0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar oğlum 11 aylık ismiyle seslenince bakmıyor çamaşır makinesini dikkatle izliyor fön makinesi sesine surunup geliyor ama oyuncak popitlerle felan iyi oynuyor çok suphedeyim uykusu sıfır yani canı hiç acımıyor bı yere vurunca ağlamıyor sizcee o mudur al ver bay bay gel hiç birini yapmiyor öğretmeye çalışıyorum olmuyor 

8 Cevaplar

+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Adını öğrenememiş olabilir oğlum bebeğim bitanem vs diye sesleniyorsanız eğer birde ilgilenebildin mi birebir
(310 puan) tarafından
Yani çok ilgilenmiyorim
(2,207 puan) tarafından
+++ tam.ben yazacaktım gerek kalmadı. Şuan küçük TV telefon uzak tut olabildiğince.  Ayrıca makine hareketli olduğu için dikkatini çekiyor olabilir . Gözlemle sürekli ilgisini çekecek sesli eşyalar göstermeye çalış çoluk çocuk içine götür akran iyi gelir
(310 puan) tarafından
Teskkurler
(7,768 puan) tarafından
İlgilenmiyosan bunlar normal canım boşuna vesveseye kapılma
(7,768 puan) tarafından
Şurada çok güzel açıklamş zateb
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
MOTOR BECERİLERİ NASIL CANIM TUTUNUP KALKABİLİYOR MU
(310 puan) tarafından
Evet ayakta duyryor koltuklara tutunup yuruyor
0 oy
tarafından
İsmine hiç mi bakmıyor göz teması nasıl seni anlıyor mu al ver gibi basittir komutları yapar mı 
tarafından
Sen yazmışsın hiç ilgilenmedim diye ona göre yazdjm kız.. göz teması var mı hep mi böyleydi yani ismine bakması lazım benim bildiğim hani birşeye dalar bakmaz onu herkesin çocuğu yapar ama senin bebeğin hiç dönmüyorsa al ver gibi basit komutları yapmıyorsa sıkıntı var sanırım doktora götür bekli uyaran eksikliği falan vardur
(310 puan) tarafından
Hiç bakmiyo ama ama oyun oynarken mesela ben alkış yaptığım zaman geri kendisi ellerimi getirip alkış yapıyor benimle oynamak isterse yanıma geliyor mama içerken gözlerime çok dikkatli bakıyor anne diyor anneanne diyor baba diyor dede diyor mesela anahtarı kapıya kilidi yani sokmaya çalışıyor
tarafından
Göz teması iyi diyorsun alkış falan yapıyor mu belki de isine gelmiyor
(310 puan) tarafından
Alkisda yapiyo canı isterse
tarafından
Bilemedim şimdi sen en iyisi doktora götür en kısa zamanda bol bol adı ile seslen ilgilen
0 oy
(2,097 puan) tarafından
İsmine hiç mi bakmıyor yoksa arada bir mi bakıyor daha çok küçük çok erken bence şüphelenmek için.
(310 puan) tarafından
Bakmiyo hic
0 oy
tarafından
Bir doktora gösterin canım ama değildir bence bu belirtiler yetmez bence ve çok kucuktur
0 oy
(868 puan) tarafından
Kalbinizi ferah tutun  kuzenimin oğlu 3 yaşında hala konuşmuyor  ve ismini söyleyince bakmıyor  bile ama birseyi yok .
(310 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Küçükken bakıyor muydu göz teması falan kuruyor muydu şuan olduysa belki dikkatini çektiği içindir 
(310 puan) tarafından
Küçükken sesleniyorduk bakiyordu
tarafından
Şimdi büyüdüğü için belki dikkati etraftaki farklı şeylere yöneliyordur
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Bi doktora götür için rahat etsin kuzum Allah korusun inşalla değildir ama lütfen ihmal etme
(310 puan) tarafından
Sağol cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 163 göst.
10 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyla343480 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı