0 oy
188 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Sorum kullananlara epilasyon  aleti ile genital bölge alan varmı çok acıyor mu ?

6 Cevaplar

0 oy
(578 puan) tarafından

Ay demedim denemez olaydım :D böyle bir acı yok 

tarafından
Ciddi misin
(578 puan) tarafından
Ciddiyim canım çok acıdı devam edemedim zaten  makine kıstırdı afedersin bide o tehlikesi var iyice gerdireceksin felan ben beceremedim ya
tarafından
Ya afedersin baldır kısmına kadar gerdirerek aldım ama o kısma cesaret edemiyorum
-Reklam-
0 oy
(119,063 puan) tarafından
epilasyonla degilde epilatorle yapiyorum yillardir alistik aciyo
0 oy
(836 puan) tarafından
Ben yapıyorum ama önce ağda ile elimle alıyorum daha sonra küçük ince ilanları epilasyon ile alıyorum tertemiz oluyor. Agdayla önce alınca uyuşuyor alışıyor zaten daha sonra acımıyor. Uzun süre gidiyor yani hemen uzamıyor  
tarafından
Hangi ağdayı kullanıyorsun ben normalde jilet kullanıyorum ama oda çok batık ve kalın çıkarıyor yeni başlarsam nasıl başlamalıyım
0 oy
tarafından
Ben senelerdir öyle alırım ayda bir defa alıştığım. için bana kolay geliyor acımıyor da tabi .ilk alışta baya zor oluyor 
0 oy
(3,350 puan) tarafından
Lisedeyken kolumu kirmadan aliyordum sonra kirinca mecbur jiletle aldim nisanliyken agdaya gectim hamileyken gene jiletle qldim onumuzdeki ay agdaya baslicam sezeryan dogum yaptim dikislerime bisi yaparim diye agda icin baya bekledim 
tarafından
Kuaförden çekiniyorum kendim alsam ağdayı becerir miyim acaba
(3,350 puan) tarafından
Kazan almistim canim ben bal kivamina getirip az az surup cekiyordum boncuk agda rahat oluyor
0 oy
tarafından
Arkadasım denemıstı cok acıdığı ıcın bırakmıstı ben agda ıle alıyorum kendım
tarafından
Peki yeni başlasam nasıl başlamalıyım minik minik mi kesmek gerekiyor ağda bantlarını birde kullandığın krem ağda markaları nedir
tarafından
Ben agda bandı ıle almadım hıc kıllar köklu oldugu ıcın kuaförde bı kere bant kalktı kadının elıme geldı  agda oramda kaldı :D ondan snra cesaderet edemedim herhangı bır krem kullanmıyorum kalıp agda kullanıyorum coocky marka agdayı tüylerin cıkıs yönune dogru kucuk kucuk suruyorum sonra tuylerın tersı yöne cekıp alıyorum buyuk surerse hem tuylerın hangı yöne cıktıgını kestirip ona gore cekemezsın yarısını alır yarısını kalır hemde cok gereksız canın yanar kucuk sürünce ıkı parmagında gerdırıp dıger elinle cekersın mis

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 178 göst.
11 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde mys62 (1,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
24 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
25 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Simaygule (39 puan) tarafından soruldu

377,817 soru

11,308,431 cevap

34,740 kullanıcı

...