0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Benim evime kim gelirse gelsin evimde ne varsa önüne dökerim yediririm iciririm asla gözüme gelmez eltim kaynanamgil falan gelince yine öyleyim hatta bize ne yaptiysam onlara da gönderirim ama her iki taraf da çok cimri kaynanamda eltimde çok cimriler evlerine bi gidiyoruz önümüze bi bardak çay koymaktan acizler. Bende kendimce karar aldım onlar bana nasılsa bende onlara öyle olacağım sizce yanlış mı düşünüyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
(13,923 puan) tarafından
Belki cimri değildir size değer vermediği için ikramda bulunmuyordur. 
(1,618 puan) tarafından
Belki de....
-Reklam-
+1 oy
(2,974 puan) tarafından
O zaman senin onlardan ne farkın kalır. Sen sofranj Allah için bereketi için aç onlar ne yaparsa yapsın yok diyen yedirmeyen insan her zaman yokluğa muhtaç kalır bunu unutma sen Allah rızası için yap evine gelene gerisi s.et
(77 puan) tarafından
Allah rızası kıymet bilenler için canm hak edenler için Allah rızası diyerek kendini kullandirmican illa Allah rızası olsun istiyorsan git dışardan tanımadığın bir aç fakiri getir doyur ama böyle insanlara yaptığın iyilik de boşa gider çünkü anlamazlar
0 oy
tarafından
Eltilerimiz kesin kardeş ☺️☺️

Biz farklı şehirlerde yaşıyoruz evi yeni ayrıldı ilk defa yemeğe gittik yardım edeyim diye yanına gittim bebeğim küçük olduğu için o uyuyunca yaptım her şeyi dedi sonra bı baktım sofraya sadece kıyma sote ve lavaş getirdi maddi durumları çok çok iyi yok desem var sonra yanımda bi dolabı açtı iki çeşit tatlı gördüm ama çayı bos içtik
0 oy
(1,795 puan) tarafından
Bence kendini hiç bozma, araya mesafe koy gitsin. Misafire izzeti ikram önemli onlar için kendini değiştirme hiç 
0 oy
tarafından
Bence öyle yap onlar nasılsa sende öyle ol
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benimkiler çay koyar ama nasıl bende kaç kere böyle karar aldım eşim sen yapamazsın diyor :)))
(1,618 puan) tarafından
Evet alışmışız bi kere
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar canım. Sen yapılması gereken ne varsa yap .utanan onlar olsun 
(1,618 puan) tarafından
Aynen öyle canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 203 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Leyla3567 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
0 oy
3 cevap 207 göst.