0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (378 puan) tarafından
Kızlar hayırlı akşamlar önceden hesabım.vardi kapatmıştım. Tekrardan açtım. Aklım karıştı yardımınıza ihtiyacım var. Ben bekarligimdan beri adetim çok duzenliydi doğumdan sonrada öyle devam etti. Ama bu ay 13.de regli oldum normalde 20nden sonra olurdum hep. Hava değişimi diye erken olduğunu düşündüm. Bugün akşam wcde fark ettim regli başlangıç günde gelen kahve rengi akıntı ve minik kan pıhtısı aktı normalde regli günüm bugundu zaten. Sprialimde var şimdi böyle olunca biraz kafama takıldı çünkü hiç böyle olmamıştı. Netten baktım hamilelik dış gebelik vs. Yazıyor. Ya i bu iki kere olması normal mi yoksa hamilelik olabilirmi çünkü kızıma hamile kaldığımda hiç böyle olmadı. Sprial kaymış olursa eğer direkt kan mi gelir yoksa böyle kahve rengi akıntı mi ?

4 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
Sprailden kaynaklı büyük ihtimalle 
(4,285 puan) tarafından
Kasiklarda ekstrem bi agri var mi
(378 puan) tarafından
Yok hayır hiç öyle bir ağrı yok. Sadece normalde benim regli önce basım felaket ağrır. Dün başım çok agriyordu. Ama 3 gündür hastaydim zaten bütün kemiklerim kiriliyordu sanki ondan başım ağrıyor sanmıştım.
(4,285 puan) tarafından
Sprail dengesiz lekelenme kanama yapabiliyor. 2 kere taktirdim ben 2 si de 1 ay dolmadan kaydi benim kasiklarda agri ve ilişkide agri olunca doktora gittim hemen kaydığını soledi . Sende de farklı birsey hissedersen ihmal etme bi kontrol ettir
(378 puan) tarafından
İlk defa böyle oldu 1.5 sene oldu taktirdim hiç kontrole gitmedim. Eşim bırakmadı gideyim. Anası gitmemiş hiç diye benide bırakmadı hiç
(378 puan) tarafından
Peki canim kayma olduğunda kanaman sürekli mi devam etti yoksa bir anlık olarak geldi sadece şuan bende enfeksiyonda var enfeksiyonla beraber kahve rengi akıntı ve idrarimi yaparken kan pıhtısı düşüyor
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Temiz süren 15 i geçtiyse sorun yok 
(378 puan) tarafından
Yok önceki biteli 7 gün olmuştu bu 3 gündür çok fena hastaydim zaten kendimde
(5,491 puan) tarafından
Tatlım o zaman birisi özür kanaması oluyo, normal değil doktora bi gir bence
(378 puan) tarafından
Yarın sabah randevu Alaçam zaten hemen gidecem canim
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Spiral kaymis olabilir lekelenme olur surekli bi kontrole gitmelisin
(378 puan) tarafından
İlk defa böyle 1.5 sene oldu taktirdim
(2,016 puan) tarafından
Bi kontrol ettir agir filan kaldirdiysan ters harekt filan yaptiysan yada genisleme olduysa kayma gibi problemler oluyor
(378 puan) tarafından
Bugün kızımla biraz bogustum öğün dışında ağır felan kaldirmadim.
(2,016 puan) tarafından
Olabilir en son adetten beri neler yaptin ayin 13 den beri agir is filan yaptiysan sen randevu al git valla hamile kalirsin
(378 puan) tarafından
Yarın ilk isim randevu almak olacak gidecem. 2 kere randavu aldım eşim götürmedi tek gidemedim kızımı bırakacak yer yok diye busefer gidecem ne olursa olsun
0 oy
tarafından
kaymıştır cnm adet dışı kanama kayma belirtisi zaten.ayda 2 kere olunca anlıyorsun doktora gitmelisin
(378 puan) tarafından
Yarın randevu alıp gidecem  peki kayma olursa kanama sürekli devammi ediyor yoksa bir anlikmi geliyor sadece. Wcye gittikçe afedersin ama kan pıhtısı düşüyor benden normalmi bu.
tarafından
devam eder cnm.benimki öyle oldu.o gün çocuk sürekli kucağımdaydı 2 yaşındaydı okul ilk günü kalabalığa karışıp duruyordu kucpaa alıyordum hep.büyük kızım okula başlamıştı yani.o akşam kanama yaşadım 15 gün öncesinde regl olmuştum tekrar olunca anladım
(378 puan) tarafından
Anladım canım randevu alıyorum şimdi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 261 göst.
0 oy
6 cevap 172 göst.

377,941 soru

11,312,622 cevap