0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar dun post açmıştım pembe leke gördum hastaneye gittim diye bugun kndi doktoruma göründüm ilk pembeyi sonra kahverengiye çevirdi dedim prosgestan kahveye cevirdi dedi bizde uyuşmazlık vardi o yuzden olduğunu söyledi icte kanama görünmüyor dendi biraz oncede iğne oldum progestana devam simdi yine lekelenme olyyr ara ara bu drumu yaşayan varmi kizlar birsey olmaz degilmi 

Stres yok yapma dedi elimde değil ne yapabilirim onun içinde kizlar 

5 Cevaplar

0 oy
(2,339 puan) tarafından
Lekelenme sebebi nedir canım bi şey dedi mi? İğneyi olman iyi olmuş en ufak kanamada iğneyi yapıyorlar zaten kanınız karışmasın diye 
tarafından
Dünkü doktor yerlesmedir dedi kndi doktorum stres filn mi yptin dedi uyusmazliktan dolayıdır dedi
(2,339 puan) tarafından
Ben uyusmaliktan dolayı kanama olur diyen duymadım canım bilemiyorum yine de. Ama yerleşme kanaması da olabilir dediği gibi içerden kanama yoksa sıkıntı olmaz inşaallah dinlen dikkat et kendine kontrollerine sık git şu aralar
tarafından
2 hafta sonraya verdi yine birsey olursa gel dedi cnim
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Bizde de var cnm bende olmuştum m etmeAllahin izniyle güzel olacak her şey stres yapma bolca dinlen 
(13,825 puan) tarafından
Kanama bundan olmayabilir doktorum öyle bir şey demedi ama kanama da bu iğneyi yapıyorlar onu demek istedim kanama sebebimi mesela doktor bile anlamadı ben düşük yapyrm diye gittim o derece bir kanama bir baktım kalp atışı ve kanama alanında yok doktor bile şaşırmıştı yani ama kanamalarda mesela dusugum var ondan sonra da bu iğneyi oldum
tarafından
Tesekkur ederim canim zarari olmaz yani iğnenin erken olduğum için degilmi kanama uyusmazliktan dolayi olmasa bile
(13,825 puan) tarafından
Hayır tabiki kanamada zaten yapıyorlar bu iğneyi bir zararı olmaz cnm stres yapma sen progestani düzenli kullan bolca dinlen güzel şeyler düşün ☺️
tarafından
Cok tesekkur ederim Allah razı olsun
(13,825 puan) tarafından
Cümlemizden canim♥️
0 oy
(4,889 puan) tarafından
28. Haftada oldum bende. Lekelenme yoktu bende
tarafından
Ne guzel bnmki cok erken oldu
0 oy
(4,807 puan) tarafından
Kız kardeşim de kan uyuşmazlığı çıktı canım.tam 8. Haftaya kadar kahverengi kanaması oldu ama progesteron sürekli kullandı 8. Haftadan sonra kanaması bitti bide 7. Ayında iğne oldu şuan 8 aylık gebe.bide doğum yaptığı gün iğne olması gerekiyor şuan herşey yolunda çoğu kişide oluyor uyuşmazlık gönlünü ferah tut.rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(4,807 puan) tarafından
Ebru sen progestan kullanmaya devam et sakın bırakma o çok önemli bebeğin tutunmasini sağlıyor düşüğü önlüyor
(13,825 puan) tarafından
Bebeğin kan grubuna Göre yapiyor birincide olmadın ikinci de oldum ben negatifim ilk oğlum negatif ikinci oğlum poztf oldu
tarafından
Tammdr canim sabah aksam devam edicem
(4,807 puan) tarafından
Evet benim kardeşimin de ikinci çocuğu ikisindede oldu çünkü kendisi negatif bebekler pozitifmis
(13,825 puan) tarafından
Aynen☺️
0 oy
tarafından
Bende progestan fitil kullandım eşimle benim aramda da uyuşmazlık var ama ben dusuklerden sonra oldum ama fitili muhakkak kullan iğnenin de fitilin de hiç zararı yok stres yapma canım sağ Salim gelsin minik
tarafından
Ağızdan al dedi canim bna miden bulanmiyorsa çalışmıyorsun her iki yondende faydasi olur demi
tarafından
Alttan daha etkili canım ağızdan alınca sersem gibi yapıyor. Ben hem profesöre hem ozele gidiyodum . 9 ay hem progestan hem kan pıhtılaşma iğnesi vuruldum ikisi de vajinal kullan daha etkili dedi
tarafından
Ağızdan da etkili ama vajinal direk erişimi daha iyi dağılıyor ya hemen . Ben gece yatarken kullaniyodum wc ye girdikten sonra. Son zamanlar günde iki kere kullaniyodum birini sabah birini sabah esim işe gittikten sonra birini gece yatarken atıyordum ama sen yinede doktoruna bir danış yanlış yönlendirmek istemem canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayanefendi (1,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mersinli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.