0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben bir ürün sattım gardropstan ama kadın bahane bulup duruyor ölçülerini tam ayrıntılı attığım halde yok küçük duruyor yok rengi kahve duruyordu siyah geldi falan filan şimdi iade edecek büyük ihtimal ne yapmam lazım geri iade almak istemiyorum çünkü 

4 Cevaplar

0 oy
(1,654 puan) tarafından
Gardrobu bilmiyorum ama dolapta beden olmadı yada renk tutmadı diye iade kabul edilmiyor 
tarafından
Kız bide en ayrıntılı şekilde attım dedim ki kadına bak ölçülerinde bunlar var iade kabul etmiyorum sonra mağdur olmanı istemem dedim simdi de diyor ki ben kahve bekliyordum siyah geldi
(1,654 puan) tarafından
Dolapta dolap destek diye bir kisim var mesela böyle durumlarda ordan yardım alıyorsun gardropta var mı
tarafından
Baktım canım iade etmesi için benim onayim gerekiyormuş
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Baştan söylemedin mi yada yazmadın mı profiline iade yoktur diye
tarafından
Söyledim canım iade kabul etmiyorum diye simdi ben kabul etmezsem iade edemez demi
(6,441 puan) tarafından
Etmediğini belirtmişsin
0 oy
tarafından
Bilgilerini tam yazdıysan sıkıntı yok. Gardrosp destek e yaz.
tarafından
Baktım canım iade etmesi için benim onayim lazımmış
tarafından
Boşver hiç yüz verme. İade kabul etmiyorum de kestir at
tarafından
Yani canım bide ben dedim bak iade kabul etmiyorum ölçülerini iyice attım yani mağdur olmanı istemem dedim kızı okuldaymis ama küçük duruyor diyor
tarafından
Almsaymis bosver
tarafından
Aynen canım
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Alışverişi onayladı mi onayladiysa iade yapamaz benimde başıma geldi ama onayladığı için iade olmuyor 
tarafından
Eline ulaşınca mi onaylaması lazım
(3,127 puan) tarafından
Evet canım eline ulastigi zaman onaylarsa iade olmaz sende tavrıni koy ben herşeyi anlattım öyle aldıniz diye
tarafından
Evet baştan demiştim zaten iade kabul etmiyorum diye

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 292 göst.
21 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ulutas11 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
25 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Evlat (362 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...