0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba.

20 haftalık hamileyim.  1 aydır kaşıntı yüzünden gecem gündüzüm karıştı.  Tahlillerim temiz çıktı. 

Yaşayan varmi? Ne yapsam faydası yok.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy çok yaşadım idrar yolu enfeksiyonuymus doğum yaptım geçti 
(2 puan) tarafından
İnşallah gecer ama dayanacak gücüm kalmadı.  Uyuyamıyorum. Kimseye gidemiyorum
tarafından
Anlıyorum seni canım  yeşil sabun varsa onunla yıka çok iyi gelir
-Reklam-
0 oy
(127 puan) tarafından
Krem vermedi mi doktorunuz
0 oy
(2,747 puan) tarafından
Aynısı bende oldu tahlillerin tertemizdi ama zerre uyuyamadım ve özellikle geceleri kalınıyordu beyaz sabunla yıkayıp soğuk suyla duruluyordum bi süre idare ediyordu. Ama karın bölgem ve her yerim kaşınsı
0 oy
(417 puan) tarafından
17 haftalıgım 2 haftadır kasınıyorum ama benim karaciğer enzımlerm yuksek o yuzden cok berabay bisey uyku uyutmuyor
0 oy
(3,774 puan) tarafından
Demirle filan kasiyordum gene tatli tatli kaşıniyordum. Tahlillerim temiz çıktı  hep ama megersem safra kesem taş doluymuş o da kaşıntı  da yapmış
0 oy
tarafından
Bende çok yaşadım tüm vücut kasiniyordum bacak atalarım mafolmustu enfeksiyon falan çıkmamıştı mantar demişti doktor cildiyeye gittim günlük düzenli banyo yaptım çamaşırlarımı tek yıkadım cildiyeye gittiğimde krem yazdı her duştan sonra sürdüm çok şükür geçti bittiiii
0 oy
(6,507 puan) tarafından
Ayyy ben neler çektim uyu.z gibi kaşınırdım ama bı sorun olmadı vajinal enfeksiyon vardı bende geçmek bilmeyen nalett bişey ondan kaynaklı olabir diye düşünmüştüm 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
26 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meral Yucel (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 119 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 217 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...