0 oy
646 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından

Herkesin mutlaka bir ilk aşkı vardır 

Benim ilk aşkım lise de tarih derdimize giren murat hocaydi hayran hayran derslerini dinlerdim sürekli tarih çalışırdım onun dersinde hep en önde oturmak isterdim çocukça iste ama platonik olarak asiktim adama geceden soru hazırlar her teneffüs o soruları sormak için yanina giderdim oda sağolsun asla geri cevirmezdi

Var mi Sizinde boyle ilk askiniz yoksa ilk askiniz Eşiniz mi?<3

26 Cevaplar

0 oy
(1,361 puan) tarafından

Keremcem di benim ilk aşkım. :DZaten o yıllar keremcem aşık olmayan kız yoktu. Bi sürü posterini alıyordum. 1000 e yakın poster vardı. Her röportajını bilirdim. Dizilerini izlerdim. Şarkılarını ezbere bilirdim. Sınıf arkadaşım da severdi en çok ben seviyorum diye kavga bile etmiştim. :DAh ah ne günlerdi. 

(1,437 puan) tarafından
Tertemiz duygularımızı kirlettiler :)
-Reklam-
0 oy
(431 puan) tarafından

Benim çocukken çok olurdu kemal sunala bile aşık olmuslugum var 6 7 yaslarindayken:D17 yaşında da bnden baya.buyuk patronuma aşık oldum öyle böyle değil ama o da anladı sürekli bana kardeşim demeye başladı.ki umitlenmim diye bnde ağlardım karşısında.tam tamına 3 4 yıl çalıştım yanında sevgilisi de benim yan komsumdu komşum da farkındaydı ve benim yüzümden sürekli kavga ederlerdi :Dneyse 20 yaşıma geldim eşimle tanıştım.ilk konustugm esimdi.tabi yine aynı iş yerinde çalışıyorum .sevdiğim adam da komsumdn ayrılıp başka sevgiliisi oldu o zaman da.neyse gel zaman git zaman eşimle konuştum ve düşündüm ki unutmusum o adamı .eşimde gördüm sevgiyi, merhamet i,bana aşkla bakan ilk kişiydi hayal ettiğim kişi çıktı dedim karşıma . iyi ki çıkmış 3 buçuk yıl oldu evleneli ve gün geçtikçe daha da aşık oluyorum daha da bağlanıyorum.iui ki kızımız olms iyiki ...<3

(1,437 puan) tarafından
Ne mutlu canım allah bozmasin bozmak isteyene de müsaade etmesin insallah
(431 puan) tarafından
Amin inşallah  hepimizin yuvasına huzur versin inşallah ❤️
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Lise 2 ye giderken görmüştüm bi düğünde beni buldu bi şekilde 6 ay kadar gmrüştük sonra ayrıldık ayrıldıktan 1 sene sonra falan vefat etti hiç unutamıyorum aklıma geldikçe gençliğine hayellerine ailesine üzülüyorum
(1,437 puan) tarafından
Yaaa çik üzüldüm (
0 oy
tarafından
Hatirlanmaz mi ... hiç 
(1,437 puan) tarafından
Kim kim :))
0 oy
tarafından
İlk aşkım eşimdi allah nasip ederse inşallah sonum olur 
(1,437 puan) tarafından
İnşallah kuzum Rabbim bozmasin insallah