0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (365 puan) tarafından
Kızlar belki sizi tanımıyorum ama duanın gücüne hep inanırım  dua dan sonra annemin rahatsızlığı belli oldu bir kac güne taburcu olacağız inşalalh daha iyi olur sadece çok yorgun bir yeri ağrımıyor şükür bana ayet-el kürsi okuduğunuz duanız da yer verdiğiniz icin çok Teşekkür ederim  çok sağolun ALLAH gönlünuzde ne varsa nasip etsin inşallah annem daha iyi olur ve bebeğime sağlıkla kavuşurum  hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız Allah hepinizden Razı olsun 

Hakkınızı Helal edin ❤

5 Cevaplar

0 oy
(2,564 puan) tarafından
Allah annenin yardımcısı olsun alalh bir daha yaşatmasın cnm 
(365 puan) tarafından
Amin cümlemizi düşürmesin çoook teşekkür ederim ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

Varsa hakkımız hoş helal olsun , bizde muslumanlik görevimizi yaptık Rabbime yöneldik dua ettik rabbim tüm hastalara acil şifalar versin inşallah ...

Sizlere geçmiş olsun :)

(365 puan) tarafından
Allah  bin kere razı olsun tabiki hakkınız geçti Hiçbirinizin ayağı tasa değmesin ❤
tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah senden de
0 oy
(119,521 puan) tarafından
Gözün aydin anneni benim icin öpermisin ben ananma cok uzagim ozledim yaa 
(365 puan) tarafından
Allah razı olsun öptüm  ama asla unutma uzakda olsunlar sağlıklı olsunlar  iyi olsunlar   en güzeli bu Allah hiçbirinin acı çekişini göstermesin ömürleri uzun olsun tekrar teşekkür ederim bu zor günler de tek tesellim oldunuz❤
(119,521 puan) tarafından
❣❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣❤
0 oy
tarafından
Gözünüz aydın canım neyi varmış annenin
(365 puan) tarafından
Tam anlamiyla bulamadılar takip altında olacak ağrısı flan yok enfeksiyonlu tiroid dediler
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Allah yasatmasin bidaha cnm gelmiş gecms olsun..
(365 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cook teşekkür ederim

İlgili sorular

+2 oy
16 cevap 321 göst.
23 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Koala annesi (3,832 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 392 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde pikachu.53 (1,758 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 223 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 254 göst.

381,378 soru

11,417,801 cevap

34,971 kullanıcı

...