0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Oğlum 2 tane diş patlattı diş buğdayı yapmak istiyorum siz neler yaptınız nasıl yaptınız?

7 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Yapmadım ben ama yapan küçük bi doğum günü gibi yapıyo dişli pasta dili süsler kek poğaça vs öyle kutluyolar canım 
(4 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(1,246 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buğdy kaynat hamurişi yap bide pasta çağır istediğin kişileri kutlayın işte bu kadar haa bide bizde kutlama yaparken tepsiye makas kalem küçük kuran tarak koyarlar çocuk hangisini alırsa mesleği o olurmuş :) tamamen gırgır amaçlı 
(4 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(339 puan) tarafından
Kaç aylık canım benimde oğlum 8e girecek daha diş bekliyoruz ben yasin lokum magnet set aldım kek börek kutluycam bide yasin okutcam öyle kutlarım 
(4 puan) tarafından
6 aylık
(339 puan) tarafından
Oo MAŞALLAH erkenci senin oğlan
(4 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Ben diş hedigi yaptım,masa falan süsledim :) bı de ekstra çocuğun önüne eşyalar koyuyorsun hangisini sececk falan diye onu yaptım.farkli bir şey yoktu:)
(4 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçen arkadaşım yaptı.

Komşuları davet etti bizde zaten bebek gormeye gidecektik hepsi bir arada çıkarmış oldu. Onun açısından da iyi oldu yoksa herkesi teker teker agirliycakti.

Pasta yaptırmış diş şeklinde. Bugdayida dondurma kuplarina koymuş görsel fotolarda çiksin diye 

Duvara arka kısmı süslemiş. 

Bisiler hazırlamış sarma börek falan. Onları ikram etti. Doğumgünü gibiyfi işte 

Bizdede beşik olur. Adı beşik diye geçer. Aynı fogumgunu gibi yaptim pastada yaptırdım cafede akrabalarımi çağırdım oynamalı yaptim
(4 puan) tarafından
Çok sağ ol canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 89 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 75 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birerkekannesiii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 291 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu

380,055 soru

11,377,200 cevap

34,863 kullanıcı

...