0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (2,581 puan) tarafından
Misall uyuyacam kaç saat uyuyacağım hesaplarım ikinci çocuk düşünüyorum su mevsimde doğsa böyle olur böyle böyle olur olmayan çocuğun doğumunu düşünüyorum kim yanımda kalır vs vs ama çok çok düzenli biri değilim ama çok planlı yaşamayı seviyorum sizde öyle misiniz benim abartı mi

12 Cevaplar

0 oy
(2,623 puan) tarafından

Anımı yaşarım :P

(2,581 puan) tarafından
Sonraki adım kontrol altında olmalı yoksa yapamıyorum soğuyorum ne bilim
(2,623 puan) tarafından
Sabaha çıkıp cikmiyacagim belli degil planı hiç sevmem o yüzden
(2,581 puan) tarafından
Orası öyle tabi  ama yarına çıkarsak ta saliverdim çayıra anı yaşa da olmuyor bekarken anı yasamiyi severdim anne olduktan sonra planlı yoksa hicbirsey yetismiyor
(2,623 puan) tarafından
Anne olmam anı yaşamama engel değil ki tatlım bosver çok planlı yaşama çok yorulursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu seni yıpratmiyor mu yorulmuyor musun. 
(2,581 puan) tarafından
Kağıda dokmuyorum canim illa o olacak diye ama sonrasını kontrol altında olmasını seviyorum
tarafından
Evet burda saat saatine yazıp atanı da gördüm. Öyle değilim hersey kontrolüm altında olmak zorunda değil. Ne zaman ne gerekirse , canım neyi ne zaman isterse onu yaparım. Ama hayatımıza yön verecek kararlar , çocuklarımla ilgili mevzular evet kontrolüm altında olmalı. Ama uykum, onlarin istekleri esimin kararları benim kontrolümu gerektiren şeyler değil
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Bacım biraz abartı sanki yani bende hesap yaparım ama bukadar yapsam yaşlanırım :D

(2,581 puan) tarafından
Kafayı mı yoyorum
(5,220 puan) tarafından
Yok kız ne alaka tabiki hayır çok kontrollü gidiyosun zannedersem genelde
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yoo o kadar düşünmüyorum kuzu :)) 
0 oy
(2,709 puan) tarafından
2 çocukla planlar suya düşüyor 1 saat uyusam okey 
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Tamda senin anlattigin gibiyim sanırım yaş geçtikçe bazı şeyleri daha çok kafaya takıyoruz  ilk evlendigim de böyle değildim kafamı yastığa koyar koymaz uyurdum şimdi ise neyi nasıl yapsam daha iyi olur diye düşünmekten uyuyamıyorum bazen:D

(2,581 puan) tarafından
Tek değilmişim çocuktan sonra böyle oldum
0 oy
(4,390 puan) tarafından
hayir yapmam. bi nefesimizin garantisi bile yokken 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Eşim gibisin ve eşimin huyundan nefret ediyorum bıktım resmen ben anı yaşamak istiyorum benim için planın bir önemi yok kafama nasıl eserse artık 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Planlı işi severim ama o kadar da değil :)
0 oy
tarafından

Bende öyleyim kaçta kalkacağım ise şu saate başlasam şunda bitiririm  şu saate dışarı çıkarım diye ve o saati geçersem geriliyorum aslında kötü ama alıştım. Aslında yay burcuyum ama yükselenim başak onun düzen takıntısı bendeki sanırım :D

(2,581 puan) tarafından
Kova burcuyum düzen takıntım yok
0 oy
(48,733 puan) tarafından
uyuyayim da saati onemli degil ☺️
0 oy
(378 puan) tarafından
Bu kadar plalamanin uygun olmadigini dusunuyorum, hatta genel hayat gorusum sudur ki cok detayi planlarsan o detaylarda pruz cikabilir imtihanin oralardan gelebilir diye hissederim. Bu yuzden Allaha ve kismetime guvenerek plan yapmam ama iyi seylerin olacagini hayat ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 195 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,557 puan) tarafından soruldu

381,068 soru

11,408,241 cevap

34,945 kullanıcı

...