0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (236 puan) tarafından
Arkadaşlar çok korkuyorum daha 30 yaşındayım ama herhalde menopoza gircem bütün belirtiler onu gösteriyor...

2 aydir adet olamyorum doktora gittim test yaptik gebelk degil adet olmam icin hap verdi hala olmadim hap bile ise yaramadı.. çok korkuyorum daha 1 tane cocgum var benm insallah öyle bisey değildirrr.. onun tedaviside yokk bi menopza girdinmi daha cocukta olmuyorrr 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya ben şişlikten dolayı sıkıntıdayim ya bende olamadım sadece bir ay oldum dokuz ayda :( hala yok iki aydır bekliyorum
(236 puan) tarafından
Ben hic boyle olmazdim ilk kez oldum yaa
-Reklam-
0 oy
(15,597 puan) tarafından
30 çok erken ya menepoz değildir belki 
(236 puan) tarafından
Insallah degldir ya
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Normalde düzenli olurken birden mi böyle düzensizlik oldu canım? Ben kendimi bildim bileli geç adet olurum 5 ay 6 ay hep öyle. İlaçla oluyorum ama ilaçsız çok nadir
(236 puan) tarafından
Ilk kez oldum ben bu şekilde...  genelde hep olurum düzenli ama son 4 ünu 20 gün arayla oldum sonrada olmadim iste 2 aydir tık yok
(1,246 puan) tarafından
Anladım canım 30 yaş çok erken ama bilemedim umarım erken menapoz değildir
(236 puan) tarafından
Insallah yaa
0 oy
tarafından
Instagram da clife diye bir site var doğal karışım satiyo bir bak istersen canım 
0 oy
(15,839 puan) tarafından
30 yaş menopoz için çok çok erken başka bi şeyden olmuyorsundur sen. Benim annem de bundan 3 4 yıl önce böyle adeti gecikirdi bizim bir tanıdık var doğal ilaçlar hazırlardı doktorların iyilestiremedigi hastalari iyileştirirdi annem de yanına gitti haşlanmış yumurtanın üstüne kahve koyup yemesini söylemişti annem de öyle yaptı bir hafta 10 gün kadar yedi adet oldu ve düzenli geldi sonrasında 
(236 puan) tarafından
Allah Allah ilk kezde duydum yaa ama bazen genc yastada menopoza girenler oluyorya ondan cok korkuyorum
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Bende 35 yasindayim bu ay bende olmadim test verdim gebelik yok tekrar kadin doguma randevu aldim valla 
(236 puan) tarafından
Bende öyle yapcam sanrm yaa yine randevu alcam mecbur insallah kotu bise olmasnda
(3,926 puan) tarafından
Olmaz inşallah  kötüyü çağırmayın
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Bende iki  ay  adet görmedim dr gittim hormon testi yaptı ve sen menepoza girmissin  dedi bir hap verdi bunu kullandığın sürece kanamam olur ama artık anne 9lamazssin  dedi iki çocuğum var diye cok umursamadım birdahada gitmedim haliyle korunmayı bıraktım bir kac sonra hamile olduğumu öğrendim düşük yaptim 1 sene sonra tekrar hamile kaldim tabi arada korunduk oluyo diye kizim 8 aylık şimdi oyle kolay kolay menepoza girilmiyo
(236 puan) tarafından
Ayyy insallah öyle bisey degldir yaa bende cocuk dusnyorum daha 1 tane cocugm var
(2,465 puan) tarafından
Ihmal etme doktora git düzensizlik tir muhtemelen canım
0 oy
(4,908 puan) tarafından
Benm ablam 34 yaşında gordi menepoza adet olmyrdu ilaçlarla oluyordu özele gtti devlete gtti ayninseyler sebebi aşırı stres ve üzüntü Malesef elhamdülillah iki çocuğu var 
(236 puan) tarafından
Menopozdan sonrami iki cocgu oldu
(4,908 puan) tarafından
Yok cnm iki çocuğu oldu sonra bu teşhis konuldu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 311 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy