0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar ben ailme gitim bir aydır irdaydim kuoelerim evdeydi iyi hatırlıyorum gitiniz gün kavga etik ama eşimle ailemdeyken eşime dedim kuoelerim evdeydi sen girdunmu diye ota yatağın ustuydedi dedi geleli 4gun oldu ailemden aradım kupemi bulmadim heryerinesime sordum eşim bende değil bilmiyorum kayboldusa canın sagulsun dedi bende diyorum satı bana mı yalan söylüyor çünkü tepki vermedi kupelerim 5binlira tutar ve sordum dedim sen yataigin üstünde girmustun diyor ben yanılmışım eşim yalan mı söylüyor sevgililerin günü hediyesi yedi bide sinirlenince satmismi ki

8 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bilemeyiz canım günahını alma yani insan eşine bu konuda güvenmez mi anlamadım senin le eşinin arasındaki bağ nasıl bilemiyorum insan yapmaması lazim
tarafından
Evet hediye aldı onu balna
-Reklam-
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Normal zamanda kaybolsa bu tepkiyi verir miydi yoksa kizar miydi. Paraya ihtiyaci varsa satmiştir belki. 
tarafından
Vermezdi o kupeyi kendisi hediye aldi
0 oy
tarafından
Eşini sen bilirsin canım eğer paraya önem veriyorsa normalde cimrilik yapıyorsa ve kaybolmasına tepki vermediyse esinden suphelen 
tarafından
Benim esikiden bir yüzüm kaboldu satın yedin dedi bunuda öyle demisi sasirt
tarafından
O zaman eşin almıştır tepki gostermediyse
tarafından
Daha yeni konuştuk telde dedi ne yapyon dedim kuperi arıyorum arama dedi boşver ya
tarafından
Kocan almış canım bence
0 oy
(496 puan) tarafından
Eşini en iyi sen tanırsın öyle Bi insan mı değil mi diye bunun cevabını en iyi sen bilirsin 
tarafından
İnsan edinedemi guvenemiyecek eğer satiysa onu afetmem
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sen eşini tanırsın sence satar mı 
tarafından
Bilemedimki şimdi üstüne varmak istemiyirum kendisinin demesini bekliyom
0 oy
(3,333 puan) tarafından

Ben alyansi bulamadim aileme giderken neyse sen gelirken bul getir dedim otobusu kqciracaktik neyse yüzük yok . Bulamadik hala yok. Ama adam aklına geldikce nerde ya nereye kayboldu diye söylenir. Bana laf atar sattinmi bak aratma diye. 

Bakışından bile anlarsin canim eşinin 
tarafından
Bende şok oldum ya
0 oy
(119,237 puan) tarafından
kumar icki kadin kiz isleri  varmi hani satip ne etcek
tarafından
Yok sadece ben ailemdeyim bizi almaya gelmek için satmıştır yol parası falandır eşim kaynım ortaktirtir dolarla egroyla oynarlar durumu iyi eşimin amal ortak olduğu için hep hesaba yazılır diye bnm kupemi satmıştır ortak paradan gitmesin diye
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Canın sağ olsunu rahat rahat söylüyorsa nedenini iyi biliyor
tarafından
Evet çok rahat söylüyor canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 134 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 552 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 744 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 344 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde Elif nur9 (72 puan) tarafından soruldu

379,106 soru

11,348,230 cevap

34,813 kullanıcı