0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde (343 puan) tarafından
Eşimin yigenini istemiyorum demiştim çocuğun babasınada söyledim eltimde eşime söylemis karın benim çocuğumu istemiyo diye eşimde beni evden kovup duruyor sen nasıl istemezsin ne biçim kadınsın diye mecburmuyim arkadaş ya nefret ediyorum esimden ya yigeni için beni evden kovuyo

3 Cevaplar

0 oy
(7,122 puan) tarafından
Eltinler ayrılmıştı çocuğuda sana mı vermişlerdi hatirladigim kadarıyla 
(343 puan) tarafından
Mecbur değilim ama sonuçta bakmaya ya
(7,122 puan) tarafından
Tabikide değilsin ... Benim görümcem in çocukları geldi ikizdi 18 yaşında .... Yanımda kaldılar 3 ay ama gel bana sor elime yapışmadi ama aldıkları 1 lirayı dahi annelerine gönderdiler anneleri tatil yaptı benim eşim poaca parası verdi üstelik babaları İstanbul'da evli anneleri başka yerde .... Dua ettim baktım demedigim sözler dönüyor 2 yıl bende kalacaklarmis falan ... Başta anaları ev tutacakti buraya gelip .... Sonra eşim para gondermicem sana kocan yeter biriktiricem paralarını dedi diye çocukları aldı gitti çok şükür ama ben eşime dedim bakmak zorunda değilim ben onları yetim kabul ediyorum ama koca oğlanlar 2 taneler en fazla 6 ay çalışırlar sonra ev tutulur ben sorumluluk almam dedim 3. Ayda gittiler zaten
(343 puan) tarafından
Yok ya benim eşim öyle değil direk diyo ben bakarım sen defol git diyo evimde 1 artı bir zaten 17 yasinda benimde oğlum var oturup kalkmaya bile yerimiz yok doğru düzgün eşim onlar için canını veriyo
(6,668 puan) tarafından
Eşin nasıl o.c. acaba oğlunu dövüyor ama yigeni için sizi kovuyor valla artık oğlumu diye şüpheleniyorum
(343 puan) tarafından
Bende düşünüyorum artık yemin ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu nasıl iş yaa . Çok istiyorsa Yigenini alsın nikahına 
(343 puan) tarafından
Erkek çocuk 18 yaşında
tarafından
Ne fark eder canım evinin dışındakini ailesinden üstün tutuyor eşin kim olursa olsun ne demek seni evden kovmak
(343 puan) tarafından
Hep öyle benim eşim
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Evden de gitme çocuğu da kabul etme sen git de eşine senin çocuğun mu niye bu kadar önemli de 
(343 puan) tarafından
Kolumdan tutup dışarı atıyor napim ozamn yigenim diyo öyle diyince benim evim sen git diyo
tarafından
Ilk once kades uygulamasini indir telefonuna Kolundan tutup dışarı atmaya kalktığında hemen kades uygulamasinin acil durum butonuna bas polis gelip alsın eşini çünkü benim evim sen defol vs bunlar bosanirken bile tazminat almak için yeterli ve geçerli Bi sebep kadesle polis esliginde karakola gidince evden uzaklaştırma kararı cikart hemen ondan sonra akli basina gelir zaten bi erkek kadini zayif gordugunde her zaman ezer bu kural ne yazik ki boyle sonuçta seninde Bi evladın var önceliğin evladın kimse kusura bakmasin eltinin cocugu muhtaç olur vs o başka tabi o zamanda insanlığından cikmadiysan zaten bisey demezsin ama.bu şekil tavır yok sen git yok benim evim vs senin çocuğunda bu kavgadan gürültüden etkilenip psikolojisi bozuluyor ne hakkı var çocuğuna bunu yasatmaya
(343 puan) tarafından
Ah canım ah hepsini yaptim ne yazikki çocuğum için geri geldim cocugumuda çok dövüyor bırakamam onu babasına çocukta gelmiyo benimle babasından korktigu için
tarafından
Çocuğa şiddet uyguluyorsa bunu kayda alın görüntülü olursa daha iyi olur çocuğa şiddet uyguladiginda ne olursa olsun eve ve çocuğa yaklasamaz hatta çocuğu alamaz bile inşallah hapse girer
(343 puan) tarafından
İnşallah canım ya

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 818 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 357 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ezo44 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 663 göst.
25 Nisan 2020 Aile kategorisinde Beyzabebeğinannesi (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 315 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Eda-HiraNur (403 puan) tarafından soruldu

377,132 soru

11,286,488 cevap

34,694 kullanıcı

...