0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,595 puan) tarafından
Unutkanlık için ne yapmam lazım acaip şekilde unutkanlık var mesela  bı dizi izleriz eşimle o dizide oynayan oyuncu başka diziye geçti mi snradan hatırlamıyorum hangi dizide oynamıştı gibisinden 

Eşime birşey derim cevabını alırım aradan 2 dk snra yine sorarım aynı şeyi ne yapmam. Lazım .....

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kan degerlerine bktr buyuk ihtiml b12 eksikligi vardr
(13,824 puan) tarafından
Evet B12 unutkanlık yapıyor değerlerine baktır ablamda iğnesini kullanmistidoktor sonuçlara göre yönlendirir zateb
(2,595 puan) tarafından
Tmm canim çok sağol ☺️❤️
(13,824 puan) tarafından
☺️♥️♥️
tarafından
Duzelir canim bende cok vardi unutkanlik
(2,595 puan) tarafından
İnşallah canim
-Reklam-
0 oy
(473 puan) tarafından
Bir dahiliye uzmanına giderek kan ve tiroid değerlerinize baktirmaniz lazım , eğer vitamin eksiğiniz varsa uygun vitaminlerle eksiğiniz giderilir.Tiroid ise problem biraz daha ciddi bir durum , ilaç tedavisi görmeniz gerekebilir.Halsizlik , kalp çarpıntısı , sinirlilik , depresyon , görme bozukluğuna kadar gider iş , hatta şuan bu belirtileri yaşıyorsanız biran önce gidin ve kan tahlili yaptırın derim.
(2,595 puan) tarafından
Yok onlar canim
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Aynı srun bnde de var B12 eksikliğinden kaynaklı. Bazn sanyele önce söyldğimi hatrlamm doktr ilç falanda vermedi öyle gidyom baklm gçen kızma st ıstcaktm stü cezvye koydm snra ara ara cezveyi bulmadım aygza koycağıma gdip buzdolabı na koymşm yda yemk yaprkn pişsn dye beklerim ocğı yakmamş olurm gbi gbi Bi srü şey
(2,595 puan) tarafından
Yok onlardan değilde birinin dediği şeyi unutabiliyorum veyaa bunu demişti heralde diyebiliyor um film izledim mi o oyuncuyu başka bı dizi de hatırlayamıyorum bu dizide oynamıştı diye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 439 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ela_05 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 204 göst.
0 oy
0 cevap 110 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde Ayazaral (25 puan) tarafından soruldu