0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (804 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
kizlar hep burda goruyorum kaynanam bizi evine cagiriyor yada kaynanam evlerinde kalalim diye israr ediyor diyen  arkadaslarimiz var bazen dusunuyorum acaba sadece benim. kaynanam mi boyle dort yildir  evliyim  bi kere bile  bize gelin  dememistir  biz gittigimizde  de asla kalmamizi  istemez biz kendimiz  kalsakta  bir iki gun sonra iste sizde biseyler alin para yok bugun yemek yok yapim falan konusmaya baslar kizima kizar bunu elleme sunu alma ama durumlarida iyi yani ama yinede boyle yapiyor bazen cok uzuluyorum kimin kaynanasi  benimki gibi

4 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Başta övdün sonra gömdün .... Çocuğuma ben dahil babası dahil kimsenin kizmasina izin vermem uyarılması gereken birşey yapmasına müsaade etmem yaparsa ben müdahale ederim başkasına gerek kalmaz 
(804 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
canm işlerini yapmakttan sanki bos  mu kaliyorum sirf konusmasin diye is yapiyorum simdi Diceksin  gitme  o zmn ama mecbur  kaliyrz bazen  esim  parasini almamis oluyor evde bisey  olmayinca gidiyrz
(7,121 puan) tarafından
O nasıl birşey kız ben uzaktayım aç ta kalsam evimdeyim yokta kalsam para alamadı diyorsun aldığı zamanlar önlemini al hayatım sende
-Reklam-
0 oy
(12,998 puan) tarafından

Sagolsun benim ki öyledir :) Bayadır buradayım eşim bazen diyor pazar gidipnbir şeyler alacağım kızıyorlar:)

(804 puan) tarafından
ayni valla ya niye boyleler hic anlamiyorum Benim annemler surekli kardssimi karisini cagirir gelin beraber yiyelim burda kalin falan der ama bunlar evde biray ac kalalim gelin demezler
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Benim kaynana burnunun dibinde istiyor oğlunu uzak olması daha iyi valla bi bayram gelip gidip durman kaliven burda demişler tabi bana diyen yok eşime kızdım kalmadık bi daha konusunu bile acmaz kendi evim var niye kalayim
(804 puan) tarafından
canm iste insan mecbur olunca gidiyor ya
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Senin ki kalabalığa tahammül etmiyor 
(804 puan) tarafından
yok canm kalabaliga degil cok paragoz para versek bi yilda  otursak bisey demez

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 366 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,395 puan) tarafından soruldu
+2 oy