0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 30 Mart doğumdan yaptım 40 dan sonra hiç adet görmedim eşimle korumalı bi şekilde kendini geri çekme koruyor adet görmedim hamile kalmakta istemiyorum adet görmeden hamile kalınır mı

8 Cevaplar

0 oy
(337 puan) tarafından
Bebeğim 10 aylık bende hala hasta olmadim 1 yıla kadar normalmiş olmazsam hastaneye gidecem
tarafından
Nasl korunuyorsun
(337 puan) tarafından
Eşim korunuyor
tarafından
Dr gidince ne söyledise bana söyle olur mu
(337 puan) tarafından
2 ay daha bekleyip gideceğim kız tam bir yıl olsun
-Reklam-
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Kizimda 13 ay adet olmadim canim bu esnada gerii cekilmeyle korunuyorduk kazasiz atlatmistik bu dönemi. Simdi oglum var 2 bucuk aylik 3 sezeryan oldugum icin hemen spiral taktirdim ve yine esimde korunuyor korkunun gözünü seveyim:))
tarafından
Nasl yani kazaylamı gebe kaldın
(7,402 puan) tarafından
Hayir canim yani adet olmadigim surede hamile kalmadim demek istedim.
tarafından
Yani adet olunmadan gebe kalınmaz öyle mi
(7,402 puan) tarafından
Hayir canm tabiki oyle bise yok. Ben kalmadim.baskasi kalabilir. Korunman lazim emzirirp adet gormemek hamilelige engel degil
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Korkutmak istemem kalınır benim komşum o yüzden 5. Ayında öğrendi hamileliğini ..... Geri çekilme korunma yöntemi değildir kesinlikle değildir sıvıdan bile hamile kalabilirsin 
tarafından
Ama doğumdan sonra hiç adet görmedim ki bide 6 aylk kızım var emziriyorum
(7,121 puan) tarafından
Benim komşumda öyleydi sanırım 7 aylıkti oğlu yalan olmasın kızına hamile kalmış adet olmayinca bir yıla kadar normal denmiş sonra doktora gitmiş doktor  gel sana cinsiyetini söyleyeyim demiş kadın çok kötü olmuştu ikiz gibiler aralarında 1 yaş var tam ... Mutlaka önlem al inşallah degilsindir ama geri çekilme korumuyor canım
(7,121 puan) tarafından
Şunu da söyleyeyim eskiden emzirmek doğumu engellermis emen çocuk varsa hamile kalınmaz derler o da yalan canım kalınıyor
0 oy
tarafından
Ben adet olmadan hamile kaldım canim
tarafından
Doğumdan sonra adet görmeden mi ?
tarafından
düzenlendi
Evet. Kızım 4 aylıkken 1 aylık  hamile olduğumu öğrendim hiç adet olmadan tek ilişkide kalmışım. Ama ben istemiştim
tarafından
Emziriyordum da
0 oy
(4,916 puan) tarafından
Bir tanidigim oglu 10 aylikti hic adet olmadi ve emziriyordu.

Hamile kaldi.
0 oy
(506 puan) tarafından
Bende 18 Mart'ta dogum yaptım daha olmadım adet umarım olurum normal diyorlar ama
tarafından
Dr gittn mi
(506 puan) tarafından
Gitmedim daha 1 sene olsun öyle git dediler normalmiş kızım 6 aylık oldu bakalim
tarafından
Ya hamileysen
(506 puan) tarafından
Yok kız :))) doğumdan sonra eşimle cinsel birliktelik çok olmadi zaten olanda korunarak oldu ki hamile olsam 6 aya karnım çıkardı dümdüz karnım
0 oy
(10,773 puan) tarafından
1 sene olmamak normalmış. Ama adet olmadan hamile kalınıyor
0 oy
(938 puan) tarafından
Bende 19 Mart da yaptım kızımda üç ay sonra görmüştüm 6 ay oldu hala görmedim kaç kere test yaptım eşim de korunuyor emin kendinden iki şekilde korunuyor çünkü olmayabilirmisiz devamlı emzirinc etkiliyor Muş kızım üç ay emdi sadece sonra mama ya da başladık o yüzden oldum sanırım hemen emzirme azalınca 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 234 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
0 oy
10 cevap 102 göst.
0 oy
2 cevap 46 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu

377,851 soru