0 oy
411 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Sıfır dıyet bol yürüyüş ... Dewam:) 61 e ne kaldı. Sizde durumlar ne bu arada 82 den düşüyorum

21 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Ayy darısı başıma nzkakdj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kendi imkanlarımla yapmaya çalışıyorum 64 düm hatta 65 e yakin kilom vardı. Şimdi 60 olmuşum 3 hafta işte 
tarafından
Ne.yaparak zayıfladin
tarafından
Ekmegi ve şekeri kestim canım tamamen başka birşey yapmadım. Bide düzenli yemek lazım. Sabah 2 haşlanmış yumurta mutlaka yiyorum yanında zeytinim domatesim salatalığım. Öğle arasında güzel beslenmek lazım mesela ben genelde yeşil mercimek kaynatip yoğurtlar yerim veya nohut salatası yaparım. Akşama da hafif şeylerle gecistiririm yoksa tüm gün evdeyim yürüyüş şansım yok bunları yaparak gidiyor gerçekten
0 oy
tarafından
Ohaaa darısı bana inşallah 
0 oy
tarafından
Ayy maşallah ben bı 68 den 60 a gelemedim daha :)
(456 puan) tarafından
Bende gelemesim 70 olmuşum 60 olamadım :)
0 oy
tarafından
Maşallah darisi başıma hayranım böyle kilo verenlere ben 78 den 68 eee düştüm dahada devam az yiyom spor vs yok
(9,247 puan) tarafından
Sporsuz cok zor canım ya 63 e inince bırakcam
0 oy
tarafından
Darısı benm başına inş
0 oy
(8,967 puan) tarafından
Sözde diyet yapıyorum bu hafta hep kaçamak yaptım 73 den 66ya düşmüştü ama inşallah almamisimdir bu hafta 
0 oy
(811 puan) tarafından
Bi dört kilom var veremedim gitti ya :((
0 oy
(12,507 puan) tarafından
En yakın zamanda deneyeceğim 
0 oy
(487 puan) tarafından
Haha postu görünce kızımı sallarken yerim diye yanıma aldığım cipsi ulasamayacagim yere bırakmam peki :) bende dikkat ediyorum normalde ama şimdi annemdeyim 1 haftadır ablam yegenlerim bnm çocuklar abur cubur dolu oluyor haliyle inşallah almadan dönerim;)
(9,247 puan) tarafından
Aklına gelebılecek herseyi yiyorum ama yuruyorum hiç bogazımdan kesmedım ha sekeri caydan kestim yalan yok. Sonuc bu
(487 puan) tarafından
Maşallah canım güzel vermişsin. Ben yuruyemiyorum ya.anca boğaz tutmaya çalışıyorum şeker çok uzun zamandır kullanmıyorum bakalım inşallah biraz farkeder.
0 oy
(3,592 puan) tarafından
Sadece yürüyüşle mi verdin canım kaç saat yürüdün günde yemenden kısmadın mi hiç 
(9,247 puan) tarafından
2 3 saat csnım ama öyle çıkıp yureyım demedkm aldım bebegı koydum arabaya yurudk gezdik
(3,592 puan) tarafından
Ne güzel canım bende günde 40 45 dk yürüyorum ama kolonda değişiklik olmuyo hic :)
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Ay bende 88 den 58 olmuştum 2 aydır diyet miyet yapmıyorum rahatsızım 62 olmuşum önemli değil ama 2 3 güne takrar başlayıp 57 olmayı istiyorum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
nasil yaptin canim bn bogazi bi birakamiyorum hep niyetleniyorum yarida kaliyor bide mesela 1 gununu anlatir misin yurutus demissin ama belli saatte gidip yurutus mu yapiyorsun yoksa aksaa kadar ara ara toplam saatten mi bahsediyorsun ve ne kadar surede indin bu kiloya
(9,247 puan) tarafından
Saatım yok ewden cıktıysam yolu uzatarak yururum seker kullanmıyorum .
(1,170 puan) tarafından
bn birkac soru sormustum ama neyse
(9,247 puan) tarafından
:):):) son sorunda cvp yok sadece8 ayda.son 3ayda daha yogun verdim ama. 1 gununde herkes ne yıyor sa o hatta sabahları börekle kahvaltı yaptığım coktur
0 oy
(48,481 puan) tarafından
yurumek zor.geliyo bana☺️ azmin süper 
(9,247 puan) tarafından
İnat bacım sırf veremezsın diyen biri yuzunden
0 oy
tarafından
Masallah canim azmine hayran kaldim❤️
(9,247 puan) tarafından
İnat bacı
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ben 67 ye merdiven dayadım artik şu boğazımi tutucam
0 oy
tarafından
Ben bir haftada 5 kilo verdiğimi bilirim ama tabii gel de bana sor çok zor geçiyordu ya resmen bir iki kez Bayginlık bile geçirdim 
(9,247 puan) tarafından
Asla bogazımdan kesmem
0 oy
tarafından
Maşallah kız bende 80 kiloyum şu an ama daha lohusayim

İnşallah veririm bende 70 olsam süper olur 
(9,247 puan) tarafından
Dogumdan 2 ay sonra basla
0 oy
(649 puan) tarafından
54 kiloyum sanirim kalacak böyle doğum yapalı 6 ay oldu hiç vermedim herkes memnun ben degilim diyete de korkuyorum anne sutu aliyor bebeğim ve bu zamana kadar hiç diyet yapmadim yapabilir miyim bilmiyorum :(
(9,247 puan) tarafından
54 iyi bir kilo boyun kaç.diyet ve anne sütünün hiç alakası yok canım
(649 puan) tarafından
162 boyum aslinda bana göre sağlıklı bir kilo ama bekarken de hep 44 kilo biriydim. Oğlum oldu onda da 1 yil dolmadan ayni kiloya düşmüştüm. Kızım oldu şimdi ama hiç gitmedi kilom hala 54 üm hatta aldım doğumdan sonra bir iki kilo 57 kilo ile doğum yapmıştım zaten.
0 oy
(7,347 puan) tarafından
Bende 81 dım şuan 73 düştüm biraz kılo aldım bu sıralar bozdum dıyeyı yeniden başlıcem

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 319 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,106 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 489 göst.
0 oy
5 cevap 163 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
6 Şubat 2022 Aile kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu