0 oy
703 göst.
Aile kategorisinde (150 puan) tarafından
2 yıl oldu evleneli babamin ewini ailemi çok özlüyorum çok pişmanım ewlendigime eski hayatımı çok özlüyorum çocuğum oldu gene bu psikolojiden çıkamadım çocuk unutturur dedim ama yok olmuyor kafayi yicem düşünmekten benim gibi olup bu psikolojiyi yenen varmı :(

41 Cevaplar

+8 oy
(12,959 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben baba evini değil ama o sevgiyi ve sorumluluk almadan yaşadığım günleri çok özlüyorum evliliğin kadınlara yüklediği sorumluluktan hiç memnun değilim 
-Reklam-
+3 oy
(2,769 puan) tarafından
Aksine babamlara eşimle beraber gidiyoruz ankaradan istanbula bir an önce kendimi evime atmak istiyorum. Hicbir yerde rahat edemem evim dışında evet bende özlüyorum ama asla gözüm  o kapıda degil
tarafından
Bende öyleyim çok şükür evet tartışma falan olur ama ev halidir kendi evi gibisi varmı ya insnaın
(2,769 puan) tarafından
Tabi ya rezil oluyorum resmen düzenim gidiyor
tarafından
Aynen öyle kuzum
+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Baba evinde de koca evinde de aşırı rahatım ve mutluyum o yüzden gidip geliyorum zaten canım
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Pandemide evlenenler hep böyle sanırım.. 
(150 puan) tarafından
Sende mi öylesin canim
(3,329 puan) tarafından
Evet canim ustune bi gurbette olmam, kızım var 14 aylık ama hadi baba evine diyince ucarak gidiyorum. Sorun evliligimizde değil, baba evinde hem özgür hem cok mutlu olmamiz bence
0 oy
tarafından
Vala hemen unuttum:)))))
0 oy
(513 puan) tarafından
Mutlu degil misin eşinle genelde Allah o sevgiden daha çok kendi evini sevdirir insana yoksa herkes geri dönmek isterdi ben iki yerde de çok rahatım ama ne zaman gitsem annemlere kalırım şehir dışındayım ama evime dönünce de insan kendi evim gibisi yokmuş diyor kendi düzenin kendi eşyaların sonuçta annenin babanın evide olsa artık ordan çıkmış oluyorsun duzenin bozuluyor 
(150 puan) tarafından
Eşimle bi sorunum yok bn nisanliyken wazgececektim wazgecemedim elalem ne der diye bn düşünmezdim ama annem düşünürdü onu üzmemek için wazgecmedim ama çok pişmanım ve çok özlüyorum sadece bendemi War bu dert acaba ne zaman geçer hiç gecmicek gibi
0 oy
(1,746 puan) tarafından
Bende unutamıyorum özlüyorum ama gurbette yalnız olduğum için özlüyorum eşimle çok mutluyuz sorunumuz yok çok şükür.
0 oy
tarafından
Gurbette misin 
(13,821 puan) tarafından
Aynen öyle eşim de der dört sene oldu hala atamiyorsun kafandan annem de hep söyler hatta
tarafından
Bizde bazen bu konuda eşimle atisiriz hani bilerek evlendin falan der haklı da yani evlenmeden önce hersey toz pembe oluyor ama evlenince zor geliyor
(13,821 puan) tarafından
Annem de diyor sağlık olsun huzurunuz olsun at artık kafandan ama ben her şeyde keşke anneme yakın olsaydim diyorum psikoljm bile başka olurdu
tarafından
Benimde annem de diyor huzurlu ol başka bisey istemem diyor ama ben yalnızlıktan sıkıldım düşün bir tane bile arkadaşım yok bazen diyorum arkadaşım olsa biraz kafamdan atarım belki diyorum bizim orada akrabalar hep birlikte hiç sikilmazdim oradayken ama burada hep evin içindeyim bir kaynana gile gidip geliyorum
(13,821 puan) tarafından
Eşimin akrabaları var ama her zaman cikamiyorum bende çok evcimenim gelmiyorsun derler hatta
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Evlilik büyük sorumluluk gerçekten ben de çok zorlandim uzun zaman alışamadım yani evliliğe alınmadan bebek yapmak çok daha sıkıyor insanı bence 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Sen beni anlatmışsın resmen. Bi de uzağa gelin geldim istediğim zaman da gidemiyirum çocuk olunca da hepten ev de yanlız kafayı yemek üzereyim. Benim de 3 yıl oldu hala alışmış değilim. Hep bi yanım keşke ailemin orada otursaydik diyo. Nasıl alisicaz bilmiyorum ya. 
(1,361 puan) tarafından
Boşanmaya hiç düşünmedim tabii ki. Çünkü eşim iyi bi insan. Sen neden bosanmayi düşündün cnm eşin nasıl biri.
(150 puan) tarafından
Ailesi yüzünden sürekli tartışıyoruz ve onları tutuyor bn haklı olduğum halde
(1,361 puan) tarafından
Şu ailelerin canı cehenneme ya. Bizim de tartışmalarımiz hep eşimin ailesi yüzünden oluyor.
(150 puan) tarafından
Benim yüzüme söyledi anam babam haksizda olsa onları tutarım ben dedi ne *** yemeye beni aldın ozmn pislik
(1,361 puan) tarafından
Ay kuzum Allah sabır versin yardımcın olsun ne diyim. Ben de ailesi yüzünden çok tartıştım çok şükür şimdi o tartışmalar yok. İnşaallah sende de olmaz. 3 sene de anca rayına oturduk.
0 oy
tarafından

Ben çok özledim bekar hayatımı hergün tartışırdım evleneyimde kurtulayımda derdim şuan hiç istemem hep onlarla yaşamak istedim hatta eşime diyorum İstanbul’a taşınalım diye gurbetlik yoruyor beni tok evden ac eve geldim hiç huzurumda olmuyor Boşuna dememişler bekarlık sultanlık nişanlık vezirliktir evlilik rezilliktir diye:)))

(1,361 puan) tarafından
Kim demişse ağzına sağlık ne güzel demiş. Ben de bekarken evleneyim de kurtulayım diyordum. Evlendim de ne oldu sanki.
0 oy
tarafından
3 yildr bir kere gitmdim kurtldm bidaha tövbe misfrlge bile gilmz 
0 oy
(974 puan) tarafından
Kocaniz mi iyi değil yada evinizimi sevmediniz mutlu değilseniz ozlersiniz ama alışmaya bakın hayat daha zor olur bu şekilde 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
4.5 sene oldu evleneli gurbete evlendiğime o kadar pişmanım ki annem burnumda tütüyor çok özlüyorum 
0 oy
tarafından
ben ben benn 10 yil oldu evleneli cok yadirgadim cok aradim ailemi annemi kardeslerimi.7. yilda çocuk oldu çocuk olduktan snra biraz duzeldi ama yine de ailemin yanini ariyorum.biraz da yaşadığınız insanlarla.alakali bence.ben ailemden.gordugum sıcaklığı esim ve ailesinden göremediğim icin biraz da oyle.
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Evliliğinde mutsuzmusun
(150 puan) tarafından
Mutsuzum canim
(7,922 puan) tarafından
Kıyamam ya oyuzden böyle düşünüyor olabilirsin
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Kesinlikle ben de aynı durumdayım. Çoğu zaman pişmanım evliliği erkenden istemiş olmama. 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hep iyiki evlenmişim dedim . hamdolsun bebeğimizde var .her şey şimdi tamamlanmış gibi hissediyorum. Bbaamın evlnde sevgi ilgi görmedim kavganın gürültünün içinde yıllarım geçti .afedersin eşek gibi çalışırdım eve yatırırdım bi kere değer verilmedi .o evi özlüyorum dersem şimdiki hayatıma eşime bebeğime haksızlık etmiş olurum .
(1,244 puan) tarafından
Bende böyleydim.  Yorumları okuyunca bi iyiki evlendim diyen ben miyim diye düşünüyordum
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Daha yeniyiz zmnla aşmayi umuyorum bnde 3 sene oldu bide başka şehirde olmak daha zor
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Beni anlatmissin sanki bende 2 yillik evliyim  bende cok ozluyorum nasil alisacam bilmiyorum artik evlilik cok zor geliyor sanki  

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 646 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 654 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Leylow_ (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 786 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 669 göst.