0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (961 puan) tarafından
Sadece fikri olan ve bu tarz birşey yaşamış kişiler yorum yaparsa sevinirim "e test yap" "e biz nereden bilelim" diyecekler lütfen konu dışında kalın. 9 aylık ikizlerim var. bir süre eşim korundu sonra korkumdan kendim başladım yasmin hap kullanıyorum bu ay içinde 2 kere unuttum unutunca sabah içerim hemen ama bir gece şehir dışında konakladım yanımda değildi bir sonr aki gece ikisini bir içtim o da mide bualntısı yaptı gece 3 te ne varsa çıkardım. Dün ve bugün kahverengi ve pembe lekeler var test yaptım birşey çıkmadı acaba döllenme oluyor da o yüzden mi bu lekelenmeler var bilen birileri vardır umarım. Yoksa bu hapı kullanırken bu tarz şeyler normal mi? Umarım hamilelik yoktur Allah isteyene nasip etsin

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Buda yeni moda oldu yok şu yazmasın yok bu yazmasın ne kadar değişiksiniz hayır soru soruyorsunuz herkes istediği cevabı yazar yani 
(961 puan) tarafından
Ne moda bilmiyorum uzun süredir girmiyorum her soruya alakasız cevaplar veriliyor bu cevap gibi. İnsan mantıklı cevap beklerken ne okudum ben çelişkisiyle kalıyor.
tarafından
Kesinlikle haklısınız istedikleri gibi yorum yapmamızı istiyorlarsa neden herkesin düşüncesini fikirlerini  alıyorlar
Kendi bildikleriyle yetinsinler o zaman
(2,610 puan) tarafından
Ağzına sağlık vallahi duymak istediklerini yazacağız illaki
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Cok cok dusuk ihtimalcanim hamile olmayabilirsin ilaci duzenli kullanmadigin icin boyle seyler olmus olabilir. Ama dogum kontrol haplarini hergun ayni saatte almazsam hamile kalma sansin yine var. 
(961 puan) tarafından
Normalde her gece 11 12 gibi alırım ama bu düzen değişebiliyor tabi bazen unutup gece 2 3 filan da oluyor iki bebekle çokta kafa kalmıyor. Teşekkür ederim
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Sadece haplami korunuyorsunuz esin korunmuyorsa hamile olabilirsin tabiki 
(961 puan) tarafından
Evet sadece hap ile ve bu aralar bir unutkanlık var bebeklerden. Hamile kalan var çevremde hap kullanırken oysa en güvendiğim korunma yöntemi olarak görüyordum umarım yoktur öyle birşey
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsn cnm ama bende hapla hamile kaldım hatrlamiyrm ama unuttum sanırım bir gün . O yüzden olabilir yani
(13,717 puan) tarafından
Ah baya da var :/
Erken gebelik testi ne kadar süre evvel yapılıyordu hatırlamıyorum şuan ama ondan yaparsın:(
Birebir yasafim yani hap patlamasını :D 14 aylık şuan xjdjjx
(961 puan) tarafından
Allah bağışlasın :D ama ben bebeğe bi anda doydum allahım isteyene verir inşallah yarın tekrar bir yapıcam test
(13,717 puan) tarafından
Ya yok Allah isteyene versin iki çocuk aşırı zor yanı bilmiyorum bnm için en azından psikolojim bitti mesela
(961 puan) tarafından
Bitmez mi hiç ben şuan hanile kalsam ağlarım günlerce çok zor bir gebelik ve ikizlerle aylardır başediyorum kesinlikle çocuck istemiyorum artık çok zor çocuklar uğraşmak
(13,717 puan) tarafından
Tüplerimi baglatcaktim eşim yarın bigun bisey olsa geri dönüşü olmayan bişey yspms kadınlığını niye bitiriysn falan dedi hastalık falan çıksa kardeşlerden bişi bakılıyor falan ya Allah herkesten uzak etsin ilik falan.
Ordan vurdu beni sesim kesildi hak verdim
Spiralle korunuyrm ama her ay test yapiyrm korkudan.

Geçen evde değildi çocukların fotoydu attım.
Yazmış ki gekde bunlardan iki üç tane daha yapma..
Dedim Allah bunları bağışlasın.
Bunları da diğerlerini de bağışlasın falan yazmış.
Gekdi eve sırf bu yüzden kavga ettik inanır mısın asssska yani aasssssla..
Rabbim isterne versin bnmmkikeri bağışlasın yeter ay istemiyorum çocuk falan..
Snirdern nasıl yazisim djjjd o anı yasadm tekrr

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 331 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (761 puan) tarafından soruldu

381,027 soru

11,407,133 cevap

34,943 kullanıcı

...