0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (2,356 puan) tarafından
ya artik o kadar cok bunaldım ki yanlizim gidicek arkadaşim yok cevremde ailem uzakta oturuyolar koca yaz gecti her hafta sonu eşim tek basina cikti gezmeye gitti kahveye arkadaslarinla takilmaya bizide cikardi sadece markete koca yaz dedim cocugu parka cikaralim daha ne anlarmis parktan cocukta 1.5 yasina gidiyo artik nasil anlamasin diyorum ya yanliz cikamiyorum cunku evimiz uzak parka carsiya dün izinliydi dün çıktı kahveye sabah 12 de aksam 9 du geldi sonra bisey soyledigimde benden fazla bagriyo bir hafta sonum oluyo diyo evet benimde bir hafta sonum oluyor ama sen bize vaktini ayirmiyosun neden bu erkekler boyle anlamis degilim her is zaten kadinin ustunde evde hafta sonuda gezmeyi cokmu görüyolar kadinlara 

6 Cevaplar

0 oy
(4,974 puan) tarafından
Valla bu erkeklere bir haller olmuş artık havadan midir nedir huzursuzluklar çok arttı erkekler iyice azıttı bendede aynısı var canım ne diyim Allah yardımcınız olsun 
(2,356 puan) tarafından
amin canim amin ben kendimdende gectim ama cocuk bile koca yaz hep balkondan bakti benimle beraber cocuk ne anlarmis daha parktan
(4,974 puan) tarafından
Erkeklerin çoğu bencil,biz kadınlar olmasa ne ev olurlar,nede baba ama farkında değiller
-Reklam-
0 oy
(974 puan) tarafından
Haklısın bacım ailen yakında olsa sen giderdin yalnız olunca daha çok sorun oluyor inşallah düzelir aklı başına gelir
(2,356 puan) tarafından
insallah canim
0 oy
(873 puan) tarafından
Haklısın. Ayıp ediyor yani seni düşünmesi lazımdı. Kahvelerde ömrünü çürüt, yıllar geçince geriye bakınca bir güzel anımız olmayacak de. Azcık bi düşünsün 
(2,356 puan) tarafından
çok dedim ama sanki duvara konusuyorum
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bak bacım sana denenmiş onaylanmış bir taktik veriyorum. Benim eski esim cok kahveye cıkardı bagımlısıydı. Bizde cok tartısırdık bu yuzden. Bir ara suskun oldum gitti hiç laf etmedim. Bir sasırdı ses etmedi. Sonra evde dururken e sen kahveye gitmicen mi dedim. Bir dahakine neden kahveye gitmiyorsun evde durup napcan dedim. 3 ye hadi dısarı cıkalım dedi. Bende yok sen kahveyengit bİ cıkarız dedim. En son beni neden göbdermeye calısıyorsun dedi. Bir daha da son oldu. Ha hos bir taktik segil ama işliyor 
0 oy
(232 puan) tarafından
Çünkü evde oturmayı ev işi yapmayı çocuk bakmayı kısacası tüm işler kadının göreviymiş gibi büyütüyor anaları. Kim ne derse desin bir adam neyse bilin ki anasından öyle görmüş. 
0 oy
(607 puan) tarafından
Allah'tan korkan böyle yapmaz!

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 510 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 146 göst.
0 oy
16 cevap 440 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu