0 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar  saçları uzun olup yeni doğan bebekleri olanlar 

Duş işini  vs nasl yapiosunuzz 

Benn duşta cok duran birisiyimm gerek sacim yuzunden gerek vucut temizligim yonunden . 

Oyle 5 dkkda gir cik asla yapamiyorum 

Hele saclarm uzun olunca cok daha fazla uğraştıriyor kopukle kopukten arindir kremle kremden arindir kurut vs vs sacimi kesmeyi kisaltmayi bile düşünüyorum  dogumdan sonra sizce yapmalimiyim ?? Oyle biseyy yoksaa benm dusundugum gbii sorun olmaz mi ? 

Şukadar falan kestireyim ya da keseyim diyorum  

Kiyamiyorumda :(

image

59 Cevaplar

0 oy
(718 puan) tarafından
Ooo o da birseymi belime gelen sacimi 3 numara vurmustum valla ugrasamam diye noldu uzadi bebem de buyudu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 ay önce kaçama gelen saçlarımı omuz hizasında küt kestim,  çok rahatladım.  Bebekle uzun saç bakımı zor oluyor 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Bebek olunca öğrenirsin 5 dkda duş almayı :) bende kısa sürede alamazdım önceden ama hayat zalım. Saç konusuna gelince de benimde uzun kestirmedim hiç
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Valla canım bebek olunca insan kendi duzenındrn vazgeciyor seni ne yormayacak ve pratikleştirecekse onu yap
0 oy
(48,629 puan) tarafından
neredeyse belime kadardi dogumdan sonra omuzlarimda kestirdim rahatlik kisa sac
0 oy
(6,783 puan) tarafından
Valla ben evlendim evleneli kendim saçımı keserim çünkü yıkaması taraması zor. Ama şimdi yıkamadan önce tariyom yikiyom sampuanli tarayıp, duruluyom. Kremle karışık ikisi birada şampuan alırım. Sonra kremle ugrasmiyom:)) 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Seninki benim suanki halı. Kalcama kadardı kestim. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Neden zor olsun ki bebeği pusete koy gir csnım banyayo benim banyom çok küçük tek duşakabin var kapı ağzına pusetle koyuyordum üzerinide örtüyordum yatıodu o bende rahat rahat yapıyordum
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ablamın sacalri kalçalarını geçiyor up uzun Rapunzel gibi 2 bebek buyutu bir gün saçına makas vurmadı ve çokta bakımlıdır 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Belime kadar uzun olan saçımı dün gidip küt kestirdim .aynaya bakamıyorum öyle üzüldüm ki .ama bakımda yapamıyorum bebek doğduğundan beridir leş gibi olduydu sürekli topluyordum .birde inanılmaz çok dökülüyordu 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Doğuma üç gün vardı kestim kısa olmasına rağmen taramaya vaktim olmuyordu bide duşta en falza yarım saat kalabiliyodum bebek uyanmasa bile ben pimpirik yapiyodum
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Kestirmene gerek yok bence . İlk aylar yanında biri kalıcak mi ? Biraz büyüyünce 2 ve ya 3 aylık olunca onunla girersin duşa . Ben ana kucağına koyuyordum ışığa bakıyordu , su sesini dinliyordu uzun süre böyle idare ettim . İşe yariyordu bende . 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
5 dkda yikaniyorum ben gündüz evde uyutuyorum çizgi film aciyorum sesi kisik uyaninca izliyo Uyanmicana eminsem tabi dustan cikinca tariyorum sacimi
0 oy
(198 puan) tarafından
Belimde olan saçlarımı omzumda kestirdim gürdü ara makasda attırdım ilk kızımda 5 yıl önce rahata bir alıştım ikinci oldu gene kestirdim şiödi daha yeni uzatmaya karar verdim. Çünkü bakımı zor bebek babasında olsa bile durmuyodu. 
0 oy
tarafından
Eşim evdeyken girerim. Yarım saat oyalıyor.

Benimde ilk zamanlar hormonlardan mıdır nedira saçlarım hem çok dökülüyordu hemde çok sertleşmişti. 1 karış kestirdim rahatladim
0 oy
(112 puan) tarafından
Ben kestirdim .Gerçekten çok işe yaradı kısa sürede temizleniyor 
0 oy
(119,247 puan) tarafından
sen ona uzunmu diyosun benimki kalcamda resmen ☺️ esim bakiyo ben dusa giriyorum
tarafından
Kiz o kestirmek istedgm boyy
Benm ki de belimde
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Ben kestirince rahatlamıştım. Bence sende kısalt en azından kökü sende ve uzuyor. 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Belimde idi kestim.
0 oy
(594 puan) tarafından
2.5 yaşında sacede geceleri duşa girebiliyorum bu yüzden saçlarımı çene hizasında kestim tanı ben tesettürlüyüm kuaföre gitmeden halletim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
2 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 308 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
+1 oy
5 cevap 177 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sinem hayal yaman (6 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,345 cevap

34,818 kullanıcı

...