0 oy
642 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından

Herkesin mutlaka bir ilk aşkı vardır 

Benim ilk aşkım lise de tarih derdimize giren murat hocaydi hayran hayran derslerini dinlerdim sürekli tarih çalışırdım onun dersinde hep en önde oturmak isterdim çocukça iste ama platonik olarak asiktim adama geceden soru hazırlar her teneffüs o soruları sormak için yanina giderdim oda sağolsun asla geri cevirmezdi

Var mi Sizinde boyle ilk askiniz yoksa ilk askiniz Eşiniz mi?<3

26 Cevaplar

+3 oy
(1,092 puan) tarafından
Ayyy unutmak mümkünmü :D ben Harry pottera aşiktim ama bildiğin aşiktim son filminde Harry başkasıyla öpüşünce ağlamistim gizli gizli arabesk dinler efkarlanirdim asdfghjk :D cocukluk işte 
(1,437 puan) tarafından
Olabilerrr qiz gel buraya nere kactin heyecanlandı harry Potter görünce nutku tutuluyor arkadaşın :))
tarafından
Bi harry potter hayrani da benim yaa :) cok severim . Her serisini 8767483 kez izlemisimdir. En sevdigim film olur kendileri ♥️
(1,437 puan) tarafından
Bende hicbir filmini özlemedim ya :) çok saçma geliyordu bana:)
(1,092 puan) tarafından
Yaaaaaaaaaaaaa yalnız degilmişimmmm halada izlerim biliyormusun:D
tarafından
Bende :) ufak bi modum düşük olsun hemen acar yükselirim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

İlk okulda daha 6 yaşındayken birinci sınıfa başladığım zaman Kubilay diye bir çocuk vardı onu çok severdim .:D sen daha 6 yaşındasın ne aşkı bu yani ama öyle böyle değil sonra Isparta ya gitti yaşama sevincim bitmişti :D işte benimde depresif günlerim o yaşlarda başladı 

(1,437 puan) tarafından
Yaaaa o zaman ben biraz geç kalmisim aşık olmakta ;) benim kızda 8 yasında dun aksam bana anne ben aşık oldum dedi nasıl yani dedim bizim sınıfta bir çocuk var adi ege oda bana asıkmis dedi ne diyeceğimi şaşırdım:)
0 oy
(1,271 puan) tarafından

EVET UNUTMAK MÜMKÜN MU NAM NAM YAPARAK PEŞİMDE 7 24 BİDE YENİ HUY EDİNDİ GECE KOYNUMDA UYUYOR :D   CANIM SEVGİLİM BENİM ❤️⭐ 

BAK EKRAN RESMİ YAPMIŞIM HER YERDE KARŞIMDA 

image

(1,437 puan) tarafından
Demi kollara bak boğum boğum isirmalik :)
(4,426 puan) tarafından
Allaaahiimm büşra kendini doğurmuşsun resmen maşallah maşallah sübhanallah rabbim esirgesin ❤❤❤❤
(48,481 puan) tarafından
kendini dogurdun Büşra ☺️ masallah kuzuya
(1,271 puan) tarafından
Hepinize çok teşekkür ederim hanımlar

İkbal özel üretim bebe bu
(48,481 puan) tarafından
bizde sekiz ay uzerinde calistik babaya benzedi ☺️☺️
0 oy
(598 puan) tarafından
Benim de ilkokulda sınıfta bi çocuk vardı okuldaki herkes ona aşıktı ben de aşıktım haliyle :D 
(1,437 puan) tarafından
Tabiki öyle ama esin ne dedi bu duruma kalbinde biri varken seninle nasıl sevgili oldu ki
(598 puan) tarafından
İlk başta sevgili olmadık arkadaş olduk. Sonra değişti işler :D
(1,437 puan) tarafından
Ay benimde kızım 8 yasında ve sınıftan birine aşık olmuş adi ege çocukta buna asikmis evleneceklermis dublex ev alacaklarmis dun aksam bana bir söyledi ne diyeceğimi şaşırdım bugünde okula giderken anne su çorabımi giyim anne saçımi salik yapalım anne parfüm nerede dedim ne oluyoruz
(598 puan) tarafından
:D afsgsgs erken başlamış
(1,437 puan) tarafından
Baya erken başladı:)
0 oy
(7,250 puan) tarafından

Ben kimseye aşık olmamıştım ya serseri gibi biseydim tam erkek Fatma :woot:esim çıktı karşıma ilk başta sevmemiştim koca kafalı bu diye sjjsjsjsjs ama sonradan ona aşık oldum tek ♥️:)

(7,250 puan) tarafından
Kız öyle ama bnm kucuk oglanda ona çekmiş :D jsjsjs
(1,437 puan) tarafından
Deme qızz çeke çeke babasının kafasına mi çekmiş :)
(7,250 puan) tarafından
Evet :D hatta hamileyken doktorlar kafasi vücuduna göre orantısız bi problem olabilir demişti bende babasına çekmiştir koca kafalı demiştim eşimi gördükten sonra hak verdi bana :D jsjsjsjjs

Öyle çok büyük değilde normalde eşimin diyer kardeslerine göre bi tık büyük :D
(1,437 puan) tarafından
Aman koca kafalı olsun senin olsun kuzum Allah daim etsin inşallah mutluluğunuzu
(7,250 puan) tarafından
Amin cnm bnm ♥️
0 oy
(1,402 puan) tarafından
İlk okulda vardı ama çok cocuksa safca bi sevgiydi. Seninle sevgili olmak istiyorum diye not yazmisti bana derste verdi bende ona olmaz annem kizar diye not yazip yollamiştim. Sonra o notlar çantamdan cikmisti annem yakalamişti :D Allahtan cocukluk arkadaşımdi şuan oda evli bende hâla gorusuruz :) 

Bide biri daha vardi ilk uzun ilişkim 3 sene görüstük. Bana çok takintili madde bağimlisi biriydi en son kapimin önüne gelip irem diye bağrinca babamdan dayak yemisti. Herkes ondan korkardi herkese dik dik konuşurdu bildiğin serseriydi ama bana karşi çok nazik çok naifti ama olmadi işte arkadaş ortamlarimiz ayni değil en önemlisi biz aynı değiliz. Eşimle sevgili olduğumuz dönemde eşime bicak çekti o kizi birakacaksin diye gene babamdan ve eşimden dayak yemişti. Bana cehennemi yaşatti ayrildiğimiz dönemde. 

Ama gerçek aşkı sevgiyi eşimde gördüm iyiki de evlenmişim
(1,437 puan) tarafından
Anam iyi ki de kurtulmussun canım ya ay neler izliyoruz haberlerde Allah korumuş canım :)
(1,402 puan) tarafından
Allah onuda doğru yola soksun canim oda bi annenin evladi. İyiki kurtulup esimi bulmuşum
(1,437 puan) tarafından
Ne mutlu sana kuzum Allah daim etsin insallah
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Ben biraz ne derler ketum bir insanım bu konuda. Kimseyi sevdigimi yada asık odugumu hissetmemiştim. Herkesi tek hatasında silebilen bie yapım vardı. Ta ki kızımı kucagıma aldıgımda. İlk kez o zaman asık oldugumu hissettim. 
(1,437 puan) tarafından
Yok qız ben baya baya platonik asiktim hocama evine kadar takip ederdim gozum ondan başkasını görmezdi sürekli arkadaşlık teklif edenleri geri cevirirdim sanki öğretmen bana çıkacak lise 2 de tayini çıktı gitti hüngür hüngür ağladım tarih dersi de benim için o gün bitmişti evlat bambaşka tabiki insan aşkı anne olunca anlıyor kuşum doğru
(10,775 puan) tarafından
Ben demiyorım jz havvadım sevgilin olmadı diye ama kimseye askla baglanmadım buna eski esim dahil. Ben ask insanı degilim. Romantıkte degilim. Oyle ot geldim saman gidiyorum.
(1,437 puan) tarafından
Aman öyle de zor be ot gibi yasamak azcik romantik olmaz nazlı cilveli olmak lazim :)
0 oy
(41 puan) tarafından
Evet çünkü kocam
(1,437 puan) tarafından
Anamm hic öyle ilk aşkıyla evlenen birini görmemiştim :) annem bile ilk aşkı ile evlenmemiş:)
(41 puan) tarafından
Ya eşimle sevgili olup ayrıldık bi kaç kisi ile de görüştüm ama sonra yine eşim oldu  kader kısmet
0 oy
(350 puan) tarafından
Evet çok iyi hatırlarım 
(1,437 puan) tarafından
Eee kim söylemicen mi merak ederim:)
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hahahah bak yaaaa bu soru beni çocukluğuma götürdü benimde ilk okulda bir ikk aşkım var di ama görsen analı kanlı bıçaklı düşmanız her tenefüs boğaz boğaza kavga ederdik ama çok da severdim adını da hiç unutmam fikret di ") inşallah çok mutlu bir hayat suruyordur benim en iyi arkadaşım ve ilk aşkımdı 
(4,426 puan) tarafından
Ay evet ya şimdi hatırlayınca bile böyle bi mutlu ediyor beni ben gerçi çocukken çok şıp sevdi bir tiptim "D hakajshshs ama o arkadaşımın yeri çok ayrı
(1,437 puan) tarafından
Onu ayrı bir şip sevdin demek ki
Benimde kız 8 yasinda diyor dun aksam anne ben aşık oldum bizim sınıfta ege diye biri var oda bana aşık biz evlenicez dublex ev Alcaz falan ne diyeceğimi şaşırdım :)
(4,426 puan) tarafından
Hahahah yaaaa bize de geliyor gelmekte olan ") benim kızımda 7 yaşına yeni girdi sıra arkadaşı var salih dün krem peynir paylaşmışlar salih ağlıyormuş benim kız sakinleştiriyor muş falan bir şeyler oluyor ama du bakalım ")
(1,437 puan) tarafından
Çok masumlar ya:))
(4,426 puan) tarafından
Hemde nasıl ") rabbim ayaklarına taş gözlerine yaş değdirmesin inşallah
0 oy
tarafından
Gözümde canlanır koskoca mazzii:))) unutmak mumkunmuii :)))
tarafından
Olmaz dedim tabiki o dedi sen benim ilk aşkımsın hala seni görünce o duyguları hissediyorum gel he de dedi yok dedim başkasıyla evlendi:))
(1,437 puan) tarafından
Çok sevmiş gerçekten :) başkası ile evlenecek kadar :)
tarafından
Kız ben yok dedikgen sona ne desin ahahah ben korktum evlilikten ama bana dedikten üç sene sonra evlendi:)
(1,437 puan) tarafından
Heee baya sonra evlenmiş :)
tarafından
Hee:)
0 oy
(229 puan) tarafından
Hiç bi zaman unutamam her sabah beraber uyanıyoruz ilk aşkımla eşim benim ilk aşkım 
(1,437 puan) tarafından
Yaaa ne güzel hic mi başka biri olmadı hayatında
Hep ozenmisimdir ilk aşkı ile evlenmeleri
Benimde kız 8 yasında aksam anne ben aşık oldum sınıfta biri var adi ege oda bana aşık biz evlenecez dublex ev alacaz dedi ne diyeceğimi şaşırdım:)
(229 puan) tarafından
Eşim benim arkadaşımın kuzeni istanbul a geldiklerinde beraber oynardık 6 yaşındaydım o zaman eşimde 14 yaşında aşık oldum ben ona seneler sonra karşılaştık ama hep aklımdaydı şimdi kızımızı büyütüyoruz :) yerim ben onu bide dublex ev alcaklarmış oy kuzum benim
0 oy
(938 puan) tarafından

İlkokulda bı askimm vardı cocuktum daha zar zor hatırlıyorum şimdi kış ayıydı gözüme kar topu attı yanımda dursun diye üç saat ağladım agrisi geçmesine rağmen çok saf cocukmusum be :D üzdüler beni çok <3:D

(1,437 puan) tarafından
Tertemiz duygularımızı kirlettiler cano:)
(938 puan) tarafından
Aynen öyle malesef :))
0 oy
(339 puan) tarafından
Var kocam :) lise iki de tanıştık dün 9 yıl oldu birlikte olalı 5 buçuk yıl oldu evleneli 24 yaşındayız:)
tarafından
Ay güldüm kıyamam masum duygular canım:)
(1,437 puan) tarafından
Evet masum duygular o unutur belki ama kızımın ilk aşkı ve ben unutmucam ileride hatirlatirim :)
(339 puan) tarafından
Unutulmaz ki benim oğlum mahallede bi kızı seviyo kız ben kuzenimle evlencem demiş eve gelmiş üzgün üzgün noldu dedim ecrin kuzeniyle evlencekmiş hiç kuzenle evlenilirmi anne ben büyüyünce ecrine evlenelim dicem ama o beni istemezse kendi bilir zorla olmaz demi dedi şok oldum bişey diyemedim
(1,437 puan) tarafından
Kuzenle evlenilmemesi gerektiğini biliyor maşallah hayali hep kocası oldu oyun oynarken fabrikatör falan ama gerçekte ilk defa bana gelip boyle birşey söyledi ve bende doğru kelimeleri bulup anlatmaya çalıştım durumu ileride de inşallah arkadaş olarak kalırız ümidiyle hep korkmadan bana anlatsın diye kelimelerini hep seçtim
(339 puan) tarafından
Kesinlikle çok haklısın bende kestirip atmıyorum ki her konuyu benimle paylaşabilsin diye gerçekten çok zor ya
0 oy
(368 puan) tarafından
Benim de 1. Sınıfta Burak çoban diye bir cocuk vardı sınıfta onu seviyordum ama çook aksamları bizim mahalleye gelirdi bisikletiyle. 3. Sınıfa kadar sevdim oda beni sevdi. Bana gül getirirdi hemde beyaz gül. Hanı ogretmene gul gotururduk ya ilk okuldayken bahçeden toplayıp oda bana verirdi. Her teneffüs oyun oynardık yakalamacılık. Sonra bıdefa beni yakalayıp öpmüştü tabı o zamanlar masumcaydı. Babası polisdi sanırım bigün gelmedi okula sonra babası tayin olmus. Yıllarca düşündüm onu evet gerçekten unutmadım. Coook aradım yüzü aklımdaydı ınstgramda belki bulurum diye bir kac Burağa istek atıp konustum o degılmış. Asla unutamam. O kucuk dunyamda cok sevmıstım. 
(368 puan) tarafından
Suan evliyim. Ama oncesınde buragı bulmus olsaydım ve o cok cırkın olmus olsa dahi ben onu yine severdim. Ben onu cok sevdim. Kızınızın adına sevindim mı desem üzüldüm mü desem bilemedim. Annesi ask o kadar cok can yakıyor ki keske asık olmasaymış. Bıgun canı acıyacakk kıyamam ben onun kucuk kalbine. Onu bu dusunceden cıkaramazmısnz. O simdi hayal falan kurar dersini etkiler. Suan ask onun için cok tehlikeli ders acısından. Ve gerçekten kızınız da ege Yı unutmuycak. Sımdı onun mutluluğu da sızı mutlu ediyor nasıl bu dusunceden cıkarılır onu da bilmiyorum
(1,437 puan) tarafından
Doğru kelimeleri bulup onu etkilemeden anlatmaya çalıştım aksam ama şuan bunu idrak edemiyor sabah okula giderken anne su çorabımi giyelim anne saçım salik gidelim parfüm nerde anne kız çocuğu yetiştirmek gerçekten zormus
(368 puan) tarafından
Kaça gidiyor. Parfüm filan sıkmayın o zaten cennet kokuyor. Cok süslemeyın lütfen kendimden biliyorum. Bu tarz seylere yonelınce ders calısmıyor insan. Basari oranı düşüyor. Cok mu seviyor ege yi  kızınız
(1,437 puan) tarafından
Yok izin vermedim zaten 2 . sınıfa gidiyor canım derslerimiz de iyi çık şükür şuan oyunu ask zannediyor ege ile oynamak onu mutlu ediyor herhalde :)
(368 puan) tarafından
Kız yok ne oyunu resmen aşık. Keske benim annem okumuş olsaydı ve beni uyarsaydı. Ah ah  keske ailem kızsaymış yasaklasaymıs bazı seylerı. Sımdı ki aklım olsa doktor olurdum.
0 oy
tarafından
Davut diye koylum vardi ona asiktim ilkokuldan evlenene kadar onu sevdim ***** gibi arkadaşlarim lafiyla ona acıldım mektup yazdım 6 sınıfta geldi bana bagırdi seni hocaya soylerim diye o gün utancımdan konuşmadım oda konuşmadı aradan 19 sene geçti onu gördüm mü icim titrer ama hic konuşmadık sonra cocukluk aşkıydı ama kişiligine hayrandım cok iyi biriydi mutlu olsun hayatinda
(1,437 puan) tarafından
Ona qiz öyle ogretmene şikayet ederim falan inek biri miydi kiyamam çok safça sevdik ya duygularimizla oynadılar birde o zamanlar kokulu mektup kâğıtları vardı bende öğretmenime o kâğıtlara hislerimi yazar yazar veremezdim
tarafından
Ne bilim ya neden şikayet ediyon ki sevildigin icin sikayet edilir mi ya aynen valla mektup ahh basimi yaktı o mektup
(1,437 puan) tarafından
Oda çocukmuş iste ne dicen :)
tarafından
Oda doğru ama keşke oda beni sevseydi :)
0 oy
(169 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İlk 11 yaşında aşık oldum çalıştığımız tekstildeki patronun kardeşiydi sadece cumartesi günleri geliyordu o gelecek diye kapının yolunu gözlüyordum geldiği zaman da gözümü ondan 10 saniye bile ayırmıyordum sonra ben de gidene cesaretse geri zekalı gibi gittim çocuğa seni seviyorum dedim çocuk benimle dalga geçti yüzüme bile bakmadı sonra iş yerindeki herkesi duydu herkes benden alay etti hayatımın en aşşagılanmış zamanlarıydı yani benim için  8 sene sonra çıktım işten şans eseri sosyal medyadan biriyle tanıştım 19 yaşındayız ikimiz de çocuk bana aşık oldu istemedim önce tamam dedi isteme ben İstanbuldaym o Balıkesir de sadece uzaktan seni görmeye geliyim sen gelmmesenn de olur falan dedi kabul etmedim işlee uzadı biz sevgili olduk 3 defa Balıkesirdeb buraya benim için geldi 1 sene görüştük evlilik kararı aldık gittim annemle konuştum sen orsp.musun sen tutuşmussin elin erkekleriyle düşüp kalkıyorsun diye dünya laf etti telefonumu aldı benden evliliğe onay vermedi 1 ay sonra aldım telefonumu çocuğa yazdım kaçalım dedi tamam dedim annesiyle konuşmuş işte kaciricam diye annesi beni aradı kacacagimiz gün benim 2 evladım öldü toprağa verdim 3. Yude sen elimden alma dedi kaçarak olmaz falan olmadı yani 1 hafta sonra annem beni zorla döve döve sevmediğim biriyle evlendirdi :)
(1,437 puan) tarafından
İyy*****k çocuk çok sinir oldum şuan ona
0 oy
(809 puan) tarafından

Aynı sınıftaydık 8 yıl boyunca ve şimdide aynı köydeyiz:( ama görmüyoruz birbirimizi 

(1,437 puan) tarafından
Dugunlerde falanda mi girmuyon kız gerçi Görsen ne iolacak bende ki de soru değil boru:)
(809 puan) tarafından
Görmüyorum çok nadir görürsem zaten görmekte istemiyorum
(1,437 puan) tarafından
Amaan Gorme zaten canim
0 oy
(437 puan) tarafından
Benim ilk aşķim lise 1 deydi ilk sevgilimdi 3 ay cikip ayrilmistik beni aldatmıştı arkadaşının ağzına bakip tabi ben ozamanlar 120 kilo falandım  cok seviyordum kopek gibi  3 sene önce daha eşimle tanışmamıştık bile ben kilo verdim 60 kiloya kadar dustum bunu buldum farkli sehirlerde yasiyorduk buluşmak istedim son kez bulusup kahve icip eski gunleri anmıştık iki dost arkadaş olarak kaldık ben evlendim oda asker oldu  :))
(1,437 puan) tarafından
Yaaa iyikide olmamış onun kani bozukmus yine aldatır falandi :)
(437 puan) tarafından
Ne bir iliskiyi kaldıracak dermanı vardı nede hayatı babası terk etmiş annesi ve uvey babasiyla yaşıyordu ben ölüyüm her sabah mezarımdaki cicekleri suluyorum diyordu zaten bir iliski icin görüşmedik sadece birbirimizi görmek icin görüştük cok uzulmüştüm
(1,437 puan) tarafından
Oy simdi bende üzüldüm zor zamanlar geçirmiş :(
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Aman aman benm koca buraları bilir :D
(1,437 puan) tarafından
Benimki de biliyor mu acaba ya:)

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 512 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (811 puan) tarafından soruldu
+1 oy