0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şu cinayet videolarını izledim içim kalkti aslında ilk kısa 2 snlikte anlamamıştım.gidip meraktan youtube de izledim. Şimdi korku bastı banyoya girecektim çocuklar uyumuşken.  En son birde Bi kadın vardı eski kocası kafasını kesmişti kadın ölmek istemiyorum demişti son cümlesi buydu. O geldi aklıma 

14 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından

Çocuklardan sonra ben çok hassaslaştım ruh sağlığım için özellikle merak bile etsem açıp izlemiyorum öyle şeyleri. Eskiden korku filmlerine girelim filmlerine bayılırdım mesela şimdi kesinlikle izleyemiyorum ruh sağlığına yaş ilerledikçe daha çok dikkat etmek lazım... Banyo konusunda bir şey diyemeyeceğim acil değilse yat uyu o zaman:)

tarafından
Ya ben oldum olası izleyemem korku gerilim falan.  Kandan midem kalkar , dehşet verir öyle şeyler.  Merakima yenik düştüm. Yani acil değil de odada da korku basıyor:(
(2,097 puan) tarafından
Canım o kadarı vesvese dualarını oku şeytandan ve şeytanlaşmış insanlardan sana sığınırım Rabbim de yat uyu...
tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim valla .
(2,097 puan) tarafından
Rica ederim ne demek güzel geceler:)
tarafından
Çok teşekkür ederim canım iyi geceler sana ❤
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Vesvese hepsi izledin geçti bitti. Evindesin guvendesin. Korkulcak bsey yok. 
tarafından
Biz heryerde gezene dayanamadik direkt çekim ne dehşet verici bakalım
(13,825 puan) tarafından
YouTube düştü sansürsüz bizde onu gördük :⁠-⁠(
tarafından
Bende orda gördüm işin kötü Yani ben başka youtube kullanıyorum reklamsız diye orda hala duruyor
(13,825 puan) tarafından
:⁠-⁠(:⁠-⁠(:⁠-⁠(
tarafından
Benim arkadaş grubuna geldi çoğunlukla bütün arkadaşlarım orda oturuyor akrabalarım vs.
0 oy
(5,345 puan) tarafından
Girme yarın sabah girersin. Bende çok kötü oldum keşke izlemeseydim. Hatta keşke bugün bu uygulamaya hiç girmeseydim
tarafından
Evet ya inan burda görüp merak ettim zaten.  Kadinin yüz ifadesi kazındı zihnime Allahim sen koru
(5,345 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Of bende:⁠-⁠(midem garip garip bir de YouTube de ona bakarken birkaç video baktık Allah'ım nerden baktım Rabbim hayırlı yazilar yazsın:⁠-⁠(
tarafından
Amin inşallah.  Böylesini vermesin ya hiç bir insan böyle ölmeyi hak edemez .
0 oy
(774 puan) tarafından
Ayy vallahi wc ye zor gidip geliyorum heryerin ışığını aça aça koşarak hızlıca odaya geliyorum Allahım ne kadar kötü bir durum Rabbim kimseyi yoldan şaşırtmasın herkese hayırlı ölüm ve hayırlı evlatlar nasip etsin düşünsene ya ömrün boyunca bi katilini yetiştiriyosun Allahhhhhh korusun Rabbim hiçbirimize vermesin bence sen bugün girme banyoya canım valla bak 
tarafından
Biliyorum kuzum çok şükür. Valla uykular uçtu zaten. Dünle önceki gün yoğundum giremedim işlerim birikmişti bugün dedim tam şuraya bakayım bunu gördüm keşke bu gece de calissaydim
(774 puan) tarafından
İnsan öyle oluyor.. bende eşime kızdım neden söylüyosun bak dayanamadım videoyu bile izledim diye adam şaşırdı kaldı benden önce uyuma diye tembihledim bide çoktan uyudu hadi bakalım şimdi uyu uyuyabilirsem :)
tarafından
Ay inşallah sende uyumaya çalış canım kendini teskin et . Erkekler umursamaz
(774 puan) tarafından
Uyucam inşallah birazdan abdestli uyuyayım dedim korkudan abdestte gitti vallahi koşa koşa wcye gidip geliyorum ya nırmalde böyle olmam... Şuan abdest almayada korkuyırun odadan çıkamıyorum anlıcan.. bolca dua okuyup uyucam inşallah
tarafından
Valla bende esimi uyandırdım:)) icim rahatladi ama uyudum sonra
0 oy
(4,651 puan) tarafından
İzlemeseysin keşke kuzu ama izlemişsin artık bennce saat gece yarısını geçti banyoya girmeden daha iyi.yarın bi ara fırsatın olduğunda gir.
tarafından
Ay valla kuzum aklım çıkıyor zaten bahçeli evdeyiz hep korka korka yaşıyorum bu da üstüne tuz biber oldu
(4,651 puan) tarafından
İzleme kuzum öyle şeyler.Allahın izniyle bişey olmaz dua et oku.
tarafından
Ay inşallah Allah razı olsun. Azcık rahatlasam diyorum kocamı kaldircam artık
0 oy
(2,203 puan) tarafından
Ya varya küfür ede ede Bi ha oldum .normal de evde tek kalırım hiç korkmadan ama o videoyu izlicem diye bi video gordum. kocasını kesen kadinin cinnet geçirme anı diye bakiyim dedim kadin hirliyo içine bsey kacmis gibi şimdi altıma siciyorum 
tarafından
Alkol uyusturucu bunlar yuzunden oluyor, cunku ne yaptıklarının farkında degıller asla, dedem cok alkol kullanırdı gece yurucem dıye cıkardı adam baska sehırde uyanırdı sabah bızde sabaha kadar onu arardık heryerde araba mı carptı dıye,  almış basını otobuslere bınmıs gıtmıs haberı yok dusun, uyuturcu daha kotu bu ılletlerden korusun Rabbım cocuklarımızı
(2,203 puan) tarafından
Nasil kesmis gucu yetmis bikmiyorumki kuzum Ya düşünsene kapiya kol atiliyo kanlar içinde bir adam elinde kol . Ayyyy yarabbi yaşatma yaaa . O teyze hastanelik olmasinda kim olsun yaa asıl gottt kendisi got surat  nasil kesiyorsun bir insanı adiiiserefsizzz . Kimse inemez tabi o insani o hale getiren herkese aynısını yapabicek statüde ay çok kotuu
tarafından
Ya aynen tek cinnet hali böyle olamaz . Bende geçirdim cinnet hic kimseyi de kesmedim çok şükür. Bir insanın yaptıklarının sınırının olması lazım yapısal olarak. Bunu hay.vanlar bile yapamaz ya
tarafından
İnmeyi geç insan çıkar gelir beni de keser diye korkar ya Allah korusun
(169 puan) tarafından
Ay ben o videoya çok gülmüştüm:D tövbe estağfurullah ya
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bende kararsız kaldım girip girmemekle girdim şimdi çıktım orda bile kadın aklımdan çıkmadı yeminle 
tarafından
Evet ya insanin aklı çıkıyor.  Girmekle bitmiyor oda oda gezmem lazım saçımı kurutmak için falan çocuklar uyuduğu için en dip odaya geçmem gerek .
0 oy
tarafından
Canım bu kadar etkılenıyosan neden ızlıyosun ki, mesela ben bunye olarak hassas degılımdır esım polıs trafık polısı bazen olay yerını cekıyor kanıt olarak ölenler oluyor bakıyorum etkılenmıyorum cunku, dedıgın vıdeoyu da ızledım evet oyuncak gıbı attı kafasını ınan kanım çekıldı Rabbım dedım evladımla bunu yasayacagıma erken yaşta al canımı duamı ettım bıttı gıttı, ama etkılenıcek olsam ızlemezdım asla
tarafından
Amin valla kimse böyle ölmeyi hak etmez. Ya ortam sesleri çok ürpertici.  İnsanların çığlıkları ilk izlediğim kisa da ses yoktu mesela hiç bisey olmadı o diğerini görünce kötü oldum .maalesef merakima yenik düştüm:(
tarafından
Yapmayın bak burda korkan gırmesın dıyolar posta gırıyorum herkes ayy korktum kaldır postu ne bu gece yatamam cart cırt yazmıs, merakınıza yenılıp psıkolojınızı mahvedıyosunuz, şöyle dusun ben hep boyle derım kendıme kaderımiz yazılmıs,  ne yasayacagımız nasıl ölecegımız herseyımız belli, sen ne kadar korksan yazgın degısmeyecek sadece dua edelım ki Rabbım bızım ıcın hayırlı ömur yazmıs olsun
tarafından
Öyle tabi Allahim esirgesin. Bu yazınca insanları daha çok cezbediyor kadın anatomisiyle alakalı sanırım.  Bu kadar kotu olamaz diye düşündüm
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bende içimden onu geçirdim giremem bende ay:(
tarafından
Ay girmicem artık şu saatte in cin top oynarken
0 oy
(692 puan) tarafından
Benimde inan çok piskolojik bozuldu şuan değişik duygular içersindeyim 
tarafından
Valla zaten şu dönemde herkesin psikolojisi bozuk bide  böyle şeyler delirtiyor
(692 puan) tarafından
Evet gerçektende öyle bi evlat anaya bunu nasıl yapar aklim almıyor haykirasim  geliyor kıyamet alametleri Rabbim yavrulamizi ailemizinbutun ümmeti şeytanlaşmış insanlardan korusun amin
tarafından
Aminn  inşallah. Zaten dün kısa muge anli videosuna denk geldim. İzledim 48 yaşında adam 15 yaşındaki kıza neler yapmış Allahim başkasının çocuğunun edep yerini de eklemiş falan kaç gündür psikolojim bozuktu zaten
0 oy
(12,681 puan) tarafından
Hayatım niye izliyorsun oyle şeyleri  o tarz videoyu birak dram filmi bile izlemiyorum ben
tarafından
Canım ama daha küçük ya öyle olur . Benim oğlan 14 aylık o da 3 4 kez uyanır daha hala. Bide dis kemerleri oluşmaya başlayınca rahatsız olur
tarafından
Youtube den izledim daha az önce tek yerde de yok. Ama ben kirmizi youtube kullanmıyorum ayrı reklamsız Bi youtube benimki. Youtube vanced adı siyah işareti o yüzden mi duruyor acaba
(12,681 puan) tarafından
Sansürlü olan ne? Bende ayni kullanıyorum YouTube.  Aynen napsın kız 3 gündur surekluyoz her yere . Yarın doktor kontrolüne göturecem kaçirmiştık sonra çıkmayız bi yere aliştıracam uykuya
tarafından
Allah yardımcın olsun canım çocuk büyütmek çok zor
(12,681 puan) tarafından
Sağ olasın canım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kız neyinden korkacaksın, sanki yanına gelecek. Dün ben de izledim sansürsüz şekilde. Eşi ev de olup da izlemeyip korkanlar var saka gibiler. 
(2,562 puan) tarafından
Ne videosu bu cnm ya herkes video diyo
tarafından
İnsanın kanı çekiliyor ya
(7,118 puan) tarafından
İstanbul bagcılar da ş.e.r.e.f.s.i.z.i.n biri annesinin basını kesip balkondan aşağı atıyor onu diyorlar canım.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 450 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
0 oy
18 cevap 795 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu