0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (4,959 puan) tarafından

Merhaba anneler ya size bişey soracağım . Benm kız 14 aylık ama sürekli kalkıyor gece 2 saat arayla ağlıyor gözleri kapalı korkuyor mu desem bilmyrm binsuru dua okuyorum akşam Cevşen yastığının hem içinde hem yatağının altında  sabaha karşı artık kendimce sotem ettim annem nie uyumuyirsun die ağlamaklı oldum nie böyle ağrı kesici verdim belki disieri agiryor die ama verdim etki etmedi tam olarak gece 2 4 6 da uyandı 

5 aylık gebeyim gün icerisnde Allah biliyor. Bir dakika oturmak nasip olmyr 

Süt ve cicibebe bu arada veriyorum gebeyim die 1 yaşında kestim kızımı sütten 
Bı oneriniz bı fikriniz varmı yapabileceğim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Azı dişleri dönemidir bu dönemler. Oğlumda 14 aylık canımıza okuyor geceleri. 1 tane azı çıktı, devamı geliyor. Damakları davul gibi şişmiş durumda. 
(4,959 puan) tarafından
Veiryordik 6 ay boyinca ek gıdaya başlayınca bıraktım sma veriyordum bakmadım varmisir acaba yine
tarafından
Ben süt hiç vermiyorum mesela, doktorumuz da çok gerekli bulmuyor. Yoğurt, kefir ver, sütün bir besleyiciliği yok der. Her canlının sütü kendi yavrusuna yarar der. Mamayı tercih ediyorum geceleri.
(4,959 puan) tarafından
Bugün deneyecem inşallah sma varmı buyuk yaş Grubu acaba bakmadım hic
tarafından
Bütün mamaların var, zaten 2 yaşa kadar mama destekli ilerleniyor azalta azalta. Bulursun mutlaka.
(4,959 puan) tarafından
Tm cnm teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Çizgi film izliyo mu ağlayarak kalkıyorsa korkuyo olabilir buda izlediği şeylerle alakalı olabilir. Bide süt ve cicibebe hiç yararlı değil onun yerine ek gıdaya ağırlık ver canım normal yemek ver çorba ver mama da alabilirsin
(4,959 puan) tarafından
İşletiyorum ama biseyler verdiğimde yemek bile yemiyor ki artık ağlıyorum yemiyorum diye yemin ederim bunu söyleyince deisik gelebilir ama vicdanen kendinmi yetersiz hisedyrm yemiyor diye
(1,246 puan) tarafından
Ağlamana gerek yok canım çocuk bu zorlamamak lazım teklif et yerse yer yemezse başka şey ver. Cici bebekli süte alışırsa hiç yemez bi tanıdığım 5 yaşında kızı anca bıraktırdı cicibebeli sütü ilk ağladı istedi sonra alıştı şimdi her şeyi yiyo. Sabırla denemek lazım
0 oy
(3,491 puan) tarafından
İki saat uyuyorsa ne mutlu.
(4,959 puan) tarafından
Cnm gece uykusu ama dedgm 14 aylık kızım
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yatmıyor kızım desem 14 aylık oda yani bir insan gece yarım saatte bir uyanır mı anlamıyorum akşam 9 da uyur sabah 6 da uyanır ama gece yarım saatte bir kalkar günduzde sadece yarım saat uyur 
(4,959 puan) tarafından
Aynıyız cnm hemen hemen bn bir dk durmum arkadan koşuyorum enerjim kalmadi artık ayaklarım ağrıyor gece
(4,700 puan) tarafından
Bide ev tasıyorum bide 3 yaşında oğlum var :) ölüyorum desem yeridir
(4,959 puan) tarafından
Bmde 5 aylık hamileyim ;)
(4,700 puan) tarafından
Vala zor Allah yardımcımız olsun
(4,959 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Valla ayni benim kızım 14 aylık ve gece nerdeyse 10 defa ağlar uanima alırım emzik veirirm süt verurim uyur yine valla bakalım 
(4,959 puan) tarafından
Anne sütü içmyr kızım cnm ya kestim onu Malesef
tarafından
Benimde anne sütü değil market sütü var ya o canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 81 göst.
14 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,674 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 341 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 0852 (730 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 191 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu

379,497 soru

11,360,607 cevap

34,838 kullanıcı