0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (763 puan) tarafından
Kızlar bi kaç kere güve kelebeği buldum evde ama camlar açık dışardan mı geldi evde mi bişey var anlamadım bakliyatlara bişey yok ama neye bakmam lazım fikir verin inşallah dışardan gelmiştir 

7 Cevaplar

0 oy
(7,402 puan) tarafından
Bakliyatta yoksa baharatlara bak canjm varsa kuruyemiş falan onlarada bak. Benim fistik vardi kurtlanmisti baya 
(763 puan) tarafından
Baharatlara bakmadım kuzum bakıyım fıstıkta oluyo maalesef bi süre sonra ben anlamadım neden olduğunu baktım ama bulamadımda ya
(7,402 puan) tarafından
Bulursjn canim hic ummadigin yerde cikiyor valla. Dışardan guve gelmez kolay kolay. Sen gunduz gözüyle  yarin bak. Cikar bi yerdenn
(763 puan) tarafından
Hmm öyle mi dersin bilm kuzum ya anlamadım bende nrden oldu bitti yangın çıkışında çöp kovası var bizde ve bende yakınım ordan mı geldi acaba dedim bi an bende :/
(7,402 puan) tarafından
Canim hani olabilir yakinsa biri güveli bise attiysa kacip geldi diyebiliriz ama sen yinede bak. Zaten evde  varsa kendiliğinden bitmez hergun gorursun. Anlasilan konduramıyorsun ama olabiliyor canjm. Biyerde bi kosede bise unutmusundur hersey olabilir. Ama insaAllah senin dedigin gibidir ugrastirmasin senj
(763 puan) tarafından
OlAbilir kuzum tabi ama anlamadım bKtım ama bulamadım yarın bakıcam bide oğlan uyuduğunda gündüz gözüyle kelebekleri hiç sevmem fobim var konduramadım doğru valla anlamadımda nerde ne oldu bi türlü
-Reklam-
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Güvenin çıktığı yere bak ... Kuru patlican da olur .... Baharatlarda ... Unutulmuş çekirdek çerez de olur .... Ceviz varsa dışarda pirinç bulgur herşeyden oluer 
(763 puan) tarafından
İki tanesini kapı girişinde gördüm canım az önce eşimde mutfakta var dedi mutfak kapı girişinin yanında onlara baktım ama yok cevizi bilerek buzdolabına koydum anlamadım kuzum ya baktım ama göremedim mi gece gece konduramadım mı kendime bilemedim patatese baktım yok
(7,122 puan) tarafından
Patateste olmaz ama bir yere düşen ve görmediğiniz bir ürün birşey varsa ondada olur
(763 puan) tarafından
Benim oğlan bişey mi düşürdü bi yere kuzum ya göremedimde dışardan gelmiş olabilir mi yangın çıkışında çöp kovası var bizde benim dairede yakın kapı açılınca girdi mi acaba dedim
(7,122 puan) tarafından
Canım çöpte kurt olur güve olmaz :) sen titizsen biraz buz dolap üstüne bak belki bişey unuttun kapı yaniysa ordaki dolaplara bak canım
(763 puan) tarafından
Ya kurt güvelendiyse yada biri güveli bişey attıysa dedim kuZum ya dolap üstündede bişey yok ama bide kilere bakıcam yarın:(
0 oy
tarafından
Kuş vesliyor musun
(763 puan) tarafından
Hayır kuzum evcil ****** yok evde
0 oy
tarafından
Benimde ölebir problemim oldu yemeek salonumda bile cıkmaya başladı nerden cıktığını bulamadım  ilaçcı cagırdık evi ilaçlattırdık canım sende öle
(763 puan) tarafından
Bizde şmdi bi kaç tane gördük artarsa eğer sağa sola bkp bulamazsam öyle yapıcam kuzum odalarda yok sadece kapı girişinde gördüm ben eşimde mutfakta görmüş gece
0 oy
tarafından
Yun yatak yorgan hırka yelek vs varsa onlara da geliyor 
(763 puan) tarafından
Varda bizim yatak odasında kuzum ama hiç orda görmedim kelebek ama yinede bir bakıyım benim oğlan uyuyunca iyi dedin bakmazdım yoksa oraya
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Un, baharat, bakliyat, irmik her şey olabilir.
(763 puan) tarafından
Bakliyatta yok kzum ama öğlen bakıcam gündüz gözüyle hepsine unum yeni irmik buzdolabında baharatım küçük poşetlerde ordada olacağını sanmam ama yinede bakıcam
0 oy
(2,843 puan) tarafından
Kesinlikle patatese bak benim evde de gördüm patatesin içindeydiler 
(763 puan) tarafından
Gece patatese baktım kuzum şöyle göz ucuyla ama öğlen daha detaylı bakıcam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Drnun (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 118 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melos3107 (6 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,406 cevap

34,711 kullanıcı

...