0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Kızlar 15 temmuzda dogum yaptim henüz regl  olmadim spiral taktirmak istiyorum.cokta korkuyorum.regl olmadan takiliyormuki? Reglin 3.gunu takiliyo yaziyor nette falan

6 Cevaplar

0 oy
(6,515 puan) tarafından
Adet olmadan da takılır canım hastaneye git kan ver kan sonucuna göre takılıyor 
(34 puan) tarafından
Peki agri oluyormu canim? Ben biraz korkuyorum da anestezi veriliyomu
(6,515 puan) tarafından
Yok kız çatala çıkıyorsun bı aletle açıyorlar hiç acımıyor korkma sonra siparali takıyorlar bitti gitti taktiktan sonra benim biraz kasıklarım ağrıdı ağrı kesici içtim geçti hemen
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Ben adetine 3 güne taktirdim

Acisi biraz var yalan söylemim  ama fazla değil 2 3 dakikada bitiyor zaten
(7,999 puan) tarafından
Dayanilmiyacak bir acı değildir herhalde :D ben taktırmak istiyorum ama korkuyorum
(117 puan) tarafından
Evet değildir  cnm , iğne yaptin zamanda nasıl aci veriyorsa oda aynidir bende çok korkuyordum ama taktirdim çünkü yine bir hamilelik düşünmüyorum kızım hala küçük
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Marta doğum yaptım Nisan'da taktırdım 40 çıkmadan adetlide değildim gakindim hiç bir korkun olmasın ağrı olmuyor sadece ince bir sızı iğne vurunur gibi o kadar oda saniyelik zaten geciyir hemen 
0 oy
tarafından
adetsiz de takılır test isterler..saniyelik işlem ağrı olur ama dayanılmayacak kadar değil.ben 3 kere taktırdım
0 oy
(5,032 puan) tarafından
Yok korkulacak birşey değil inan 
(34 puan) tarafından
Ay insallh yaa
0 oy
tarafından
Kuzum bildiğim kadarıyla 6 ay olmadan takılmıyor 
(34 puan) tarafından
Dogum doktorum 3 ay sonra takilabilir dedi ama
tarafından
40in çıkmadan taktirabilirsin normalde ama bı araştır istersen devlette nasıl takıyorlar
(34 puan) tarafından
Tamm canim
tarafından
3 kere taktırdım hiç öyle birşey duymadım 40tan sonra hemen taktırabilirsin adetsiz de tskılır
tarafından
Devlet hastanesi söz konusu olunca şaşırmam ki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 149 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birbalannesi (13,466 puan) tarafından soruldu

382,201 soru

11,443,766 cevap

35,014 kullanıcı

...