0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
2000di kiram yüzde 25 zaten kafi sen ne dersen o olsun dedi 2500 dedim bende 1 yil daha sözleşme yaptık ama oturdukları ev yıkılcakmış 1 sene sonra buraya taşınırız dedi... Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. 7 aylik hamileyim bebek odasi yapar miydiniz? Bu taşınma işi muallaktaya.

16 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
yapmazdım .. masrafa sokma kendini hayırlısı olsun cannım
(823 puan) tarafından
Sagol canım
-Reklam-
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Yapmazdimmmm canim taşınınca zor olur
(823 puan) tarafından
Sonra içimde ukte kalır mı diyorum ya
0 oy
tarafından
Yapmazdım tabikide taşınırken eşyalar zarar görüyor ister istemez bence bekle ona göre ileride en güzelini yaparsın 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Hiç yapma canım ufak bir besik al tasinacagin evde yaparsin odasını
0 oy
(7,447 puan) tarafından
bebek odası yapardım tabi ama işte böyle olunca da insanın hevesi kalmıyor benimde ev sahibim hiç taşınmayı düşünmediği halde yurtdışında yaşıyordu bi anda bu sene önce fazla zam yaptı kabul ettik düzen bozulmasın küçük çocuğumuz var işte diye düşündük aradan bir ay geçti geçmedi çıkın dedi şimdi iki hafta sonra taşıncaz demem o ki tabiki bebek odası yap ama eve kalıcı gözle bakmadan yapıcağını yap
(7,447 puan) tarafından
Ama şöyle bişey de var zaten bir süre senin yanında yatacak onuda göz önünde bulundur yani dolabı olacaksa olsun ama böyle büyük büyük eşyalar alma anne yanında yatar bir sene sonra taşıncağın zaman yeni eve büyük yataklı bir oda yaparsın
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Gerek yok zaten yanında yatacak beşikte odaya gerek yok böyle bir durum varsa ki ben dört senedir kiradayin ev arıyorum ayrı bir oda yapmadım dolabı oyuncaklari var bı odada 
0 oy
(119,319 puan) tarafından
neden 2.500 dedin miz 350 falan deseydin
(823 puan) tarafından
350 ne kiz
(119,319 puan) tarafından
2.350 deseydim 2500 cok yaa
(823 puan) tarafından
Askim yüzde 25 zam mecbur
tarafından
Annemin üst katı 2000 den 4000 yapmış koca emekli öğretmen kadın çalışmıyor vicdansız annemlerki ne yapacak bilmiyorum millet kudurmuş böyle az yapan olunca elini öpüp başımıza koyasımiz var
Benim 1000 2000 i bile göze aldım ama dahada yaparsa yine mecburum çünkü ev yok 4000 den aşağı ve afedersiniz gö.t kadar bile yoklar
0 oy
(3,242 puan) tarafından
İlk evlendiğimde eşim ev sahibine uzun süre kalacağız ona göre düzen kurucaz en az 5 seneye konuştular kadın kabul etti. Fiyatlar artmaya başlayınca evi satıcam dedi daha 2 senelik oturduk evde oğlum küçüktü herkes oda yap dedi. Yapmadım biliyordum başıma gelecekleri. Yerinde olsam yapmam boşuna masraf olacak taşınsan sıkıntı olacak 
0 oy
(599 puan) tarafından
Bebek odası yapmazdım başta hemen ihtiyaç olmuyor zaten yeni taşınacağın eve yaparsın canım bebek çocuk odası her zaman yapılır
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yapmamak daha mantıklı. Ben kendi evim diye yaptım yaptığım masraflar kaldım inan
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Her şeyin fiyatı yüzde yüz artıyor yerinde olsam yapardım geçen sene oğluma 2500 e aldığım karyola bu sene 5000 o zaman da ikinci bebeğime hamileydim keşke ona da alsaydık diye düşündüm
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Sakin yapma canım zsten küçükken cocuk odasina gerek yok bence biseyden anlamiyor ki cocuk
0 oy
(4,651 puan) tarafından
1 yıl çabuk geçer taşıncaksan yapma oda bence.
0 oy
(315 puan) tarafından
Malesef kiracı olunca çok şey içinde ukte kalıyor insanın istediğin gibi yerleşememe de en büyük örneği bence fazla masraf yapma canm
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Ben yapmazdım zaten bebek küçükken odada yatmitoki seneye taşınırken birde onu kendi e yük etme birde taşınınca malzeme ister istemez ciziliyo kiriliyo hic riske girme derim bekle taşınınca eve alirsin bebege bir yatak tamam 
0 oy
tarafından
yapmazdim yatagini alirdim sadece

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 960 göst.
0 oy
32 cevap 783 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu