0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kizlar cinsiyet için eski yöntemleri deneyen oldumu aranızda Öncelikle Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize ama biz anneler bazen çok sabırsız oluyoruz ben Çin takvimine bakmıştım erkek çıktı  başka test yapanlar varmi aranızda yaptıklarımız elbette gerçeklik payı olmadığını biliyoruz sadece merak hepsi bu..:))

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence hepsi sacmalik :)( ve urkutucu eski yontemler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Denedim çin takviminde yaptım hiç birisi tutmadı 
0 oy
tarafından
Yapmadım hiç    
0 oy
tarafından
Çin takviminde kız çıkmıştı kızım oldu inandığımdan değil vlla doğruluğu varmı die bakmıştm nenkadar doğru bilemiyorm canm
(18 puan) tarafından
Tutanlar olmuş çoğunda tabi benim içimden hep kız geçiyor Rabbim elbette sağlıkla hayırlısını versin
0 oy
(1,975 puan) tarafından

Çin takvimi denen olayı iki çocuktan sonra duymuştum. Hesaplara göre iki oğlum olması lazım ama iki kızım var demek ki tam tersi çıkıyor :D

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tüm koca karı şeyleri, Çin takvimi aşerirken tatlı gibi Rus takvimi, burç takvimi hepsi tuttu. Yaş takvimi falan 
0 oy
(930 puan) tarafından
Eşimin dayısının karısı ben daha hamile değilken yuksuk ile yapmıştı Bi kız Bi erkek çıkmıştı o zaman 

Bilmem doğruluğu var mı Bi kızım Bi oğlum var çok şükür 
0 oy
tarafından
Ne kızımda ne bu hamileliğimde tutmadı zaten tutmaz da tamamen batıl hepsi. Kızımda erkek çıkıyordu bütün eski evde yapılan tahminlerde. Bu hamileliğimde de hepsinde kız çıktı Allahın izniyle oğlum olacakmış 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 165 göst.
0 oy
11 cevap 196 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde meraklianne (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
20 Kasım 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
2 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sozdarbakimli (9 puan) tarafından soruldu

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...