0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar dun kaynanama gittik. Her yemege geldiginde fırınlı yemekleri bende yapiyor. Balık vs gibi. Dünde canim kek istiyor size yarin geleyim yap ben yaomayi bilmiyorum diyor. Biraz cimridir elektrik su konusunda. Acaba elektrik falan gitmesin diyemi sürekli bizde yapiyor. Oraya gidince disaridaki pide fırınına gönderiyor herseyi evde yaomiyor. Bize gelince birsey olmaz evde yap diye 2 saat onceden fırını açtırıyor bende gecen anne erken pişsin dedim. Yok 2 saat var herkesin gelmesine 2 saatte pişsin az derecede dedi. Bende gec koyalim dedim yok yok diyor. Dunde halilarim var yıkamam lazim dedim. Aynen benimkilerde var ya nasil yikanacak biri bana yardim etse yikasam dedi. İyikide eşim yoktu orda olsa sen git yika derdi ne değişik.

5 Cevaplar

0 oy
(394 puan) tarafından
Kaynanan birilerini yemeyi çok seviyor anlaşılan 
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Alıştırma öyle canım benim kaynanamda bir yaparsam ah bi alışır kurtulamam duymazdan gel hep 
0 oy
(626 puan) tarafından
kaynana postu gördükce kaynanamın boğazına çökesim geliyo ya sabır diyorum 

bunlar bizden ne istiyor kendileri zamanında gelin olmadılar mı neden aynı zulmün daha fazlasını bize yaşatırlar beddua etmiyorum ama hakkımı da helal etmiyorum Rabbim onu eli ayağı tutarken alsın yanına çok bekletmesin dünyada 

ayrıca bi bu kaynanalara dur desin ben yoruldum mental sağlığım hiç iyi değil
(497 puan) tarafından
Aynen öyle ya birlik misin sende
(626 puan) tarafından
evet canım 8 senedir birliğiz arada bi kaç kez evleri ayırdık dibimizden gene ayrılmadı şu an odasında facede geziyo video sesleri yatak odasına kadar geliyo bende kızı uyutuyorum görmeye tahammülüm kalmadı artık
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Yerinde olsam anne ben gelince orda yaparız sende öğrenirsin derim. O gelmeden kalkar giderim kek yapmaya geldim hadi beraber yapalım derim
0 oy
(537 puan) tarafından
Ayyy kabul etme sende elektrik parası çok geliyor bende fırını açmıyorum de uyaniga bak ya kendi oğlunuda mı düşünmüyor 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,138 göst.
31 Aralık 2020 Aile kategorisinde Acemiannee (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 519 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 443 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.