0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (265 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Hepinize iyi geceler oğlum kreşe gidiyor zaten ne olduysa okula başladıktan sonra oldu ağır bir enfeksiyonu gecirdi ve sonrasında boynunun sol tarafında bir beze olustu doktora götürdük elle yapılan muayene sonucu enfeksiyon sonrası %90 cocuklarda görülebilen bisey korkma dedi aradan biraz zaman geçti şimdi biraz yine hasta bu sefer sag tarainda da farkettim içime bir endişe düştü ayni durumda olan var mı acaba ya tamamen kaybolmuyorlar ama  çok şükür büyümede yok gibi ;(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım başıma gelmedi ama bilenler yazar insallah
(265 puan) tarafından
Çok teşekkürler bacım ♡
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm hıc bılmıyorm kabakulak fılan olmasın yaa sen baska doktorada götür bence
(265 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım ya doktora ilk fırsatta yine gidecegim ;(
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım hiç bilgim yok insallh korkulacak birşey değildir 
(265 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım ♡
0 oy
(76 puan) tarafından

Benim oğlum 1 yaşında kullak arkasında ensesinde her tarafında vardı  3 4 doktora götürdüm  hepsi zamanla  

İner şişlikler dedi  boğaz enfeksiyonundan oluşmuştu bizim geçmiş olsn korkma hiç inşallah  Allah şifa verir  geç iner o şişlikler bizim hala var 
(265 puan) tarafından
Bu msj o kadar içimi rahatlattı ki anlatamam çok teşekkürler canım size de çok geçmiş olsun
İnan aylardır var gözle görülür şekilde küçülme olmuştu fakat sanki biraz şişmiş gibi 3 gün önce yine biraz rahatsızdır belki o yüzden şimdi ayrıca sağ tarafında da görünce panik yaptım kesinlikle kaybolmuyor ama kuculuyor;(
(76 puan) tarafından
Yok korka ben Van'da hemotolojiye kadar götürdüm kendi alanında en iyi doktordu  test bile yapmadı normaldr  dedi benim oğlumn bogazinda ensesinde kulağında  kafasında heryerinde vardı çok korktum bende . Şiddetli boğaz enfeksiyonu geçirmişti ondan dedi bı daha görüşmedim bı çoğu gitti bazılarının şişliği indi yani ama var hala yetişkinliğe kadar normal demişti bana
0 oy
(509 puan) tarafından
Ya canım aylar oncesinden farketmissin bence ilk fırsatta başka bir doktorda görsün bnm hem 2 arkadaşımın hemde kuzenimin başına geldi seni korkutmak asla istemem ama ilk boşlukta başka doktora da git goster,yani belki sadece enfeksiyon kapmistir yeni okula başlayan çocuklarda oluyor sonuçta aklında neden soru isareti kalsın ki hem ne olursa olsun bazen 1 doktora gitmek ise yaramıyor en iyisini bulmak lazim
(265 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ilk fırsatta tekrar gideceğim doktora kuzenin ve arkadaşinin cocuklari mi ayni sorunu yasadi canım tam.olarak nerelerinde cikmis beze kusura bakma çok soru sordum
(509 puan) tarafından
Tam boyunla kulak arasında o çevrelerde
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Doktor dogru söylemiş canım benim kızım dada aynısı oldu beze kulak arkası ve cene altında kendiliğinden gecti bebeklerde cocuklarda oluyormuş bende cok endişe ettim gecti sonra 
(265 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım siz ultrasonla falan baktirdiniz mi canim hiç peki yoksa elle muayene mi yapildi
(1,056 puan) tarafından
Elle muayene etti doktor korkulucak birsey yok dedi diş cıkarıyırdu ozaman ondanda etkisi oldu baya şişti bizimkinin
0 oy
tarafından
Lenf bezleri şişwbiliyor boğaz enfeksiyonunda canım benim oğlumada olmuştu 2 ayda anca indi
(265 puan) tarafından
Col geçmiş olsun canım sizede herhangi bir ultrason falan cekildi mi bizde küçülme oluyor fakat tamamen kaybolmuyor malesef
tarafından
Çok gezdik biz canım hastane hastane ağrısı çok oluyordu sürekli ultrason da çekildi elbet 2 ayda küçüldü bitti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
0 oy
19 cevap 181 göst.
14 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu

378,047 soru

11,314,954 cevap

34,755 kullanıcı

...