0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Yani durmadan buraya yazıyorum da napayım kime anlatayım kimsem yok düşünüp durmaktan basım ağrıyor 

Şuan n kocayla ne karıyla konuşmuyorum 

Kadından zaten artık felaket nefret ediyorum konuşmayı da düşünmüyorum

Kocamı seviyorum ama anaci bni korumuyor nolcak böyle eski postlara bakarsanız bilirsiniz n demek istedimi 

Kadın oğlu bişe demedi için döktürüyor sonra sıyrılıyo aradan olan bna oluyo bize oluyor 

Gecenki tartışma da bn bişe demedim kadın saydırdı ama yine bn suçlu çıktım yine bni korumadi 

Kadın bna saydırdı sonra hesabını sormadı oğlu diye konuşmadi ikimizlede şuan konuşuyor çünkü dün ortalığı karıştırdı bn dayak yedim rahatladı

Ama sorsan yok onun yüzünden yememisimd.....düşün düşün boktir isin bnmki

3 Cevaplar

0 oy
(315 puan) tarafından
Tek taraflı sevgiye benziyor seni döven kocadan ve annesi için boş şeyler için biraz uzak yaşa bence ailene git canım bu böyle daha nekadar devam ederki
(221 puan) tarafından
Bu devran böyle devam ediyor cnm napiyim bn anemlere gitsem kim sahip çıkacakki annemde vefat etti kimsem kalmadı zaten
3 ay oldu annem vefat edeli acısını bile yaşatmiyolar 3 ay sabredebildi kadın sonunda huzursuzluk çıkardı
(315 puan) tarafından
Çok zor biliyorum ama böyle devam etsen çocuğun varsa onunda seninde hayatınız olmayacak bende sorun yaşadım ve beraber oturuyorduk ayrı ev ve kimseyle konuşmayacak ya devam yada gidiyorum dedim eşim baktı olmıycak ayrı eve çıktım konuşmadım 1 sene sonra kendileri evime gelip barışmak istedi ve barıştım kaynanam altın kolye takmıştı o gün bu gün kıymetim bilindik ve anne kızdan öteyizdir o yüzden uzaklaş diyorum ya güzel devam eder yada hayırlısıysa biter sen kendi ayakların üstünde durursun
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Çok basit baktın esin idare edemiyor sende bosanmiyorsan bu şekilde de yasanmayacagi için 

Esine annesini kotulemiceksin hatta ov keşke bende annen gibi olsam şöyle yemek yapabilsem vs.vs. gibi kayinvaldeblede arani iyi tut dostunu yakin düşmanını daha yakin demişler sen eşini annesini sevdiğine ikna et bu şekilde yaparak esin zaten sonrasında sen birşey dediğinde otomatikman sana cephe almaz seni hakli bulur canım 

Biraz zor tabi ama bir dene 
(221 puan) tarafından
Yok cnm yok bn hiç bı zmn eşime annesini kötülemedim ki kadın n dese yaptım bunu eşimde biliyor anasının huyunuda biliyo ama yok bni korumuyor
0 oy
tarafından
Allah aşkına hem beni dövdü diyorsun hemde seviyorum diyorsun bu nasıl bir tezattır böyle. Kusura bakma ama gurursuzluktan başka bişey değil bu. Ypma bunu kendine yapma inan bana sevgi böyle bişey değil 
(221 puan) tarafından
Cnm seviyorum vurduğu için hemen sevgim kaybolamazki ama
Konuşmucam zaten o konuşana kadar konuşmucam

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 176 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,011 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Tug.ce (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 379 göst.