0 oy
750 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar  saçları uzun olup yeni doğan bebekleri olanlar 

Duş işini  vs nasl yapiosunuzz 

Benn duşta cok duran birisiyimm gerek sacim yuzunden gerek vucut temizligim yonunden . 

Oyle 5 dkkda gir cik asla yapamiyorum 

Hele saclarm uzun olunca cok daha fazla uğraştıriyor kopukle kopukten arindir kremle kremden arindir kurut vs vs sacimi kesmeyi kisaltmayi bile düşünüyorum  dogumdan sonra sizce yapmalimiyim ?? Oyle biseyy yoksaa benm dusundugum gbii sorun olmaz mi ? 

Şukadar falan kestireyim ya da keseyim diyorum  

Kiyamiyorumda :(

image

59 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saçımı baya kisalltim ben.  Abdest almayacaksam . Saçımı toplayın sadece vücudumu  yıkıyorum . Çünkü yazın günde 2 defa duş alıyordum neredeyse 
-Reklam-
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Valla bende çok severim dusu ama bebek olunca hızlı olmayı öğrendim 

Başta tuvalaete zor gidiyodum akşamı bekliyodum eşim gelesiye 

Şimdi koyuyorum pusete kapının lraya bana bakıyor hemenn yıkanıp çıkıyorum

Banyo odaya yakın yada uyuduysa daldıysa hemen yıkanıp çıkıyorum kapıları örtmüyorum 

Başka türlü anca haftada bir iki yıkanırım 

Bnde böyle çözüm buldum kendime 
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Şu an hamile isen doğumdan sonra bir dökülme dönemi oluyor canım ben o süreçte baya kısalttim az ama uzundu hamilelikte saçıp çocukla uğraşmak zor oluyor yıkamasi bakımı bebek sürekli çekiştiriyor toplamak zorunda kalıyorsun falan bağa gelecek şekilde kısaltır öbür türlü duşa zaman olmuyor 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bebeğim 4 aylık canım saçlarım uzun ben kestirmeyi düşündüm ama kıyamadım. Bakım konusundaki sadece taramak zor oluyor benim için çünkü saçlarım doğumdan sonra dökülmeye başladı. Bunun dışında bir sorun yaşamıyorum duşa girmiş olmak bile benim için lüks:D eşim geldiğinde uzun duş yapabiliyorum temizlik vs. bazen oğlum gündüz uyuduğunda saçımı ıslatmadan hızlıca duş alıp çıkıyorum yani yeni bir düzen oluşturuyorsun istemez
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Şuan 4 aylık gece giriyorum uyumazsa eşim avutuyor
0 oy
(15,928 puan) tarafından
Saçların nereye kadar geliyor ki..Benim saçlarım popoma kadar gelir ara ara uçlarından keserim ama asla kisaltmam. Bebelerim küçük olduklarında eşim evdeyken dusumu yapardım asla evde tekken girmezdim duşa 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Valla alışıyorsun kısa sürede yıkanıp çıkmaya ben saçlarım sırtıma kadardı omzuma kadar kestirdim yine uzadı gunluk gir çık  banyo yapmaya alıştım esimin izinli olduğu günlerde girip keseleniyorum uzun uzun banyo yapıyorum:))
0 oy
tarafından
Kestir rahatla cnm
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Ben napem saclarım kıvırcık uzun yani zorlanıyom gece duşa giremem korkuyom eşim evdeyse bakar onda bıle düşta 10 dk dura bılıyom nadir yani eşimde durmuyo
0 oy
(570 puan) tarafından
Ben kapalıyım ama saçım kalçamın altında uzun yani. Duş alırken kardeşlerimi falan çağırıyorum eşim veya kayınvalidem evde yoksa evdeyken de onlara verip banyoya giriyorum uyurken falan giremem çünkü uyanınca beşikten kalkmaya çalışıyor kendi yatağıma koysam da olmaz iki türlü de düşer 1 yaşında 
0 oy
tarafından
Heh yinr birşey bulmuşsun kendini gösterecek ovecek :))
0 oy
tarafından
Bu sacmi uzun :) benmki popomun altında ilk 1 ay 5 dka gir çık yapiyodm şimdi büyüdü esim bakıyor uzunca kalıyorm
0 oy
tarafından
yanii sacin cok da uzun degil bence banyodaki sureni kisaltmalisin.. yanii anne olunca o aheste aheste kisimlar olmuyor ne yazik ki
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Çocukluğundan sonra ilk kez ense hizamnda kestirdim
0 oy
(506 puan) tarafından
Ben kestirdim kalçama kadardı saçlarım valla eşim gece bakmıyor kızım 6 aylık bende pusete koyuyorum kapının oraya koyuyorum beni izliyor şarkı soyleye söyleye yıkaniyorum
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Doğumdan sonra uzun saçlarımı kulak hizasında kısacık kestim duştan çıkıncakurumuyordu toplamak zorunda kalıyordum şimdi rahatım bebeğimle birlikte saçlarım da uzayacak :)
0 oy
tarafından
Ben bu yüzden sacımı kulagıma kadar kestrdm olmuyo bacım 10dkdan fazla kalamıyom biri damlıyor içeri
0 oy
(189 puan) tarafından
Yaşına girmek üzere. Saçım hala uzun hiç de düşünmedim kesmeyi. Ama yapamıyorsanız tabi kesin rahat ederseniz. Bir yıldır on dakka girip çıkıyorum. Yaz boyu iyi oldu onu küvetine koyup oyuncaklarını veriyodum eğleniyodu. Ben duşumu alıp sonra onu da yıkayıp çıkıyoduk. Ama kış geldi hem de büyüyor artık beraber girmek olmayacak. Mecbur birilerinin evde olmasını bekleyecem yine.   
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Bence fazla üzün saçın yok 

Akşam eşin gelince bebeğe baksın

Yada koy pusete al yanına

Şarkı aç

Sende seslen öyle duş al 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
2 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 308 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
+1 oy
5 cevap 177 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sinem hayal yaman (6 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,146 cevap

34,822 kullanıcı

...