0 oy
643 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,574 puan) tarafından
Nolur konuyla ilgisi  bilgisi olan yazsın. Az önce kızım mama istedi gözümü açtım yataktan kalktım odadan çıktım 3 adım attım o 3 adimi geri geri bir düştüm ama gözüm hiç biyeri görmedi sanki bayıldım bir kalktım yatağın dibinde oturuyorum nasıl dustuysem oyle bir ses çıkarmışım ki 4 yaşındaki oğlum uyanmis anne böcek ısırdı seni diyor 2 haftadır sağ kulağım ugulduyor çok fazla sık ondan olabilir mj 

20 Cevaplar

+1 oy
(985 puan) tarafından
Kulak falan diyorsanız vertigo olabilir.  Lakin bir doktora görünün erken teşhis çok önemli.  Geçmiş olsun bu arada. 
(2,574 puan) tarafından
Benimde korkum vertigo korkunun ecele faydası yok yarın ilk iş randevu almak
(985 puan) tarafından
Bende hamileyken 1 hafta boyunca yer resmen ayağımın altından kayiyordu duvarı tutarak tuvalete gidiyordum . Annem gilde kahvaltıya tam çaydanlığı getirecekken az daha hepsini uzerime döküyordum baktım yok acile gittim vertigo olabilir dedi KBB ye git dedi ve eve gönderdi kadın doğuma gittim doktor büyük sarı bir serum taktı hamd olsun Allah'a o gün bugündür bir sıkıntı yaşamıyorum.  Yani seninki 1 defa olmuş sadece ben 1 hafta boyunca her zaman oluyordu artık delirdiğimi düşünüyordum etrafımdaki herşey dönüyordu sanki
(2,769 puan) tarafından
Off Vertigo felaket bişey
Ben ölüyordum yav
Ay inşallah öyle bişey çıkmaz bacım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy kuzu niye öyle oldu ki? Tansiyonun mu oynadı? 
(2,574 puan) tarafından
Ay canım inan hiç bilgim yok ama tansiyonu hep düşük biriyim bazen gözüm kararirdi sadjselik surerdi bu seferki çok korkunçtu evde kimsede yok ya kafamı biyere vursaydim of elim ayagim buz kesti çok kötü oldum kendime gelemiyorum birturlu
0 oy
(509 puan) tarafından
Tansiyonunuz da düşmüş olabilir ama sağ kulak uğultunuz var ise bence KBB ye görünün dediğiniz gibi basinizi vs carpabilirdiniz geçmiş olsun sonuçta biz ne desek bos burada belki başka birşeydendir lütfen ihmal etmeyin 
(2,574 puan) tarafından
Yarın ilk işim randevu almak olacak canim tskler yaş ilerleyince hastalıklar çıkıyor
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Vertigo olabilir cnm ben bir süre önce yaşadım artık ağlıyordum neden basım dönüyor diye bir ilaç kullandım bir hafta falan geçti hamdolsun bende böyle ani düşüşler baş dönmeleri yaşadım insAllah heken geçer geçmiş olsun Rabb'im şifa versin 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Arkadaşımın annesi yaşıyodu dediklerinizi kulak kristalleri oynamış
(4,030 puan) tarafından
Bende bunu yazacaktım
0 oy
(537 puan) tarafından
Ya uykudan kalkmadin mi uyku sersemi olmssundur ondan dusmussundur altında ne arıyorsun ki düşmenin 
(2,574 puan) tarafından
Kuzum öyle düşme değil çok farklıydı hayatımda hiç böyle düşmedim  ne popomun acıdığını hissediyorum ve ne olduğunuda hissetmiyorum 2 haftadır kulağımdaki ses beni çok rahatsız ediyordu acaba ondanmi kaynaklı dedim
(537 puan) tarafından
Vertigo olabilir bı görün doktora
0 oy
(598 puan) tarafından
Vertigo olabilir 
0 oy
(1,400 puan) tarafından
Aaaa vertigo bu :( bende de vertigo var ayni senin gibi oluyorum kbbye gitmen lazim canim
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Yataktan ani kalkinca oluyo oyle canim bi kez bende de olmustu bayildim resmen kendime gelince beynime fis fis fis diye kan gitti sanki onun sesini duydum resmen o kan gidince kendime geldim ani kalkislar yapma basin doner
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kulak kristalleri ya da kulak ici sıvı basıncı oynadığı zaman yürümede zorluk baş dönmesi bulanık görme mide bulantısı gibi şikayetler olabilir canım mutlaka bir doktora git çok geçmiş olsun 
0 oy
(10,636 puan) tarafından
Aha vallaha vertigo olabilirsin. Hızlında kalktıysan bayılmışındır dengeni kaybedip. Benimde olur. Dengemi saflıyamam filan. Vertigpm var sag kulagımda ve hep cınlar o kulagım makina gibi ses cızırtı gelir
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Vertigo olabilir. Sakız çiğne o iyi geliryormuş
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım kulak kristallerin oynamış olabilir kulak için bölüme git mutlaka çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kulak kiristali olabilir doktora git bence
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Tansiyonun düşmüş olabilir anı kalk8nca oluyor bazen 
0 oy
(774 puan) tarafından
Canım kulaktan oldupunu düşünüyosan hiç erteleme gitt nolur bak ben nişanlıyken aniden rahatsızlaştım o vertigo çok kötü bişeydi Allahım kimseye vermesin kulak göz bunlar ertelenmemesi gereken şeyler mutlaka git ihmal etme
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ya çok yoruldum yada tansiyonun düşmüş canım 
0 oy
(14,000 puan) tarafından
Kulakta enfeksiyon olabilir benimde aşırı basım dönüyordu su bile içemiyordum öyle bir şey olabilir 
0 oy
(76 puan) tarafından
Kulak kiristalleri yerinden oynayınca öyle oluyor
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Vertigodur büyük ihtimalle kayinbabam bu yüzden 3 defa yataktan düştü 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,341 göst.
25 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 601 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 390 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde Havvanur12 (51 puan) tarafından soruldu

376,636 soru

11,273,054 cevap

34,658 kullanıcı

...