0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (3,188 puan) tarafından

Kızlar 5 bcuuk aylık cok mız mız herşeyi agzına atıyo salyalar  akıyor sizce bişey var mı kızarıklık yok gerci ama

image

2 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Henüz yok ama kabarmış kaşınıyor ve ağrıyordur tetagil ve calgel rahatlatıyor bu süreçte 
(3,188 puan) tarafından
Pek anlamıyorum fişten ben ya :((
(7,446 puan) tarafından
Henüz kabarmış patlayan bişey yok bu süreç aylarca da sürebilir bir günde sürebilir 2 aylıkken başladı bizim sıkıntılar mesela ama 13 aylıkken ilk dişler üstten geldi şimdi 14 aylık ve alttanda bir dişimiz geldi her bebekte farklı oluyor bu süreç
(3,188 puan) tarafından
Baya geç çıkmış sizinki canım
-Reklam-
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Bir bir buçuk ay içinde çıkarması lazım kabarmış emzik falan emiyorsa sürekli emzik var ben kızıma diş çıkarma sürecinde ağız mendilini ortadan bağlayıp buzdolabında donduruyordum sonra ağzına veriyordum hem kolay çıkarttı hem de rahatlatıyordu
(2,976 puan) tarafından
Canım ağız mendilini ortadan ikiye katlıyorum küçük bir top oluyor şeker şeklinde yani şeker büyüklüğünde o şekilde dolaba koyuyorum donuyor sonra çocuğun eline veriyorum hani böyle ağzını dişini falan kaşısın diye Doktorlar da bu şekilde tavsiye ediyor zaten
tarafından
Arasına birsey koymuyorsun demi bebeğim 8 aylık soğuk olacak birsey olmaz mi
(2,976 puan) tarafından
Hayır hayır arasına hiç birşey koymuyorsunuz hiç birşey olmaz drlqr bu şekilde öneriyor korkmayın hasta olmaz diyorlar hatta üzerine basa basa . İnternetten de arastirabilirsiniz
tarafından
Teşekkür ederim birde öyle deneyeyim çok huysuz bu aralar dis yüzünden
(2,976 puan) tarafından
Dene canım o şekilde rahatlatıyor

İlgili bir soru bulunamadı

382,979 soru

11,464,012 cevap

35,057 kullanıcı

...