0 oy
73 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Benim 2bck yaşında kizim 3 yaşında kızım var yani 6aylik kızım varken hamileydim 2019 22 Haziran 

7temuz 2020 diğer kızım neyse lafın kısası benim eşim 3 vardiyalı çalışıyor 7.3.  3.11.   9.7

eşim gece calistjgi zaman 9.7de benim çocuklarımın öğlen uykusu yok eşim sabah isten geliyor die uyuyor öğlene kdr benim çocuklar 1de uyanıyor gece 1de uyuyor ben isterim ki çocuklarım erken kalksın öğlen uykusunu alsın bı turlu yapamiyorum küçük kızımı 9bck da sabah kaldırdım öğlen 2de uyuttum akşam 1de uyudu yani öğlen uykusu hc yok ne yapabilirim siz kaçta yatiriosunuz uyku düzenleri nasıl

az önce açtım post kapatıldı baslikdan dolayi tkrardan yaptm

1 cevap

0 oy
(6,233 puan) tarafından
2.5 yaşındaki ve 4 yaşındaki kızlarım 

Gündüz 1veya 2 gibi uyurlar akşam en geç 10 da uyurlar 

Sabah küçüğüm bazen 7 veya 7.5 kalkar büyük olan da 9 gibi 

Akşam yataklarına koyar ışığı kapatır gece lambasını açarım kendileri uyur sadece yanlarında dururum çünkü köy yeri etrafta köpek filan oluyor havlayinca korkuyorlar diye yanlarında dururum 

Bence sende gündüz uykusunu kısa kes ve daha erken uyutmaya calis öğlen 12 gibi filan
(57 puan) tarafından
demi sabah kaçta uyandiriyim
(6,233 puan) tarafından
Zaten Seninki Bir de uyanıyormuş ve bir çok çok geç o yüzden gece erken uyumasını bekleme yerinde olsam sabah 9.00'da uyandır tamam mı Bak yarın sabah 9.00'da uyandır Sen ardından 12-1 gibi tekrardan Uyutmaya çalış yani uğraş biraz sonra bir yarım saat bir saat kadar uyusun uyandır uğraştır onu zaten eskisi gibi bire kadar uyumadığı için otomatik olarak erkenden uykusu gelecek 9 10 gibi uyur uyandırmamaya çalış sen de sabaha kadar uyusun sabah yine 9.00'da Uyandır yani böyle bir rutin haline getir bunu bir de uyuyup bir de Kalkması da iyi değil açıkçası mesela Benimkiler Erken kalktığı için erken uyuyorlar Ben köydeyim ve tarlaya gittiğimiz için mecbur erken kalkmak zorunda kalıyorduk onlar da o zamandan böyle alıştılar ve Aynı bu şekilde ilerliyoruz senin için de çok zor olur böyle
(57 puan) tarafından
haklısın canım dediğini yapicam
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kabakk (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mervela (7,277 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 194 göst.