+2 oy
960 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhaba benim oglum 18 aylık elimde ona küçük gelen yazlık kışlık karışık kıyafetler mevcut 6 9 ve 9 12 ay arasi.bu uygulamadan gecen senede 2 kişiye yardımda bulundum malesef biri karaktersiz cıktı bana gece gunduz ihtiyacim var diye yazdı yolladığım kıyafetleri belli uygulamalardan satışa çıkarmış o yuzden gercekten ihtiyacı olanlar faydalansın malum herkesin durumu ortada kimse kimsenin hakkına girmesin 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Muhtarlıga bırakabilirsiniz,onlar biliyorlar kimin ihtiyaç sahibi olup olmadığını.malum burada görmeyince pekte guvenilmiyor
(3 puan) tarafından
Bizim muhtar almadi bildiğim yok dedi burası genelde sahil kesimi ve zengin insanlar bende araştırdım cok bulamadım en son artik yine buraya yazim dedim valla güvenilmiyor dediginiz gibi allah korkusu olana denk gelelim ins ne diyim
tarafından
Amiiin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşımın ihtiyacı var ona gönderir mısın canım 
tarafından
Ankarada canım köyde yaşyor canım ya zor durumdalar hayat şartları malum sen nerde yapyosun
(3 puan) tarafından
Bende edirnedeyim canim bebeği kac aylik
tarafından
Canım 4-3- yaşlarında kızları  19 aylık kızı var 8 aylık da hamile kışa doğum yapacak çok ihtiyacı var zor durumda yazık
(3 puan) tarafından
Benimkiler erkek bebek kıyafeti ama kiz degilki
tarafından
Oğlana Hamıle ya canım işine çok yarar ondan dedım
0 oy
tarafından
Allah yerini doldursun canm  inşallah ihtiyaç sahibine gider 
(3 puan) tarafından
Insallah canim tek temennim.bu
0 oy
(169 puan) tarafından
Allah sizden razı olsun 
(3 puan) tarafından
Cümlemizden razi olsun
0 oy
(4,390 puan) tarafından
açıkçası böyle konusanada güvenilmez. tabii kendim icin soylemedim.. yani muhtaç durumda olanlar icin. yani hayatta o kadar şey oluyor ki. kim kime güvenecek "null"
(3 puan) tarafından
Nasıl konuşana güvenilmez anlamadim
(6,047 puan) tarafından
Mesela geçen gün biri de böyle bir post açmıştı ama erkek çıkmıştı. Kadın inansaydi belki numarasını verip kendine yeni bir sapık edinebilirdi. Hanımefendi o yüzden böyle diyor muhtemelen. Sende yeni hesap olunca
(3 puan) tarafından
Valla ben bebek bakımından giriş yapıyordum orda post kapandı konu dışı olduğu icin bende burdan hesap açıp ulaşmaya çalışıyorum ihtiyaç sahiplerine erkek falan degilim illaki çıkar oyle manyakları işsizler burda zaman geciriyolar
0 oy
(38 puan) tarafından
Eğer kimseye vermediyseniz bana yollarmisiniz 

Kiradayim iki kızım var birinci sınıfa başladılar 

Malum herşey çok pahalı olduğu için sadece hastane çıkışı alabildim kızlarımın bı kaç küçüklük pijama vs var onlarla idare edicem
(6,344 puan) tarafından
Kirada 3 çocuk zor olmayacak mu? Biz hayat şartları korkusundan 2 ciye yeltenemiyoruzda. Var mı tavsiyeniz
(1,783 puan) tarafından
Aynı şeyi geçirdim içimden sizin yorumunuzu görünce bu hayat şartlarında 2.cocuk yapmaya yeltenmeyi bırakın aklımdan geçiremiyorum maşallah diyorum bizlere tavsiyede güç versinler de bizede cesaret gelsin
(38 puan) tarafından
2 kızım ilk eşimden kuma getirdi yurt dışından şiddet vs de vardı 4 yıl önce ayrıldım 2 yıldır bu eşimle evliyim
(6,344 puan) tarafından
Allah mutlu Mesud etsin canım
 İnşallah bu  evliliğinde yüzün gülsün
(1,248 puan) tarafından
Kirada değilim hamdolsun ev ödemesi ilk çocuk 3,5 yaşında ikinciye hamileyim ve kız olucak nasipse ama yinede yetmiyor doğru düzgün beslenemiyorm oğlumun kıyafetleri duruyor en fazla iki üç çeşit kıyafet alıcam yeni çocuk için valla ben böyleyim millet nasıl alıyor yapıyor diyorum ister istemez
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
(3 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(3,136 puan) tarafından
İnşallah gerçekten ihtiyaç sahibine gider Allah senin hayrını da kabul etsin inşallah 
(3 puan) tarafından
Amin canim inşallah
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kuzenimin eşi doğum yapicak bebeği erkek Eskişehir de yaşıyor
0 oy
(127 puan) tarafından
Umarım gerçek ihtiyaç sahibine gider 

Rabbım hayrinizi kabul etsin 
(3 puan) tarafından
Amin insallah allah razi olsun
0 oy
(76 puan) tarafından
Merhaba ihtiyacım var ama  ben para karşılığı alabilirim senden  12 . 18 olanları  
(3 puan) tarafından
12 18 arasını suan ben giydiriyorum canim ama
(76 puan) tarafından
9 12 de olabilir kalıp çok kücük değilse tabi benim oğlum 8 kilo kücükse olmaz zaten sen sağlıkla giydir  insallah
0 oy
(73 puan) tarafından
Canım benim de ihtiyacım var 1 yaşında oğlum var eğer yardım edersen sevinirim 
0 oy
(2,876 puan) tarafından
Ay senin güzel kalbinden öperim 

Maşallah canım 
(3 puan) tarafından
Sagol canim benim
0 oy
(2,726 puan) tarafından
İnşallah ihityacı olana verirsin ama hiç inanmıyorum güvenmiyorum buradakilere malesef 
(3 puan) tarafından
Bende inanmıyorum ama inanmak istiyorum artik vicdanına kalmis kazık yememe rağmen yardim etmek istiyorum tüm iyi niyetimle
(2,726 puan) tarafından
Valla benim çevrem de hiç öyle tanımıyorum ihtiyacı olan. Ama dün biri buraya post atmıştı Suriyeli bir baaba 3 çocuğuna bakıyor çok zor durumdaydılar fotoğraf da atmıştı anneleri bırakmış onları diye ona bir ulaşsaydın
0 oy
tarafından
Nasıl anladın kız satışa cikardigini
(3 puan) tarafından
Cocuguma mont almak için uygulamaya girdim allah ya işte orda denk geldim ve sikayet ettim ama ne fayda
tarafından
Aynenn şansa bak.
Milletteki akla bak. :)
0 oy
tarafından

image

image

biri böyle post açmış canım iletişime geç istersen 
(3 puan) tarafından
Canim bunlar kızmış erkek bebek degilmis
(770 puan) tarafından
Olsun canim bu devirde kiz erkek kiyafeti ayracak durumda degiller ki kazak ceket zibin corap giynebilirler
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Edirneden birini görmek çok güzel :) 

Edirne nerden canım :)
(3 puan) tarafından
Keşan canim sen nerden :)
(1,986 puan) tarafından
Merkez canım :)
0 oy
(770 puan) tarafından
Rabbim hayrını kabul etsin canım inşallah ihtiyaç sahibine gider
(3 puan) tarafından
Amin canim benim insallah
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin inşallah canm. Dün burda gördüm birisi post açmış anneleri terkedip gitmiş hiçbişwyleri yokmuş evde. 3kız çocuğu olan pi post vardı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 114 göst.
24 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 252525 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
24 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 252525 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 317 göst.
3 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzu vedat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Misafir 21 (3 puan) tarafından soruldu

379,884 soru

11,371,969 cevap

34,854 kullanıcı

...