganlastirici baska maddeler de varmis spermin yapisini bozar mi genetik acidan diye korkuyorum allah korsun baska korunma yontemi mi denesem
tarafından
Canım onu üreten insanlar onuda düşünür herhalde.
Ayrıca sen daha ince düşünmeye prezervatiften başladiysan hamile kalınca herşeyi düşünürsün . Buda seni yorar.
tarafından
Insallah bisey olmaz canim evhamliyim elimde degil ki
+1 oy
(5,492 puan) tarafından
O zaman sen korun tatlım, spiral daha güvenli
tarafından
Spiral taktirdim ben 1 ay icinde yukari kacmis cok zor cikardilar delicek mis nerdeyse asla takmam.bidaha
(5,492 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(316 puan) tarafından
Rasitefe acaba nasıl anladınız kanama falan mı oldu yoksa agriniz mı oldu
tarafından
Agrim vardi hep takilali 15 gun olmustu saglik oacgina gittim muayene ettiler bisey yok normal dedi yolladilar eve agrim gecmeyince hastaneye gittim ultrason cektiler yukari kacmis acil alinmasi dendi aldilar cikinca spiral agrim kesildi birden zaten bidaba takmam asla
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Kauçuk dan yapılıyor prezervatif değişik madde dediğin nedir ? Hamile kalma dışında sorun yok bebekde biseu olmaz 
tarafından
Icinde kayganlastirici baska maddeler var yaziyo internette korktum bende spermin yapisini bozarmi diye genetik acidan
0 oy
(6,364 puan) tarafından
2. Gebeliğimde kullanıyodk ama hamile kalmsm :D oglum saglıklı şükür kalbinde ufak bi delik var  bi alakası oldugunu düşünmüyorum 
(2,201 puan) tarafından
Iliskinin en basindan sonuna kadar prezarvatif kullanıp mi hamile kaldiniz acaba delik mi vardı. Çünkü bazı çiftler sonradan prezarvatif kullaninyor
(6,364 puan) tarafından
Hayır sonradan kullanmadık
(2,201 puan) tarafından
O zaman korkmaya basladim;)) bizde dikkat ederek kullaniyoruz Allah korusun
(6,364 puan) tarafından
Bende 2.de korkuyodum olur diye oldu da simdi 3.ye hamileyim :D
0 oy
(7,759 puan) tarafından
Daha neler nerden geliyor aklınıza böyle şeyler 
tarafından
Evhamliyim malesef allah korusun
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayy kız saçma bence hamile kalıcaksn diye bişey yok ilaçların içinde bence daha zararlı şeyler vardır yan etki olucak
0 oy
(679 puan) tarafından
Bence sorun çok mantıklı hiç böyle düşünmemiştim ama hamile kalinma ihtimali az evhamin gitmesi için eşin dışarı bosalabilir korunuyorken
0 oy
(119,481 puan) tarafından
turp gibi masaallah
0 oy
(10,433 puan) tarafından
Ne alaka be nolabilir :) bildiğin lateks madde o ilaç değil bi şey değil. Kadın bünyesine sıfır zararı olan yöntem 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Deri altı bant öneririm. Yüzde 98 korunma sağlıyo. Uzun ömürlü de bi araştır derim
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ne alaka ya vallahi neye takacağınızı şaşırıyorsunuz bazen 
tarafından
Tamam.siz takmayin elimde olan bir durum degil bu
(2,610 puan) tarafından
Ahahahah tak o zaman :D
0 oy
(11,390 puan) tarafından
Kız prezervatif bırak insanlar kaymiyor diye krem bebe yağı vs. Surenleri okudum ben onlar biso yapmıyorsa zaar prezervatif de yapmaz
tarafından
Haklisiniz:))
(11,390 puan) tarafından
O yüzden sen istenmeyen hamilelige karşı prezervatifi kontrol et bi sıkıntı çıkarsa hemen hap  :)
0 oy
(473 puan) tarafından
Hastalıkların çoğu genetik olarak taşınır , prezervatifteki madde spermi etkilemez fakat eşinizin ve sizin kimyasala maruz kalmanız , yediğiniz içtiğiniz şeylerin hepsi üreme hucrelerini etkiler , kendinizde genetik bir sorun yoksa , ya da ailede yoksa endişeye gerek yok.Hamile kalma durumunda da doktorlar tarama testlerine yönlendiriyor zaten orada belli oluyor çoğu şey.Prezervatif yüzünden evhamlanmaniza gerek yok.
tarafından
Tesekkur ederim cok sagolun icim.rahatladi
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Duymamış olam msjsjsj
tarafından
Nedenn:)

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,257 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Dilan55 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy