0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından

Bugün 14. Haftaya girdik şimdi de bebek yüzüstü pozisyondaydi yine göremedik, arkadaşlar bu ultrasonumuza da bakarmisiniz, gostermedikce insan daha da merak ediyor :(

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(1,937 puan) tarafından
Erkek bebeklerin kafası nispeten daha büyük oluyormuş burdan bakınca sanki erkeğe benziyor ama bilemedim
(5 puan) tarafından
Aaa ilk defa duydum, erkek bebekler kendini hemen gösteriyor diyorlar ama bilemedim ki bu da göstermiyor ısrarla geçen gittigimiz de sırt üstü bacaklari açmadı şimdide yüzüstü duruyordu yine goremedik
(1,937 puan) tarafından
Bebeğin pozisyonunun cinsiyetle ilgisi yok benim oğlum 11 de bacaklarını açmıştı görümcemin oğlu 19 da gösterdi
(5 puan) tarafından
Yani değil mi bana da tuhaf geliyor ama hayırlısı diyelim sağlıcakla gelsin
-Reklam-
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Gizemli bebek :))  erkek hissettim ama. Sağlıklı olsunda er yada geç gösterecek kuzu.
(5 puan) tarafından
Çok gizemli: ) Teşekkür ederiz inşallah
0 oy
tarafından
Benimde doktorum gostermedigi zaman poposuna göre tahminde bulundu poposu büyük olursa kız olurmuş öyle demişti ve kız tahmininde bulunmuştu

Kızım olcak inşallah 
(5 puan) tarafından
Bunu da yeni duydum bizimkinin poposu nasılmış bakiyim :))) Bu arada sağlıkla gelsin prenses inşallah
tarafından
Sağol canım ben erkeğe benzettim senin minnoş bebişi
(5 puan) tarafından
Çoğu öyle demiş canım bakalım hayırlı gelsin olursa tabi seviniriz bizimde bı prensesimiz var :)
tarafından
Maşallah Allah bağışlasın canım Allah kalbine göre versin bir tane prensesin varmış buda erkek olursa iyi olur tabiki herşeyden önce sağlıklı ve hayırlı evlat olması:)
(5 puan) tarafından
Amin canim tabiki en önemlisi ❤️
0 oy
(113 puan) tarafından

Sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın... Bilimsel yanı olmamakla birlikte ;kalp atış hızına göre cinsiyet tahmini yapılıyormuş.. Doktorunuz söyledi mi bilmiyorum ama atış hızını , 140 altı erkek bebek; 140 üstü kız bebek.. bize de doktorumuz gülerek söylemişti bu hurafeyi , ama tutmuştu :) 133 ile oğlum oldu :)<3 

Ve bizimki ısrarla yüzünü göstermiyordu; 16. hafta gittiğimizde 4. saniyede cinsiyeti göstermişti..

(5 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim. Kalp atış hızını söylemedi ama nerden bakarım usg de yaziyormu acaba
(113 puan) tarafından
inanın hiç bilmiyorum; dediğim gibi bize de doktorumuz espri amaçlı söylemişti; o söyleyene kadar bende bilmiyordum.. Bir daha ki gittiğinizde doktorunuza sorarsınız atış hızını :)
(5 puan) tarafından
Tamam aklımda bu teşekkürler,)
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Aynı durumdaydık ilk oğlum 6 aylıkken anca kendini gösterdi bu oğlumda aynı şekilde 15+6 da gösterdi şimdi 20 haftalık olduk bile erkek kız yok göstermeyince göstermiyor 
(7,458 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) yüzüstü olduğu için maalesef tahmin edemedşm ama benim doktorum hep şunu der bacak arasını göremedikten sonra bişey söylemek yanlış bununla ilgili çok hurafe var ama yanlış der
(5 puan) tarafından
Anladım canım evet hayırlısı olsun bakalım nasipte hangisi varsa ❤️
(7,458 puan) tarafından
16. Haftada net belli olurmuş genelde 15+6 da gittim gösterdi canım
(5 puan) tarafından
Dr umda öyle demişti zaten beklicez demekki artık :s
(7,458 puan) tarafından
Az kalmış zaten
0 oy
tarafından
Benim paşa da 18.haftada gösterdi kendini gostermedikce insan merak ediyor 
(5 puan) tarafından
Yaaa kesinlikle öyle gerçekten bugün gittim nerdeyse şimdi yarına bı daha g var
0 oy
(266 puan) tarafından
Bacakları çapraz duruyor canm ben 16 haftalıkken gittim yüz üstü değildi ama caprazdi bacakları kapalıydı göremedi kıza benzio dedi 20 ve 24 de erkek olduğunu öğrendik saklio bizim bebiş gibi sizinki de rabbim gönlüne göre versin ne seviosa içinizden 
(5 puan) tarafından
Ben çikolata veya tatlı da yemiyorum ondan mı acaba
(266 puan) tarafından
Olabilir canm gitmeden şekerli biseyler tüket o zaman bebek daha cok hareket edio acar belki bacak arasını döner
(5 puan) tarafından
Bu sefer öyle denicem bakalım nasipse gösterir insallah
(266 puan) tarafından
Inş kuzum rabbim gönlüne göre versin
(5 puan) tarafından
Amin inşallah, herkesin❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 161 göst.
0 oy
4 cevap 101 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Semra Evin (36 puan) tarafından soruldu