0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (87 puan) tarafından
2 gündür uyuyamiyor bebeğim sürekli ağlıyor . 10 buçuk aylık. 4 tane dış ardı ardina patlattı. Diş sancısı sandık ama bugün kendim korona olduğumu öğrendim. Çok ağır atlatiyorum. Kızımin ek gıda konusunda çok seçici . Bu dönemde kızıma neler vermeliyim ? Tavsiyelerinizi bekliyorum dua ederseniz çok sevinirim 

3 Cevaplar

0 oy
(14,951 puan) tarafından
Dktora görürseniz . Belki o da hastadir. Ondan uyuyamiyordur.
(87 puan) tarafından
Götürdü annemler antibiyotik vermisler burnunu aç demisler ona test yapmamislar
(14,951 puan) tarafından
Ya işte hem diş hem hastalık yavrucugu yormuş.  Diş jelleri de oluyor. O biraz rahatlatıyor çocuğu
-Reklam-
0 oy
(3,537 puan) tarafından
Zorlama şunu yesin bunu yesin diye ters teper yemez iyileşene kadar sevdiği şeyleri yedir ev yapımı meyvu suyu yap bol bol mevye yedir ama dolaptan çıkarıp hemen verme sabahtan sıkar ılısin yayla çorbası falan içir kemik sulu corba 
(87 puan) tarafından
Biberonla suyu zor veriyorum ama meyve suyunu deneyeceğim. Meyvesi yoğurdu çorbası eksik olmuyor gene de öksürük ağlaması devam ediyor inşallah çabuk geçer
(3,537 puan) tarafından
Öksürük için tereyağ pekmez yap içir canım geçmiş olsun
0 oy
(7,221 puan) tarafından
En guzel ilaci udihindi canim orjinal yagini bulabilirsen onu ver burnunada suruyoruz biz kulak pamuguyla aksam uyumadan once agri kesici ver biraz rahat uyur tavuk corbasi et sulu corbalar yap  bebekler daha cabuk atlatiyor gecmis olsun 
(87 puan) tarafından
Udihindi hiç duymamıştım yarın bı araştırayım, en çok çorba içiyor meyvesini hep veriyorum ama inşallah çabuk atlatır çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 132 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ozgen (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
0 oy
17 cevap 218 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 319 göst.

377,897 soru