0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Görevi sebebiyle bir ilçenin köyünde yaşıyoruz . 1 yıllık evliyiz ama ilçeye geçelim diyor.5 yıl görevini burada yapmış. Evleneli ailesine daha bi bağımlı oldu.Öncesini bilmiyorum pek. Ailesi de ilçesinin başka  bir köyünde. Tamam iyi hoş taşınırız ama yazları da hep annemler de kalırız diyo. Bana sormuyo hiç bir zaman fikrimi.Hep o ne derse onu yapıyoruz konu ne olursa olsun. Bu durumdan çok sıkıldım dile getirsem de pek ciddiye almıyo. 

5 Cevaplar

0 oy
(469 puan) tarafından
Sen git sen kal falan de istemediğini belli et. Tek başına değilsin ben de varım artık senin önceliğin biziz de mesela. 
(120 puan) tarafından
Biz kavramına alışamadı daha. Ben hep ikinci plandayım her konuda. Şimdiden soğumaya başladım
-Reklam-
0 oy
(10,978 puan) tarafından
 Sen gidip kalabılırsın. O zaman yazları sen ailene ben aileme gideyim de bacım. 
(120 puan) tarafından
Diyorum. O da hemen duygu sömürüsü yapıyo ama asla fırsat vermiyorum
(10,978 puan) tarafından
Bana esk iesim yapıyordu surekli en son bıktım. Surekli surekli gidelim kalalım yok beraber gidelim. En son. Bak benim ailem gelince rahatsız oldugunu ve sevmesigini biliyorum o yızden ailemin asla 4 gunden fazla kalamasını engelledim dedim. Nasıl sen sevmiyorsun ailemle olmayı, bende seninkileri sevmiyorum dedim
0 oy
(13,288 puan) tarafından
Asla kabul etme işin sonu beraber yaşamaya döner yazın ben askılı şort dolanacam kimseyi çekemem de gerekirse rest cek razı gelme canım 
(120 puan) tarafından
Yok yok akıllandım az çok bn duramam zaten hergün konuşuyoruz ediyoruz, günlük yaptığımızın raporunu ailesine aktarıyor bi özelimiz yok
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Gitmek istemediğini soyle istiyor sa tek gitsin 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Sen de kendi fikrini söyle sonra devamı gelir sürekli pasif durursan yani.
(120 puan) tarafından
Beni böyle alıştırdı resmen kendi fikrimi asla söyleyemiyorum. Kontrolü eline aldı resmen  kukla gibi oynatıyo. Bn de mal gibi ne derse onu yapıyorum. Bi gelecek göremiyorum bizde
(13,834 puan) tarafından
Kendin söylüyorsun ne dese yapıyorum diye alistrdi olur mu sen bir birey değil msin senin elinde olan bir şey bu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 972 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Seymafdn (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 453 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 535 göst.
21 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,157 göst.